Herbaty

Umysł i czakry Otwarty Umysł Trwałość Pamięci

Shoti Maa Tea - czakry

Akcesoria Jogiczne

***

Haritea:

haritea.com art

Jogakundalini:

Jogakundalini.waw.pl art

Joga:

Joga jest połączeniem świadomości indywidualnej jednostki ze Świadomością Najwyższą i Świadomością Nieskończoności. W tym kontekście jogin jest osobą, która całkowicie opiera się na Najwyższej Świadomości.

Trwałość Pamięci

Promuje swobodny dostęp do zasobów pamięci. Zielona herbata Sencha z Ginko.

Zielona herbata Sencha charakteryzuje się delikatnym i subtelnym smakiem, nie jest ona poddawana procesowi fermentacji, dzięki czemu zachowuje naturalne, wartościowe składniki. Sencha jest polecana diabetykom, ponieważ zawiera goryczki, które zapobiegają wzrostowi poziomu cukru we krwi, regulują wydzielanie żółci, pobudzają apetyt i ułatwiają trawienie, nasilając przy tym procesy redukcji tkanki tłuszczowej.

Ginko wykazuje silne właściwości antyoksydacyjne, chroni środkowy układ nerwowy i układ sercowo-naczyniowy przed miażdżycą i spowalnia proces starzenia organizmu. Ginko zmniejsza agregację płytek krwi co wpływa na poprawą krążenia nawet przy istniejącej już miażdżycy a także skutecznie zapobiega pogorszeniu się wydolności umysłowej u osób starzejących się.

tea

Składniki:
Zielona herbata Sencha * (64%), kwiaty lipy*, ginkgo* (7%), trawa cytrynowa*, kwiat bzu*, płatki róży*, korzeń kurkumy*, czarny pieprz*.