Menu:

Haritea:

haritea.com art

Jogakundalini:

Jogakundalini.waw.pl art

Joga:

Joga jest połączeniem świadomości indywidualnej jednostki ze Świadomością Najwyższą i Świadomością Nieskończoności. W tym kontekście jogin jest osobą, która całkowicie opiera się na Najwyższej Świadomości.

Wewnętrzny Przepływ

Serce zna drogę! Zielona herbata z miętą i chili wspiera cyrkulację krwi.

Zielona herbata Sencha charakteryzuje się delikatnym i subtelnym smakiem. Nie jest poddawana procesowi fermentacji, dzięki czemu zachowuje naturalne i wartościowe składniki.Sencha jest polecana diabetykom, ponieważ zawiera goryczki, które zapobiegają wzrostowi poziomu cukru we krwi, regulują wydzielanie żółci, pobudzają apetyt i ułatwiają trawienie, nasilając przy tym procesy redukcji tkanki tłuszczowej.

Mięta ułatwia trawienie pokarmów, pobudzając wytwarzanie soków trawiennych, żółci i soku żołądkowego. Mięta działa też dzezynfekująco w przewodzie pokarmowym i drogach żółciowych. Mięta działa uspokajająco i nieznacznie obniża ciśnienie krwi.

tea

Składniki:
Zielona herbara Sencha * (44%), mięta* (42%), mięta ogrodowa*, jeżyna*, olej pomarańczowy*, korzeń kurkumy*, czarny pieprz*, płatki róży*, ekstrakt chili* (< 2%).>