Grafik zajęć jogi i medytacji

Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed"

ul. Herbsta 2 (metro Stokłosy) Warszawa

Mapa dojazdowa

Plan zajęć jogi i medytacji.

Na zajęcia nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść 10 min wcześniej,

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

9.30-10.45

Joga Kundalini

-Monika

18.30-19.45

Joga Hormonalna

Barbara

18.30-20.30

Joga Kundalini 60 min

terapia dźwiękiem 30 min

medytacja 30 min

Barbara

Nowa grupa

od 2 października

18.30-19.45

Zdrowy Kręgosłup

Kundalini

zapisy!

18.30-20.30

Joga Kundalini 60 min

terapia dźwiękiem 30 min

medytacja 30 min

Barbara

20.00-21.15

Joga Kundalini

Barbara

20.00-21.15

Joga Kundalini

Monika

Nowa grupa

od 4 października

18.30-19.45

Joga

Kundalini

zapisy!

Cennik zajęć:

35 zł - pojedyńcze zajęcia (60-75 min), 4 zajęcia w m-cu - 110 PLN, 6 zajęć w m-cu - 150 PLN, Karnet 8 wejść w m-cu - 170 PLN. Karnet 12 zajęć - 200 zł. Karnety są ważne 30 dni od daty zakupu i nie są przedłużane. Możesz dołączyć w każdej chwili. Płatność w Studio tylko gotówką.

Akceptujemy karty Multisport Plus z dopłatą 10 zł -płatne gotówką przed zajęciami. Karty Multisport Plus obowiązują tylko na 1 zajęcia dziennie i są akceptowane tylko przed rozpoczęciem zajęć. Drugie zajecia tego samego dnia kosztują 20zł.

Zajęcia 2 godz - kosztują 50 zł, Obowiązują karnety Studia - jak na 2 zajęcia.

Opis zajęć

Joga Hormonalna - to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentrację i relaksację, dzięki której można wyregulować lub wznowić produkcję żeńskich hormonów. Jest wskazana dla wszystkich kobiet. Pomaga w leczeniu niepłodności oraz zaburzeń hormonalnych.

Zdrowy kręgosłup - zajęcia obejmują ćwiczenia wzmacniające mięśnie przykręgosłupowe, poprawiające ogólną kondycję ciała oraz poprawiające metabolizm.

Joga Kundalini - obejmuje wszystkie elementy: ćwiczenia fizyczne(asany) w połączeniu z oddechem i mantrą. Korzyści odczuwalne już na początku praktyki: poprawa zdrowia, lepsze krążenie, zwiększona odporność na stres, wewnętrzny spokój i pewność siebie.

Terapia Dźwiękiem- to kąpiel w dźwiękach. Wibracje gongu pomagają uwolnić napięcia i lęki, spowalniają fale mózgowe i redukują stres. Dźwięki gongu trafiają do nas nie tylko poprzez słuch, lecz również przez doznania akustycznych drgań w całym ciele. Dźwięk OM wydawany przez gong stwarza absolutną ciszę wewnątrz.

Zajęcia tematyczne:

3, 10, 17, 24 września 2019 (wtorek) g. 18.30-20.30 - Sztuka świadomej komunikacji - cykl zajęć jogi kundalini

Bez komunikacji, zdolności do wyrażania siebie i głębokiego słuchania - nie możesz dotrzeć do serc lub głowy innych osób. Większością ludzi kieruje ego, nerwice, ambicje i nie chcą słuchać. Tak naprawdę, to urodziliśmy się już z pewnym bagażem nerwic, lub/i zgromadziliśmy je z powodu rodziców i dzieciństwa. Rodzice zwykle nie wiedzą, jak komunikować się z dziećmi, nie pomniejszając ich wartości. Ich komunikacja jest często parta o systemem sterowania.

Wiele osób nie chce się komunikować, Oni chcą przekazywać swoje oczekiwania. Kiedy oczekujesz, że inni zachowają się w określony sposób, to prawie zawsze od razu poczujesz ich opór.

Są osoby, które pracują dobrze, ale nie możesz na nich polegać, ponieważ nie jesteś dla nich priorytetem. Kiedy nie otrzymujesz takiej uważnej komunikacji,jakiej potrzebujesz, nie wiesz co się dzieje, i potrzebujesz więcej czasu na zrozumienie o co chodzi. Niektórzy ludzie niszczą siebie, kiedy odnoszą sukces. Stają się sfrustrowani, źli, nigdzie nie docierają, dlatego nie chcą sukcesu.

Frustracja i depresja pochodzą z braku komunikacji. Ludzie obawiają się rozmawiać o sobie, o swojej sytuacji. A w komunikacji, nigdy nie jesteś pewien, kto Ci pomoże. Każdy może Ci pomóc. Komunikacja jest podstawą prosperity.

Gniew i frustracja są tarczą ochronną przed dobrobytem i dobrą komunikacją. „Z tego czy innego powodu, ...” Nie ma, z tego czy innego powodu... ponieważ. Jeśli stworzysz powód, to musisz stawić czoła konsekwencji.

Słuchanie jest najpotężniejszym aspektem komunikacji. Bądź spokojny, słuchaj, patrz z innego punktu widzenia i odpowiadaj zrozumieniem. Komunikacja jest jedynym sposobem na wzajemne zrozumienie i

naturalne wyrażenie miłości. Kiedy ktoś cię kocha i tego nie mówi, wiesz o tym, poprzez język ciała i wiele innych sposobów. Doceń to. Docenienie to komunikacja.

5, 12,19, 26 września 2019 (czwartek) g. 18.30-20.30 - Uwolnij się od lęku przed miłością i żyj pełnią życia

Strach to głos twojego instynktu, ostrzegający przed zagrożeniem. To pierwotny i instynktowny zwierzęcy odruch, który ma jeden cel -przetrwać. Energia strachu jest szybka, zimna, ostra i cały czas w ruchu. Lęk może uaktywnić się, w dowolnej postaci fizycznej: motyle, dreszcze, trema, drżenie, wstrząsy lub tylko w twojej w głowie:

Lęk może zawładnąć twoimi myślami, możesz się zamartwiać, możesz stać się podejrzliwa/y,mieć wątpliwości, skrupuły, czy podejrzenia.

Te wszystkie lęki nie powalają miłości płynąć. Jak powrócić do równowagi, aby pozostał tylko zdrowy strach, przed niebezpieczeństwem, zagrożeniem, a nie było obsesji i leu przed zaangażowaniem się w nową relację, podjęciem nowej pracy, nowym wyzwaniem, zmianą czy pełnym otwarciem się na drugą osobę. Nasze obawy, lęki są tym, co nas ogranicza. To one odcinają ciebie od pełni życia.

Zapraszam na cykl zajęć tematycznych obejmujących praktykę jogi kundlaini, długi relaks w gongu i misach tybetańskich oraz medytacje.

Prowadząca: Har Anand Basia Maziarska - nauczycielka i trenerka instruktorów Jogi Kundalini

Koszt 1 zajęć 50 zł. Obowiązują karnety Studia jak na 2 zajęcia. Płatność w Studio tylko gotówką.

Studio Jogi i Terapii Naturalnyc "JogaMed' Ul. Herbsta 2, Warszawa- Stokłosy.

Przygotowanie do zajęć - przeczytaj przed przyjściem na pierwsze zajęcia!!!

Ćwiczysz boso (kontakt receptorów z otoczeniem), w wygodnym ubraniu - najlepiej z naturalnego materiału (np. 100% bawełny).

1/ przyjdź 5-10 minut przed rozpoczęciem zajęć

2/ nie jedz na 2 godziny przed zajęciami.

3/ poinformuj nauczyciela o ciąży lub innych fizycznych dolegliwościach, które mogą mieć wpływ na twoją praktykę.

4/ pytania dotyczące praktyki jogi kieruj do nauczyciela przed lub po zajęciach.

5/ nie ćwiczymy po zażyciu środków odurzających, alkoholu czy narkotyków.

6/ Podczas praktyki miej na uwadze swoje ograniczenia.

W przypadku problemów zdrowotnych należy skonsultować się z lekarzem odnośnie praktyki jogi i stosować się do jego zaleceń.

Mantry rozpoczynające praktykę jogi kundalini

ONG NAMO GURU DEV NAMO - Adi Mantra, która rozpoczyna praktykę jogi kundalini. Pomaga zmienić świadomość ćwiczącego do poziomu „Wyższego Ja”. Tą mantrą łączymy się z duchowym nauczycielem, który jest w każdej istocie ludzkiej. Mantra ustanawia silne, jasne połączenie, tak abyśmy mogli otrzymać prowadzenie, energie i inspirację.

AD GURAY NAME, JUGAD GUREY NAMEH, SAT GURAY NAMEH, SIRI GURU DEVAY NAMEH

mantra śpiewana dla ochrony. Mantra ta otacza pole elektromagnetyczne ochronnym światłem. Znaczenie mantry: “skłaniam się pierwotnej mądrości, skłaniam się mądrości prawdziwej przez wieki, skłaniam się prawdziwej mądrości, skłaniam się wielkiej niewidzialnej mądrości”

SAT NAM używa się jako pozdrowienie niezależnie od pory dnia. Mantra ta wzmacnia naszą duchową (boską) świadomość. Sat - oznacza – prawdę, Nam – tożsamość.

Sesja uzdrawiania w głębokiej medytacji - Indywidualna praca polega na rozpoznaniu bloków w ciele pacjenta w trakcie sesji uzdrawiania i ich rozpuszczenie poprzez odpowienio dobraną praktykę jogi/medytacji/pranayamy. Korzyci, które możesz uzyskać z sesji indywidualnych to: poprawa zdrowia, przywrócenie równowagi emocjonalnej/mentalnej po trudnych wydarzeniach życiowych, poprawa wyglądu - sesje odchudzające połączone z oczyszczaniem organizmu, wsparcie w rozwoju duchowm, praca z emocjami i umysłem.Koszt jednego spotkania -150 PLN (60 min), 200 PLN (90 min).

Indywidualne zajęcia jogi hormonalnej / kundalini / jogi dla oczu - 75 min - 150 PLN.

Indywidualna prakktyka w oparciu o joge hormonalną wg. Dinah Rodrigues - to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentację i relaksację, dzięki której można wznowić produkcję żeńskich hormonów. Więcej na temat jogi hormonalnej....

Kontakt: Barbara Maziarska (Har Anand), tel. 694 456 033 e-mail: jogakundalini@wp.pl, jogamed1@gmail.com.