Grafik zajęć jogi i medytacji

Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed"

ul. Herbsta 2 (metro Stokłosy) Warszawa

Mapa dojazdowa

Na zajęcia nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść 10 min wcześniej.

Grafik zajęć obowiązujący od dnia 12 października 2015r.

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

10.00-11.15

Joga Kundalini

Barbara

10.00-11.15

Joga Hormonalna

Barbara

10.00-11.15

Joga Kundalini

Monika

18.30-19.45

Joga Hormonalna

Barbara

18.30-20.30

Joga Kundalini

terapia dzwiękiem

+ medytacja

Barbara

18.30-19.45

Zdrowy Kręgosłup+ terapia dzwiękiem

-Marek

18.30-19.45

Joga Kundalini

Barbara

20.00-21.15

Joga Kundalini

Barbara

20.00-21.15

Joga Kundalini

Monika

25 listopad

- zast. Barbara

20.00-21.15

Joga Hormonalna

Barbara

Cennik zajęć:

35 PLN - pojedyńcze zajęcia (75 min), 4 zajęcia w m-cu - 110 PLN, 6 zajęć w m-cu - 150 PLN, Karnet 8 wejść w m-cu - 170 PLN. Karnet 12 zajęć - 200 zł, Karnet No limit - 220 PLN. Karnet rodzinny 12 zajęć - 220 zł. Karnety są ważne 30 dni od daty zakupu. Możesz dołączyć w każdej chwili. Płatność w Studio tylko gotówką.

Akceptujemy pracownicze karty OK SYSTEM bez dopłat oraz prywatne Active, Active Premium, Classic, Premium z dopłatą 5zł. Akceptujemy karty Multisport Plus z dopłatą 10 zł -płatne gotówką przed zajęciami. Karty Ok. System i Multisport Plus obowiązują tylko na 1 zajęcia dziennie i są akceptowane tylko przed rozpoczęciem zajęć.

Zajęcia 2 godz - kosztują 50 zł, Do kart pracowniczych obowiązują dopłaty: karta MultiSport + 20 zł, OK System - 15zł, Prywatna karta OK System -20zł . Obowiązują karnety Studia - jak na 2 zajęcia. Specjalny karnet na 4 zajęcia 2h - 150 zł.

Opis zajęć

Joga Hormonalna - to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentrację i relaksację, dzięki której można wyregulować lub wznowić produkcję żeńskich hormonów. Jest wskazana dla wszystkich kobiet. Pomaga w leczeniu niepłodności oraz zaburzeń hormonalnych.

Zdrowy kręgosłup - zajęcia obejmują ćwiczenia wzmacniające mięśnie przykręgosłupowe, poprawiające ogólną kondycję ciała oraz poprawiające metabolizm.

Joga Kundalini - obejmuje wszystkie elementy: ćwiczenia fizyczne(asany) w połączeniu z oddechem i mantrą. Korzyści odczuwalne już na początku praktyki: poprawa zdrowia, lepsze krążenie, zwiększona odporność na stres, wewnętrzny spokój i pewność siebie.

Terapia Dźwiękiem- to kąpiel w dźwiękach. Wibracje gongu pomagają uwolnić napięcia i lęki, spowalniają fale mózgowe i redukują stres. Dźwięki gongu trafiają do nas nie tylko poprzez słuch, lecz również przez doznania akustycznych drgań w całym ciele. Dźwięk OM wydawany przez gong stwarza absolutną ciszę wewnątrz.

Zapraszamy na zajęcia tematyczne:

24 listopad (wtorek) g. 18.30-20.30 - Połącz się z Nieskończonym i wibruj swoje Prawdziwe "JA"

Liczba 11 - ucieleśnienie - równoległe współbrzmienie (połączenie naszego SKOŃCZONEGO JA z NIESKOŃCZONYM)

Czy twoją tożsamością jest Sat Nam? Czy pozwalasz, aby płynęła przez ciebie Nieskończoność?

Liczba Jedenaście reprezentuje strumień dźwięku, nieustanne źródło nieskończoności, z którego biorą się wszystkie mantry.

Jogi Bajan mówił: Gdy Bóg w tobie i człowiek w tobie współbrzmią równolegle, wtedy jesteś jedenastką. Nie masz dualizmu, masz boską wizję i wypływa z ciebie prawda. Nie musisz znajdować niczego poza sobą. Wszystkie klejnoty i skarby są w tobie – jesteś bogaty wewnątrz, posiadasz spełnienie i zadowolenie. Jeśli kiedykolwiek nadużyjesz swej duchowej mocy, wtedy możesz stać się fanatykiem. Rzeczywistość jest wtedy pozbawiona jaźni.

25 listopad (środa) g. 20.00-21.15 – Pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt – Uwolnij się od smutku i lęków

Pełnia w Znaku Bliźniąt wpływa na meridian żołądka. Żołądek jest najsilniejszym organem, więc potrzeba dużo czasu, aby pojawiły się objawy choroby w tym obszarze. Żołądek jest podstawą naszej stabilności emocjonalnej i tego jak postrzegasz swoje emocje. Czas tej pełni, to jest dobra okazja dla wzmocnienia tego meridianu i poprawy przepływu . Objawem zaburzonego przepływu w meridianie żołądka są uzależniające zachowania (na przykład: kompulsywne jedzenie).

26 listopad (czwartek) g.18.30-19.45 – Joga Kundalini dla czakry gardła

Czakra gardła (viśuddha) jest związana z ośrodkiem gardła i z tarczycą. Gdy ta czakra się otwiera zaczynamy rozumieć i czuć na wyższych poziomach. Mamy świadomość, że nasze słowa mają moc, że to, co wypowiadamy zaczyna się realizować. Z poziomu piątej czakry możemy mówić tylko prawdę. Mamy moc inicjowania i kreowania naszego życia. Czakra gardła to ostatni moment, aby coś zatrzymać lub coś uwolnić. Jak za dużo zatrzymujesz, to pojawiają się blokady w tym obszarze.

Zapraszamy na cykl zajęć:

3, 10 i 17 grudzień (czwartek) 2015 g. 20.00-21.15 – Joga hormonalna + joga twarzy

W trakcie tego cyklu zajęć : nauka podstawowych oddechów, ogólne wprowadzenie do jogi hormonalnej, podstawy anatomii + ćwiczenia paktyczne jogi hormonalnej i jogi twarzy.

Prowadzenie: Barbara Maziarska – terapeutka jogi kobiecej (Womb Yoga/Well Women), terapeutka jogi hormonalnej, nauczycielka i trenerka nauczycieli jogi kundalini.

Na tych zajęciach możesz zakupić specjlany olejek ujędrniający do twarzy. Cena promocyjna dla uczestniczek tych zajęć - 20zł. Na zajęcia obowiązuje cennik Studia.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2, Warszawa

Przygotowanie do zajęć - przeczytaj przed przyjściem na pierwsze zajęcia!!!

Ćwiczysz boso (kontakt receptorów z otoczeniem), w wygodnym ubraniu - najlepiej z naturalnego materiału (np. 100% bawełny).

1/ przyjdź 5-10 minut przed rozpoczęciem zajęć

2/ nie jedz na 2 godziny przed zajęciami.

3/ poinformuj nauczyciela o ciąży lub innych fizycznych dolegliwościach, które mogą mieć wpływ na twoją praktykę.

4/ pytania dotyczące praktyki jogi kieruj do nauczyciela przed lub po zajęciach.

5/ nie ćwiczymy po zażyciu środków odurzających, alkoholu czy narkotyków.

6/ Podczas praktyki miej na uwadze swoje ograniczenia.

W przypadku problemów zdrowotnych należy skonsultować się z lekarzem odnośnie praktyki jogi i stosować się do jego zaleceń.

Mantry rozpoczynające praktykę jogi kundalini

ONG NAMO GURU DEV NAMO - Adi Mantra, która rozpoczyna praktykę jogi kundalini. Pomaga zmienić świadomość ćwiczącego do poziomu „Wyższego Ja”. Tą mantrą łączymy się z duchowym nauczycielem, który jest w każdej istocie ludzkiej. Mantra ustanawia silne, jasne połączenie, tak abyśmy mogli otrzymać prowadzenie, energie i inspirację.

AD GURAY NAME, JUGAD GUREY NAMEH, SAT GURAY NAMEH, SIRI GURU DEVAY NAMEH

mantra śpiewana dla ochrony. Mantra ta otacza pole elektromagnetyczne ochronnym światłem. Znaczenie mantry: “skłaniam się pierwotnej mądrości, skłaniam się mądrości prawdziwej przez wieki, skłaniam się prawdziwej mądrości, skłaniam się wielkiej niewidzialnej mądrości”

SAT NAM używa się jako pozdrowienie niezależnie od pory dnia. Mantra ta wzmacnia naszą duchową (boską) świadomość. Sat - oznacza – prawdę, Nam – tożsamość.

Sesja uzdrawiania w głębokiej medytacji - Indywidualna praca polega na rozpoznaniu bloków w ciele pacjenta w trakcie sesji uzdrawiania i ich rozpuszczenie poprzez odpowienio dobraną praktykę jogi/medytacji/pranayamy. Korzyci, które możesz uzyskać z sesji indywidualnych to: poprawa zdrowia, przywrócenie równowagi emocjonalnej/mentalnej po trudnych wydarzeniach życiowych, poprawa wyglądu - sesje odchudzające połączone z oczyszczaniem organizmu, wsparcie w rozwoju duchowm, praca z emocjami i umysłem.Koszt jednego spotkania -150 PLN (60 min), 200 PLN (90 min).

Indywidualne zajęcia jogi hormonalnej / kundalini / jogi dla oczu - 75 min - 150 PLN.

Indywidualna prakktyka w oparciu o joge hormonalną wg. Dinah Rodrigues - to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentację i relaksację, dzięki której można wznowić produkcję żeńskich hormonów. Więcej na temat jogi hormonalnej....

Kontakt: Barbara Maziarska (Har Anand), tel. 694 456 033 e-mail: jogakundalini@wp.pl, jogamed1@gmail.com.