Jeśli będziesz spokojny i stabilny, wtedy wszechświat zacznie się kręcić wokół ciebie. (Guru Dev Singh)

Sat Nam Rasayan (SNR)

.

W sanskrycie Sat Nam Rasayan oznacza: Sat – prawda, Nam – tożsamość, Rasayan – odmłodzenie w całości Sat Nam Rasayan tłumaczone jest jako "głęboki relaks w Prawdziwej Tożsamości”.

Sat Nam Rasayan jest starożytną sztuką medytacji i uzdrawiania. W SNR używamy tylko naszej świadomości do uzdrawiania. Stan świadomości, w którym pozwalamy sobie na odczucia i który pozwala na uzdrowienie nazywamy przestrzenią sensytywną.

Korzenie Sat Nam Rasayan są nieznane.

Aktualna formuła nauczania SNR pojawiła się dzięki pracy Guru Dev Singh’a, który utorzył szkołe SNR w Europie, Stanach Zjednoczonych i Meksyku.

Celem Sat Nam Rasayan jest pomaganie innym. Sat Nam Rasayan pracuje na subtelnym poziomie poprzez projekcję medytacyjnego umysłu. Sat Nam Rasayan pozwala uzdrowicielowi zrównoważyć pięć elementów (powietrze, ziemia, ogień, eter i woda) oraz ciało praniczne pacjenta.

"W Erze Ryb ludzie zbliżali się do Boga poprzez podejmowanie wysiłków związanych z oczyszczaniem siebie w każdy możliwy sposób. Teraz, w Erze Wodnika, to Bóg zbliża się do człowieka i my powinniśmy być tylko tego świadomi i pozwolić, aby to się wydarzyło. Praktyki duchowe nie są już tak trudne i surowe jak to było wcześniej, są one teraz bardziej subtelne. W tej Erze, nie chodzi o to, aby próbować wiedzieć, ale raczej o rozpoznanie, że ta Wiedza już w nas jest." Guru Dev Singh Khalsa.

.

Nauka i praktyka SNR jest dla każdego, kto jest zainteresowany okiełznaniem swoich zmysłów, nauczeniem się medytacji i technologii uzdrawiania.

Sat Nam Rasayan uczy jak;

Uzdrawiać innych

Uwolnić niezdrowe zachowania i doświadczać każdej chwili z czystym umysłem

Radzić sobie z odczuciami, myślami i emocjami, bez przywiązywania się do nich

Rozwinąć i ugruntować swój wewnętrzny spokój umysłu

Wzmocnić, rozwinąć intuicję i sztukę medytacji

Jeśli będziesz spokojny i stabilny, wtedy wszechświat zacznie się kręcić wokół ciebie. (Guru Dev Singh).

.