Numerologia i sekretny dzwięk.

Liczba duszy reprezentuje pierwsze wyzwanie naszego życia.

.
Liczba duszy reprezentuje pierwsze wyzwanie naszego życia. Polega ono na tym, że mamy powiązać naszą Wyższą Świadomość z codzienną świadomością. Kiedy nawiążemy kontakt z naszą Wyższą Świadomością stanie się dla nas oczywiste, że jesteśmy czymś więcej niż ciałem i umysłem. Dzięki świadomości duchowej rozpoznajemy siebie jako istoty duchowe. Kiedy umocnimy naszą wewnętrzną więź z duchową naturą, nasza siła wewnętrzna stanie się nie do pokonania. Kiedy dusza schodzi do ciała, jej dzień narodzin reprezentuje; wszystkie lekcje, wyzwania, dary, karmę i przeznaczenie, nad którymi ma ona pracować w danym życiuKażdy numer od 1 do 11 ma unikalną częstotliwość. Każda mantra, którą śpiewamy usuwa bloki w ciele i daje nową świadomość. Śpiewanie mantr jest sposobem na ponowne połączenie się z naszymi darami i powodem istnienia. Liczba duszy określa to, co nas uszczęśliwia lub unieszczęśliwia.

Liczba duszy jest obliczana na podstawie dnia urodzin. Pamiętaj o 11 cyfrowym systemie.

Jeśli urodziłeś się pomiędzy 1 a 11 dniem miesiąca, wtedy to jest Twoja liczba duszy.

Jeśli urodziłeś się później niż 11go dnia miesiąca, wtedy dodajesz obie cyfry do siebie i to jest Twoja liczba duszy.

1

Jest zorientowana na zadania, utwierdzona w swojej tożsamości, ale nie docenia siebie. Mantry : I am I am lub I am the Light of the Soul wzmacniają poczucie własnej wartości.

2

Poszukuje rozwoju w związkach partnerskich; często fantazjuje i nie zachowuje ostrożności. Mantry: Ang Sang Wahe Guru lub Ong Namo Guru Dev Namo łączą z Najwyższym oraz oczyszczają dysharmonię z ziemskimi partnerami.

3

Jest kreatywna, towarzyska, opiekuńcza, ale często nie jest wystarczająco skoncentrowana. Najlepsza mantra to: Sa Ta Na Ma.

4

Może być wyjątkowo medytacyjna. Nic nie obudzi lepiej 4 niż mantra Guru Guru Wahe Guru, Guru Ram Das Guru. Śpiewaj tą mantrę, aby nie wpaść w pułapkę umysłu, co jest wyzwaniem 4.

5

Jest związana z działaniem, byciem elastycznym, nie upartym. Mantra Adi Shakti buduje siłę koncentracji.

6

Jest związana z sercem i tworzeniem świętej przestrzeni. Śpiewaj Mere Man Lochai aby uzdrowić rany serca. Energia serca pomaga tworzyć świętą przestrzeń.

7

Tęskni do wolności i niezależności. Nic lepiej nie zadziała jak medytacja Grace of God.

8

Jest związana z byciem odpowiedzialnym, co łączy się z mantrą: Wahe Guru, Wahe Jio.

9

Jest związana z umysłem oraz świadomością. Lekcja dla 9 jest związana z puszczaniem, odpuszczaniem oraz byciem obiektywnym. Gobinday, Mukanday.... pomoże Ci połączyć się ze wszystkimi aspektami Boga.

10

Jej wyzwania dotyczą poleceń/rozkazów, odwagi oraz zaczynania od nowa. Mantra Chatara Chakara Vartee pomoże w ich realizacji.

11

Jest częstotliwością wszystkich ciał wibrujących razem. Śpiewaj mantry z Sadhany Ery Wodnika, które oczyszczą Twoje połączenie z Bogiem.