Jeśli będziesz spokojny i stabilny, wtedy wszechświat zacznie się kręcić wokół ciebie. (Guru Dev Singh)

Indywidualne sesje Sat Nam Rasayan (SNR)

Sat Nam Rasayan oznacza "głęboki relaks w Prawdziwej Tożsamości'. To starożytna sztuka medytacji i uzdrawiania. Celem Sat Nam Rasayan jest pomaganie innym. Sat Nam Rasayan pracuje na subtelnym poziomie poprzez projekcję medytacyjnego umysłu. Sat Nam Rasayan pozwala uzdrowicielowi zrównoważyć pięć elementów (powietrze, ziemia, ogień, eter i woda) oraz ciało praniczne pacjenta.

Indywidualne sesje Sat Nam Rasayan

SNR to metoda uzdrawiania w tradycji Jogi Kundalini. Uzdrawianie odbywa się w stanie głębokiej medytacji. SNR pomaga uwolnić się od skłonności, przyzwyczajeń i ograniczeń umysłu oraz ciała oraz aktywuje siłę uzdrawiania, którą mamy w swoim ciele. Koszt 150 PLN.

.

"W Erze Ryb ludzie zbliżali się do Boga poprzez podejmowanie wysiłków związanych z oczyszczaniem siebie w każdy możliwy sposób. Teraz, w Erze Wodnika, to Bóg zbliża się do człowieka i my powinniśmy być tylko tego świadomi i pozwolić, aby to się wydarzyło. Praktyki duchowe nie są już tak trudne i surowe jak to było wcześniej, są one teraz bardziej subtelne. W tej Erze, nie chodzi o to, aby próbować wiedzieć, ale raczej o rozpoznanie, że ta Wiedza już w nas jest." Guru Dev Singh Khalsa.

Nauka i praktyka SNR jest dla każdego, kto jest zainteresowany okiełznaniem swoich zmysłów, nauczeniem się medytacji i technologii uzdrawiania.

Jeśli będziesz spokojny i stabilny, wtedy wszechświat zacznie się kręcić wokół ciebie. (Guru Dev Singh).

.