Grafik zajęć jogi i medytacji

Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed"

ul. Herbsta 2 (metro Stokłosy) Warszawa

Mapa dojazdowa

Plan zajęć jogi i medytacji obowiązujący od 8 lutego 2019r.

Na zajęcia nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść 10 min wcześniej.

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

10.00-11.15

Joga Kundalini

Monika

18.30-19.45

Joga Hormonalna

Barbara

18.30-20.30

Joga Kundalini 60 min

terapia dźwiękiem 30 min

medytacja 30 min

Barbara

18.30-19.45

Zdrowy Kręosłup

Kundalini

- g. początkująca

- Irmina/Monika

18.30-20.30

Joga Kundalini 60 min

terapia dźwiękiem 30 min

medytacja 30 min

Barbara

18.30-19.45

Joga Kundalini

Irmina/Monika

20.00-21.15

Joga Kundalini

Barbara

20.00-21.15

Joga Kundalini

Monika

Cennik zajęć:

35 zł - pojedyńcze zajęcia (60-75 min), 4 zajęcia w m-cu - 110 PLN, 6 zajęć w m-cu - 150 PLN, Karnet 8 wejść w m-cu - 170 PLN. Karnet 12 zajęć - 200 zł. Karnety są ważne 30 dni od daty zakupu i nie są przedłużane. Możesz dołączyć w każdej chwili. Płatność w Studio tylko gotówką.

Akceptujemy karty Multisport Plus z dopłatą 10 zł -płatne gotówką przed zajęciami. Karty Multisport Plus obowiązują tylko na 1 zajęcia dziennie i są akceptowane tylko przed rozpoczęciem zajęć. Drugie zajecia tego samego dnia kosztują 20zł.

Zajęcia 2 godz - kosztują 50 zł, Obowiązują karnety Studia - jak na 2 zajęcia.

Opis zajęć

Joga Hormonalna - to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentrację i relaksację, dzięki której można wyregulować lub wznowić produkcję żeńskich hormonów. Jest wskazana dla wszystkich kobiet. Pomaga w leczeniu niepłodności oraz zaburzeń hormonalnych.

Zdrowy kręgosłup - zajęcia obejmują ćwiczenia wzmacniające mięśnie przykręgosłupowe, poprawiające ogólną kondycję ciała oraz poprawiające metabolizm.

Joga Kundalini - obejmuje wszystkie elementy: ćwiczenia fizyczne(asany) w połączeniu z oddechem i mantrą. Korzyści odczuwalne już na początku praktyki: poprawa zdrowia, lepsze krążenie, zwiększona odporność na stres, wewnętrzny spokój i pewność siebie.

Terapia Dźwiękiem- to kąpiel w dźwiękach. Wibracje gongu pomagają uwolnić napięcia i lęki, spowalniają fale mózgowe i redukują stres. Dźwięki gongu trafiają do nas nie tylko poprzez słuch, lecz również przez doznania akustycznych drgań w całym ciele. Dźwięk OM wydawany przez gong stwarza absolutną ciszę wewnątrz.

Zajęcia tematyczne we wtorki i czwartki

5, 12, 19, 26 marca 2019 - Joga kundalini dla odwagi i nieustraszoności - cykl zajęć

Odwaga i odważne działanie ma miejsce nawet jak się obawiasz, nie masz pewności. Jak wznieść się ponad okoliczności i pozwolić, aby Twoja dostojność i promienność się przejawiała? Jak zamanifestujesz - w konkretnej sytuacji - swoją odwagę i siłę, by przebić się przez negatywność i przekroczyć swoje własne oczekiwania i ograniczenia? Dołącz do naszego cyklu zajęć jogi kundalini i medytacji, aby przypomnieć sobie, że jesteś częścią światła i mocy Nieskończonego, aby rozpoznać i odkryć swoją wspaniałość oraz aby obudzić duszę - wewnętrznego wojownika i wyższe ja człowieka. W trakcie każdych zajęć: praktyka jogi kundalini, mini wykład, terapia dźwiękiem i medytacja.

Inwestycja: 50zł jedno spotkanie, obowiązują karnety Studia jak na 2 zajęcia.

Prowadzenie: Barbara Maziarska (Har Anand) -nauczyciel i trener instruktorów jogi kundalini.

miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2.

7, 14, 21, 28 marzec 2019 (czwartek) g. 18.30-20.30 - Droga do samopoznania - światło i cień w Tobie, Ukryte Ja i Ukryta Agenda

Niemal każdy z nas ma ukrytą jaźń z ukrytą agendą, która rozwinęła się w wieku 0-7 lat. Uraz, był Twoim udziałem, może dotyczyć takiej sytuacji, że jak byłeś/aś matka zostawiła cię w pokoju, kiedy spałeś. Obudziłeś się przerażony i niepewny, płacząc i ego zdecydowało, że już nigdy nie będziesz się tak czuć.

Stajesz się więc reaktywny i zaczynasz manipulować sytuacjami, aby uniknąć tych uczuć niepewności i strachu. Agenda dziecka, jeśli nie została zmieniona, staje się ukrytym ja. Ponieważ jesteśmy neutralni dla siebie, odrzucamy ukryte ja i jego plany i nie wierzymy, że świat zewnętrzny jest skutkiem naszych myśli i uczuć.

Ego i podświadomy umysł łączą się ukrytym ja. Nasza osobowość wraz z traumą z dzieciństwa, tworzą tysiące myśli, uczuć i narracji, aby służyć naszemu cieniowi.

W czasie warsztatu praca z maską, cieniem, ukrytym ja i ukrytą agendą w tradycji jogi kundalini w specjalnym czasie - jakim jest równonoc wiosenna,

Prowadzenie: Barbara Maziarska/Har Anand – nauczyciel i trener instruktorów jogi kundalini, uzdrowiciel Sat Nam Rasayan (uzdrawianie w stanie głębokiej medytacji) .

Przygotowanie do zajęć - przeczytaj przed przyjściem na pierwsze zajęcia!!!

Ćwiczysz boso (kontakt receptorów z otoczeniem), w wygodnym ubraniu - najlepiej z naturalnego materiału (np. 100% bawełny).

1/ przyjdź 5-10 minut przed rozpoczęciem zajęć

2/ nie jedz na 2 godziny przed zajęciami.

3/ poinformuj nauczyciela o ciąży lub innych fizycznych dolegliwościach, które mogą mieć wpływ na twoją praktykę.

4/ pytania dotyczące praktyki jogi kieruj do nauczyciela przed lub po zajęciach.

5/ nie ćwiczymy po zażyciu środków odurzających, alkoholu czy narkotyków.

6/ Podczas praktyki miej na uwadze swoje ograniczenia.

W przypadku problemów zdrowotnych należy skonsultować się z lekarzem odnośnie praktyki jogi i stosować się do jego zaleceń.

Mantry rozpoczynające praktykę jogi kundalini

ONG NAMO GURU DEV NAMO - Adi Mantra, która rozpoczyna praktykę jogi kundalini. Pomaga zmienić świadomość ćwiczącego do poziomu „Wyższego Ja”. Tą mantrą łączymy się z duchowym nauczycielem, który jest w każdej istocie ludzkiej. Mantra ustanawia silne, jasne połączenie, tak abyśmy mogli otrzymać prowadzenie, energie i inspirację.

AD GURAY NAME, JUGAD GUREY NAMEH, SAT GURAY NAMEH, SIRI GURU DEVAY NAMEH

mantra śpiewana dla ochrony. Mantra ta otacza pole elektromagnetyczne ochronnym światłem. Znaczenie mantry: “skłaniam się pierwotnej mądrości, skłaniam się mądrości prawdziwej przez wieki, skłaniam się prawdziwej mądrości, skłaniam się wielkiej niewidzialnej mądrości”

SAT NAM używa się jako pozdrowienie niezależnie od pory dnia. Mantra ta wzmacnia naszą duchową (boską) świadomość. Sat - oznacza – prawdę, Nam – tożsamość.

Sesja uzdrawiania w głębokiej medytacji - Indywidualna praca polega na rozpoznaniu bloków w ciele pacjenta w trakcie sesji uzdrawiania i ich rozpuszczenie poprzez odpowienio dobraną praktykę jogi/medytacji/pranayamy. Korzyci, które możesz uzyskać z sesji indywidualnych to: poprawa zdrowia, przywrócenie równowagi emocjonalnej/mentalnej po trudnych wydarzeniach życiowych, poprawa wyglądu - sesje odchudzające połączone z oczyszczaniem organizmu, wsparcie w rozwoju duchowm, praca z emocjami i umysłem.Koszt jednego spotkania -150 PLN (60 min), 200 PLN (90 min).

Indywidualne zajęcia jogi hormonalnej / kundalini / jogi dla oczu - 75 min - 150 PLN.

Indywidualna prakktyka w oparciu o joge hormonalną wg. Dinah Rodrigues - to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentację i relaksację, dzięki której można wznowić produkcję żeńskich hormonów. Więcej na temat jogi hormonalnej....

Kontakt: Barbara Maziarska (Har Anand), tel. 694 456 033 e-mail: jogakundalini@wp.pl, jogamed1@gmail.com.