Menu:

Haritea:

haritea.com art

Jogakundalini:

Jogakundalini.waw.pl art

Joga:

Joga jest połączeniem świadomości indywidualnej jednostki ze Świadomością Najwyższą i Świadomością Nieskończoności. W tym kontekście jogin jest osobą, która całkowicie opiera się na Najwyższej Świadomości.

Poduszki orkiszowe

Plewy orkiszu są elastyczne i dostosowują się do każdego kształtu ciała. Można je stosować do siedzenia i do spania.

Głowa i kręgosłup leżą miękko i przez całą noc są optymalnie podparte. W ten sposób mięśnie, przede wszystkim ramiona i szyja, mogą się zrelaksować i człowiek zapada w głęboki sen.

Wersja do spania - chłoną pot z ciała i odprowadzają nadmierne ciepło oraz stwarzają przyjemny klimat dla zdrowego snu. Orkiszowe poduszki są wskazane przy różnych dolegliwościach, np. przy zablokowaniu kręgosłupa szyjnego i z tym związanymi bólami głowy, potylicy, ramion oraz bóle pleców. Mają zbawienne działanie przy migrenie, bezsenności, chorobach uszu i oczu, tłumią schorzenia zatok czołowych i szczękowych. Orkisz poprawia krążenie krwi, działa odprężająco i przeciwbólowo. Harmonizuje emocjonalnie, uspokaja, relaksuje, łagodzi stres. Obniża się liczba uderzeń gorąca – co docenią głównie kobiety w okresie przekwitania.

Do medytacji i praktyki jogi – poduszka orkiszowa poprawia ukrwienie nóg. Działa wspierająco przy schorzeniach stawów, pleców i naczyń dokrewnych.

poduszka

Poduszki są szyte na bieżąco według zamówienia. Koszt jednej poduszki - 20PLN. Na życzenie może być z domieszką lawendy. Koszt 25 PLN.