Jeśli będziesz spokojny i stabilny, wtedy wszechświat zacznie się kręcić wokół ciebie. (Guru Dev Singh)

Guru Dev Singh

Guru Dev Singh Khalsa - urodził się 10 grudnia 1948 roku w Puebla, w południowej części Meksyku.

Już w wieku 20 lat zainteresował się sztuką uzdrawiania ziołami i akupunkturą.

.W 1971 roku rozpoczął praktykę jogi kundalini. 10 lat później Yogi Bajan zaczął przekazywać mu nauki Sat Nam Rasayan w tradycyjny sposób, w ciszy. W 1989 roku, na polecenie swojego mistrza przeniósł się do Rzymu i założył Międzynarodową Szkołę Sat Nam Rasayan.

Guru Dev jest pierwszym nauczycielem tej technologii, który opracował sposób nauczania w sposób otwarty, dla szerokiej grupy uczniów. Guru Dev podróżuje, uzdrawia, naucza przez około 80% swojego czasu w roku, corocznie odwiedza 40 krajów na całym świecie. Każdego roku w grudniu prowadzi tygodniowy warsztat w Asyżu, na który przyjeżdża około 200-400 osób z całego świata.

"W Erze Ryb ludzie zbliżali się do Boga poprzez podejmowanie wysiłków związanych z oczyszczaniem siebie w każdy możliwy sposób. Teraz, w Erze Wodnika, to Bóg zbliża się do człowieka i my powinniśmy być tylko tego świadomi i pozwolić, aby to się wydarzyło. Praktyki duchowe nie są już tak trudne i surowe jak to było wcześniej, są one teraz bardziej subtelne. W tej Erze, nie chodzi o to, aby próbować wiedzieć, ale raczej o rozpoznanie, że ta Wiedza już w nas jest." Guru Dev Singh Khalsa.

Jeśli będziesz spokojny i stabilny, wtedy wszechświat zacznie się kręcić wokół ciebie. (Guru Dev Singh).

.