Terapie Naturalne

yoga

Terapie naturalne - oferta

Sesja uzdrawiania w głębokiej medytacji (Sat Nam Rasayan) - w trakcie sesji następuje zrównoważenie pięciu elementów (powietrze, ziemia, ogień, eter i woda) oraz ciała pranicznego pacjęta.Sat Nam Rasayan pomaga rozpuciścić bloki w ciele i ograniczenia umysłu, tak aby mogła się aktywować moc uzdrowienia, którą mamy w swoim ciele. Koszt 200 PLN (60 min).

Indywidualne zajęcia jogi: hormonalnej / kundalini /zdrowy kręgosłup/ jogi dla oczu - 75 min - 200 PLN.

Joga Hormonalna - to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentację i relaksację, dzięki której można wznowić produkcję żeńskich hormonów. Więcej na temat jogi hormonalnej....

Joga Kundalini - obejmuje ona wszystkie elementy: ćwiczenia fizyczne, medytacje z mantrą i baz mantry i techniki oddechowe. Praktyka jogi kundalini obejmuje ponad 8 milionów zestawów ćwiczeń (kryj), wykonywanych dla osiągnięcia określonego efektu. Joga kundalini jest najszybszą drogą osiągnięcia harmonii między ciałem, umysłem i duszą. W trakcie sesji indywidualnej pracujemy nad aspektami, które trzeba wzmocnić u danej osoby.

Joga dla oczu - autorski program, który powstał w oparciu o jogę, medytację, relaksację oraz naturalne metody korekcji wad wzroku.W trakcie sesji nauczysz się i poczujesz efekt chińskiego masażu oczu, ćwiczeń wzmacniających mięśnie wokół oczu, doświadczysz głębokiej medytacji z wizualizacją oraz głębokiego relaksu ciała i oczu. Mówiąc relaks mam na myśli nie tylko ogólną umiejętność rozluźniania mięśni, ale również relaks umysłu, bez którego proces widzenia nie jest możliwy.

Masaże - oferta

Masaż kaukaski - Jest to technika ze szkoły wschodniego Kaukazu. Zawiera w sobie elementy masażu klasycznego, punktowego, kręgarstwa i nastawiania stawów, masażu narządów jamy brzusznej. Podczas zabiegu wykonywana jest regulacja splotu słonecznego i układu pokarmowego. Uruchomione zostaje dokrwienie tkanki łącznej, odblokowanie i oczyszczenie układu limfatycznego. W technice tej mocno jest akcentowane ziołolecznictwo oparte na kilkusetletnich prostych ludowych recepturach, a także intensywna praca bańkami gumowymi jak i ogniowymi. Koszt 150 zł/60min.

Limfatyczny - masaż leczniczy, który obejmuje elementy masażu klasycznego, akupresury oraz masażu narządów jamy brzusznej. Limfa jest płynem ustrojowym. W organizmie limfa zbiera substancje toksyczne i odprowadza je do węzłów chłonnych, skąd są transportowane do nerek i usuwane wraz z moczem. To, czy układ limfatyczny dobrze funkcjonuje, zależy w dużej mierze od sprawności i elastyczności tkanki łącznej. Jeśli jest zbyt miękka i przepuszczalna, toksyny, zamiast wędrować do węzłów chłonnych, wnikają w inne tkanki, np. gromadzą się w komórkach tłuszczowych. Tak, więc sprawny układ limfatyczny pomaga w usuwaniu toksyn z komórek tłuszczowych. Układ limfatyczny jest odpowiedzialny za naszą odporność na wszelkie infekcje, kancerogeny i budowę tkanek. Koszt 150zł/godz.

Indywidualna terapia dźwiękiem – masaż dźwiękiem na leżąco – masaż wibracjami gongu, mis tybetańskich, dzwonków i kamertonów. Te naturalne wibracje pomagają uwolnić napięcia i lęki, spowalniają fale mózgowe i redukują stres. 45 min-150zł.

Mini sklepik

SHOTI MAA TEA - Herbata dla pokrzepienia

Stres związany ze współczesnym życiem w pośpiechu ma na nas duży wpływ. Jak możemy go uniknąć? Oto herbata, która doda Ci otuchy. Każda z 7 herbat Shoti Maa pokrzepi twoje zmysły w inny sposób. Tradycyjne i cenne zioła, kwiaty i przyprawy zostały tak połączone, aby dać Tobie doświadczenie dobrego samopoczucia i medytacji. Oferujemy 7 rodzajów herbaty, które korespondują z 7 czakrami. Herbata pakowana jest w osobnych, zamkniętych (chroniących aromat) saszetkach bez jakichkolwiek zszywek czy innych części metalowych lub kleju. Na każdej saszetce znajdziemy inspirujący cytat, pełen życiowej mądrości. W każdym opakowaniu znajduje się 16 saszetek herbaty po 2g =32g. Składniki pochodzą z uprawy kontrolowanej biologicznie

Poduszki orkiszowe

Herbaty Hari Tea i inne produkty