Aktualności

yoga

Aktualności

Zapraszamy do Studia Jogi i Terapii Naturalnych na regularne zajęcia jogi kundalini, medytacje i jogę dźwięku - zobacz grafik zajęć.

Nasz adres: ul. Herbsta 2, Warszawa - Ursynów - metro Stokłosy. Zobacz na na mapie jak dojechać lub dojść od metra Stokłosy.

Odwiedź nas również na Facebooku.

1 grudnia 2022 (czwartek) g. 18.30-21.00- Joga Hormonalna - hormony żeńskie i hormony tarczycy - 4 wolne miejsca !

Joga Hormonalna to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentrację i relaksację, dzięki której można wznowić produkcję hormonów: żeńskich, wyregulować wagę ciała (tarczyca i trzustka) i zredukować stres.

Praktyka zalecana: - aby zredukować napięcie przed menstruacyjne, - zrównoważyć poziom hormonów,

- aby zharmonizować przepływ energii życiowej i zwiększyć jej poziom - aby nauczyć się oddychać i pogłębić oddech oraz jego świadomość

- aby umieć oddychać w chwilach stresu i niepokoju - aby wzmocnić brzuch i zniwelować ” oponkę” czy ukształtować piękną talię.

- w czasie około menopauzalnym, - wsparcie, gdy staracie się o dziecko. - gdy masz problemy z zasypianiem, koncentracją i odczuwaniem siebie jako kobiety.

W trakcie: teoria i praktyka jogi hormonalnej - hormony żeńskie; nauka oddechów, podstawowych asan, praca z emocjami - lęki, strach i stres.

Ćwiczenia jogi hormonalnej oddziałują na całe ciało, ale w szczególności na : jajniki, przysadkę, tarczycę oraz nadnercza.

Joga hormonalna obejmuje proste ćwiczenia i jest odpowiednia dla osób o dowolnej sprawności.

Prowadząca: Barbara Maziarska - terapeutka jogi hormonalnej, Womb Yoga, nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini.

Inwestycja 100zł. Obowiązują zapisy: przez mail: jogamed1@gmail.com

Podaj imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Obowiązuje wygodny strój do ćwiczeń. Maty i pomoce do jogi są na miejscu.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych " JogaMed" ul. Herbsta 2.

8 grudnia 2022 (czwartek) g. 18.30-20.30– Kobieta w Pełni -Joga Kundalini i medytacja Pełni - specjalne zajęcia - 5 wolnych miejsc

Zapraszam na zajęcia w czasie pełni księżyca w znaku Bliźniąt. Każda pełnia oznacza konfrontację Słońca i Księżyca, która podkreśla walczące ze sobą siły -jak przejawia się to w Twoim życiu? To może być konfrontacja ego z emocjami, konflikt bycia święta, a bycia istotą seksualną? to co myślisz, że inni oczekują od ciebie, a to co ty chciałabyś dla siebie? Zapraszam kobiety do podróży w głąb siebie. Każda pełnia odnosi się do tego co zasiałaś w czasie ostatniego nowiu.

Prowadząca: Barbara Maziarska - terapeutka jogą, nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini, tantryczka.

Inwestycja 80zł. Płatne gotówką przed warsztatem. Obowiązują zapisy: e-mail: jogamed1@gmail.com - podaj imię i nazwisko +telefon kontaktowy.

Obowiązują wygodne stroje jak na jogę. Maty i pomoce do jogi są na miejscu.

10 grudnia 2022 (sobota) g.10.00-18.00 - Uzdrawianie Rodu, Rany Matki i Ojca - warsztat jogi kundalini dla kobiet - 2 wolne miejsca!

.z przerwą na posiłek we własnym zakresie

W trakcie tego warsztatu zajmiemy się uzdrawianiem żeńskiej i męskiej linii rodu, szczególnie relacją z matką i ojcem.

Matka reprezentuje połączenie z Matką Ziemią, co na planie energetycznym oznacza, że nasza relacja z naszą matką odzwierciedla relacje ze Wszystkim co jest. Od momentu poczęcia buduje się nasza relacja z matką, którą z poziomu Duszy świadomie wybieramy. Musimy być świadomi faktu, że właśnie ta kobieta, a nie żadna inna, spełnia wszystkie warunki, na wszystkich poziomach, które są potrzebne do zrealizowania prawdziwego celu naszej inkarnacji. Jeśli to pojmiemy i odczujemy głęboką prawdę zawartą w tym twierdzeniu, wtedy niezależnie od stopnia odczuwanego bólu związanego z tą relacją, będziemy wdzięczni za wszystko czego mamy szansę dzięki niej doświadczyć.

Raną ojca natomiast jest brak miłości od twojego ojca od momentu narodzin.

Ta rana może być spowodowana: przez: zaniedbanie; czujesz, ze nie jesteś ważna/y, nieobecność ojca - rodzice się rozwiedli, wczesna śmierć, nadmierną kontrolę - brak poczucia wolności, uzależnienie, - wycofanie, brak zaangażowania - brak miłości, akceptacji, błogosławieństwa, co prowadzi do braku samoakceptacji. Skutkiem rany ojca jest niskie poczucie własnej wartości, głęboki ból emocjonalny w środku i orientacja na wydajność, która czyni nas "realizatorami", którzy zapominają o sobie.

Potrzebujemy uzdrowienia rany matki i ojca, aby odzyskać wiarę i miłość własną. Uzdrowienie rany ojca może Ci pomóc w uzdrowieniu relacji partnerskiej lub pomóc przyciągnąć właściwego partnera do swojego życia lub stać się partnerką w obecnym związku.

Prowadząca: Har Anand (Barbara Maziarska) - terapeutka jogą, nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini.

Inwestycja 400zł. Obowiązują zapisy e-mailowe: na adres: jogamed1@gmail.com: podaj imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy i wpłać zadatek 100zł na konto Studia JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802. Liczba miejsc ograniczona.Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych JogaMed ul. Herbsta 2. Ursynów - metro Stokłosy.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych JogaMed ul. Herbsta 2. Ursynów - metro Stokłosy.

20 grudnia 2022 (wtorek) g. 18.30-20.30 - Joga Kundalini na czas Przesilenia Zimowego

W czasie zimowych ciemności potrzebujemy odnaleźć wewnętrzne światło i ciepło, tak aby przyprowadziło nas przez cały sezon zimowy. Zapraszamy na zajęcia jogi, medytacji dla odnalezienia wewnętrznego światła i ciepła, tak aby przygotować się do Przesilenia Zimowego!

Przesilenie zimowe to specjalny moment, który jest okazją do świętowania/uczczenia cyklu: życia, narodzin i śmierci i ponownych narodzin.

Możesz wykorzystać ten czas, aby skupić się na swoim wnętrzu, tak aby dotrzeć do swojego serca, do swojej prawdziwej istoty, wykorzystać energię wewnętrznego wojownika/wojowniczki, tak aby odkryć to, co dla ciebie jest najważniejsze, co swojej najgłębszej tęsknoty i wewnętrznej prawdy.

Prowadząca: Barbara Maziarska - nauczycielka i trenerka i nauczycielka nauczycieli jogi kundalini, uzdrowicielka i instruktorka Sat Nam Rasayan.

Inwestycja 80 zł. Obowiązują zapisy: osobiście w Studio lub e mail: jogamed1@gmail.com.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2. Warszawa.

6 stycznia 2023 (piątek) g. 10.00-18.00 – Warsztat Noworoczny – Miłość, granice psychiczne i poczucie bezpieczeństwa - warsztat jogi kundalini - 7 wolnych miejsc!

.Miłość jest wyjątkową siłą, dzięki której zmieniamy nasze życie, przezwyciężamy trudności i ograniczenia. Pomimo, że mamy w sobie dar miłości i potrzebę bycia kochanym, zazwyczaj mamy trudności z okazywaniem tego uczucia. Z drugiej strony wydaje nam się, że nie zasługujemy na miłość i skazujemy siebie na samotność. A kiedy mamy już partnera, nie wiemy jak pielęgnować związek i w jaki sposób naturalnie wyrażać się w intymnej sferze naszego życia. Jak utrzymać otwarte serce i przepływ miłości. Jak nasza aura nas wspiera bądź osłabia.

Jak poczucie bezpieczeństwa wpływa na naszą otwartość na przepływ miłości? Jak to jest działać z poziomu własnego poczucia bezpieczeństwa? Jak wykorzystać Dar roku 2023, nasze ciało fizyczne jako ciało duchowe do wzmocnienia naszej aury i otwarcia się na przepływ uniwersalnej, najwyższej miłości.

Nasza aura jest siłą zapobiegającą i ochronną. To pole elektromagnetyczne ciała fizycznego, które otacza każdą żywą istotę. Gdy to pole jest silne, kumuluje naszą siłę życiową, pozwala jej nagromadzić się do takiego poziomu, że będziemy się czuli pewni i bezpieczni. To właśnie z tej pozycji poczucia bezpieczeństwa, możesz traktować siebie i innych ze współczuciem.

Aura jest naszą ochroną. Jest to nasza tarcza. Może przyciągać to co dla nas dobre, odpychać to co nie jest dla nas. Gdy nasza aura jest słaba, możemy być paranoiczni i nie ufać sami sobie. Wszelka choroba wchodzi najpierw do aury. Tak więc możemy siebie uzdrowić utrzymując silną aurę. Gdy nasza aura jest silna , wtedy choroba nie będzie mogła wniknąć do naszego ciała fizycznego.

W trakcie tego warsztatu będziemy pracować nad wzmocnieniem naszej aury, tak aby otworzyć się na przepływ miłości oraz nad połączeniem z naszym Nauczycielem, tym wewnątrz i na zewnątrz, z naszym ciałem fizycznym jako ciałem duchowym.

W trakcie warsztatu: numerologia roku 2023, jakie okazje i dary przynosi nowy rok 2023. Warsztat odbywa się w energii Pełni w znaku Raka, co oznacza również dopełnienie pełnego cyklu, który rozpoczął się 18 stycznia 2022 Pełnią w Raku.

Równocześnie więc jest to dobry czas na podsumowanie tego co minęło i domkniecie starych tematów i otwarcie się na nowe w Nowym Roku.

Podczas warsztatu będziemy łączyć kryje kundalini jogi, medytacje, praktyki koncentracji i głębokiego relaksu aby odkryć swoje dary, przeznaczenie/los/drogę.

Prowadząca: Har Anand/ Barbara Maziarska - nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini, uzdrowiciel i instruktor Sat Nam Rasayan.

Inwestycja 400 zł . Miejsce rezerwuje zgłoszenie: e-mail: imię i nazwisko + telefon kontaktowy przesłane na adres: jogamed1@gmail.com + wpłata zadatku 100 zł. konto: JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych JogaMed, ul. Herbsta 2. Warszawa Stokłosy.

23-26 lutego 2023 - Rebirthing - ponowne narodziny do życia!- warsztat jogi kundalini - Oczyszczalnia - Rozpieszczenie/ Stodoła Wszystkich Świętych niedaleko Warszawy- 9 wolnych miejsc!

.Jeśli potrzebujesz uzdrowienia i uwolnienia bagażu i wzorców z podświadomości, nieuświadomionych lęków, emocji, wzorców i blokad z dzieciństwa i innych okresów życia – ten warsztat jest dla Ciebie!

Nasz pierwszy oddech określa nasze wejście w życie. Będąc jeszcze w łonie matki przejmujemy jej emocje i lęki. Od jej samopoczucia zależy, czy rozpoczynany naszą podróż z poczuciem bezpieczeństwa i miłości, czy z uczuciem niepewności i lęku. W okresie dzieciństwa, dla własnej ochrony, wszystkie traumatyczne doświadczenia wypychamy do podświadomości. Inaczej nie bylibyśmy w stanie przetrwać i przeżyć. W życiu dorosłym, te urazy czy doświadczenia powracają do nas w najmniej spodziewanych momentach i zachowujemy się wtedy; jak mała skrzywdzona dziewczynka czy chłopiec. Ulegamy emocjom, boimy się, jesteśmy często niepewni, nieśmiali, nie wierzymy we własne możliwości. Nasze emocjonalne zachowania nie są adekwatne do danej sytuacji. W trakcie warsztatu będziemy doświadczać ponownych narodzin, uzdrawiać czas, kiedy byliśmy jeszcze w łonie matki, czas naszych narodzin, dzieciństwo oraz nasze przeżycia i doświadczenia do chwili obecnej przy pomocy technik oddechowych, medytacji i jogi kundalini.

Program tego warsztatu obejmuje: praktykę Jogi Kundalini, medytacje prowadzone, procesy uwalniania dzieciństwa i ponowne narodziny.

Program pobytu od czwartku do niedzieli

Czwartek

Przyjazd i zakwaterowanie

od godz. 17.00.

18.00 – kolacja

19.30-21.00 - warsztat – oczyszczanie podświadomości

Piątek

6.00 - poranna praktyka jogi

8.30 – śniadanie

11.00-13.00– Uzdrawianie czasu sprzed narodzin

13.00 – obiad

16.00-18.00 – Ponowne Narodziny

18.00- kolacja

19.30-21.00- Uzdrawianie rany dziecka Sobota

6.00 - poranna praktyka jogi

8.30 – śniadanie

11.00-13.30– Rany dzieciństwa, rana Matki i Ojca

13.30 – obiad

16.00-18.00 – Rana Matki

18.00- kolacja

19.30-21.00- Rana Matki

Niedziela

6.00-8.30 – poranna praktyka jogi i medytacji

8.30 – śniadanie

11.00-13.00 – Rana Ojca i medytacja zamykająca.

13.30 – obiad

prowadząca: Har Anand /Barbara Maziarska - nauczycielka jogi kundalini, trenerka instruktorów jogi kundalini, terapeutka jogi hormonalnej, instruktor i uzdrowiciel Sat Nam Rasayan (uzdrawianie w głębokiej medytacji).

Inwestycja 1700zł (First Minute przy wpłacie zadatku 450zł do 31 grudnia 2022) 950 zł (warsztat) + 750zł (zakwaterowanie i wyżywienie wg. programu płatne na miejscu do Ośrodka). Po tym terminie 1800zł.

Będziemy zakwaterowani w Rozpieszczeniu. Miejsce rezerwuje zgłoszenie mailowe, podaj imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy + wpłać zadatek 450zł na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Informacje i zapisy: jogamed1@gmail.com

KURS medytacji i uzdrawiania Sat Nam Rasayan - poziom 1 – od 4 marca 2023 do 27 sierpnia 2023 - opcja First Minute - do 4 grudnia 2023

Kurs medytacji i uzdrawiania – Poznaj siebie, wyraź siebie i pozwól na własną transformację. Zapraszam na kurs medytacji, który jest jednocześnie kursem głębokiego uzdrawiania. Zaangażujemy się w uzdrawiającą podróż, tak aby poznać i uzdrowić siebie.

Jak uzdrowimy siebie, nasze pole będzie uzdrawiać nasze otoczenie.

Terminy kursu

4-5 marca 2023

15-16 kwietnia 2023

20-21 maja 2023

(sobota 11.00-18.00 i niedziela g.9.00-16.00) Studio JogaMed, Warszawa

22-25 czerwca 2023 (czwartek-niedziela) -Ośrodek Rozwojowy Oddechowo, Urle k/ Warszawy.

26-27 sierpnia 2023

(sobota 11.00-18.00 i niedziela g.9.00-16.00) Studio JogaMed, Warszawa

Medytacja jest zarówno umiejętnością jak i doświadczeniem. Ma etapy, tak jak kwiat wyrasta z nasion i przechodzi od fazy kiełkowania, przez fazę puszczania listków do kwitnięcia, tak my przechodzimy przez różne etapy w naszym życiu. Ten kurs medytacji pozwoli nam przeżyć i uświadomić sobie różne etapy, dzięki którym będziemy mogli zobaczyć nasze wzorce, zobaczyć siebie i widzieć poza sobą. Zapraszam na kurs medytacji, który jest jednocześnie kursem głębokiego uzdrawiania. Zapraszam na kurs wewnętrznej przemiany. Zaangażujemy się w trzy medytacyjne podróże, które zabiorą Ciebie krok po kroku do głębszego poziomu przebudzenia i realizacji.

W sanskrycie Sat Nam Rasayan oznacza: Sat – prawda, Nam – tożsamość, Rasayan – odmłodzenie w całości Sat Nam Rasayan tłumaczone jest jako "głęboki relaks w Prawdziwej Tożsamości”.

Sat Nam Rasayan jest starożytną sztuką medytacji i uzdrawiania. W SNR używamy tylko naszej świadomości do uzdrawiania. Stan świadomości, w którym pozwalamy sobie na odczucia i który pozwala na uzdrowienie nazywamy przestrzenią sensytywną.

Celem Sat Nam Rasayan jest pomaganie innym. Sat Nam Rasayan pracuje na subtelnym poziomie poprzez projekcję medytacyjnego umysłu. Sat Nam Rasayan pozwala uzdrowicielowi zrównoważyć pięć elementów (powietrze, ziemia, ogień, eter i woda) oraz ciało praniczne pacjenta.

Nauka i praktyka SNR jest dla każdego, kto jest zainteresowany okiełznaniem swoich zmysłów, nauczeniem się medytacji i technologii uzdrawiania.

Sat Nam Rasayan uczy jak; Uzdrawiać innych, Uwolnić niezdrowe zachowania i doświadczać każdej chwili z czystym umysłem, Radzić sobie z odczuciami, myślami i emocjami, bez przywiązywania się do nich, Rozwinąć i ugruntować swój wewnętrzny spokój umysłu, Wzmocnić, rozwinąć intuicję i sztukę medytacji.

Na kursie Sat Nam Rasayan poziomu 1, studenci uczą się pozwalać sobie na odczuwanie tego co się pojawia. Poprzez pozwolenie mam na myśli, to że jesteśmy świadomi naszych odczuć bez ich oceniania lub robienia mentalnych założeń na temat tego, co czujemy. Odczuwamy i odbieramy to co się pojawia w danym momencie, czy jest to ból w stopach, czy tik na twarzy, czy cokolwiek innego pozwalamy tym wszystkim odczuciom się pojawić, ale ich nie oceniać.

Kurs prowadzi: Barbara Maziarska (Har Anand)- Nauczycielka i trenerka instruktorów Jogi Kundalini, Instruktor Sat Nam Rasayan

First Minute: 4.500 zł ( obejmuje pobyt i wyżywienie w czasie zjazdu w Ośrodku Rozwojowym w Oddechowie (www.oddechowo.pl).

Oferta ważna przy wpłacie zadatku 600zł do 4 grudnia 2023.

Po tym terminie cena wzrasta o 200zł.

Dla osób, które ukończą kurs - Międzynarodowy Certyfikat Sat Nam Rasayan poziom 1.

Miejsce na kursie rezerwuje zgłoszenie i wpłata bezzwrotnego zadatku 600 zł. Dopłata w 1 dniu kursu.

Prosimy o zgłoszenia mailowe: jogamed1@gmail.com: podaj imię i nazwisko +tel. kontaktowy oraz wpłata zadatku 600 zł na konto Studia: JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802. Zgłoszenia: Prosimy przesyłać na adres e-mail: jogamed1@gmail.com. Podaj imię i nazwisko + telefon kontaktowy.

Odwiedź nas również na Facebooku

https://www.facebook.com/centrumjogamed/