Menu:

Haritea:

haritea.com art

Jogakundalini:

Jogakundalini.waw.pl art

Joga:

Joga jest połączeniem świadomości indywidualnej jednostki ze Świadomością Najwyższą i Świadomością Nieskończoności. W tym kontekście jogin jest osobą, która całkowicie opiera się na Najwyższej Świadomości.

Życie w harmonii

Inspirująca czarna herbata z przyprawami chai.

Miodokrzew zawarty w herbacie nadaje jej przyjemny miodowy smak i aromat. Wywiera uspokajające działanie na ośrodkowy układ nerwowy, wykazuje właściwości przeciwutlenające i obniżające poziom cholesterolu. Ze względu na obecność izoflawonów, może być zalecany dla kobiet w okresie klimakterium, a także w celu regulacji cyklu miesiączkowego.

Cynamon - przez wiele stuleci był znany ze swoich właściwości wzmacniających i odkażających

Kardamon - wzmacnia organizm; jest skutecznym środkiem na pozbycie się nieprzyjemnego zapachu z ust

Imbir - chroni przed tworzeniem się zakrzepów; obniża poziom cholesterolu; poprawia krążenie krwi, rozgrzewa i łagodzi mdłości.

Korzeń kurkumy - oczyszcza krew, łagodzi dolegliwości żołądkowe; ma silne właściwości przeciwwirusowe, antybakteryjne i przeciwgrzybiczne.

Wszystkie składniki herbaty pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych. Dodatkowym walorem tej herbaty jest sposób pakowania w ekskluzywne woreczki z organicznej bawełny.

tea

Składniki:
Czarna herbata* (30%), honeybush*, cynamon*, imbir*, kardamon*, czarny pieprz*, dzwonka pomarańczy*, goździki*, korzeń kurkumy*, płatki róży*.