Grafik zajęć jogi i medytacji

Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed"

ul. Herbsta 2 (metro Stokłosy) Warszawa

Mapa dojazdowa

Od 16 czerwca 2020 uruchamiamy następujące zajęcia.

Zapraszamy na zajecia 2 godz. Obejmują wprowadzenie teoretyczne, praktykę jogi kundalini, terapię dźwiekiem oraz medytacje. Przyjmujemy zapisy na poszczególne zajęcia. Pierwszeństwo w zapisie mają osoby, które zapisuje sie ca cały cykl zajęć.

Powrórt do pełnego grafika zajęć w miarę możliwości i potrzeb. Najpóźniej od września 2020.

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piatek Sobota

18.30-20.30

Joga Kundalini

60 min

terapia dźwiękiem

30 min

medytacja

30 min

Barbara

18.30-20.30

Joga Kundalini

60 min

terapia dźwiękiem

30 min

medytacja

30 min

Barbara

11 lipca 2020

10.00-12.00

Joga Kundalini

- Monika

Cennik zajęć:

Cennik zajęć:

55 zł - (zajecia 2 godz), 4 zajęcia (2 godz.) - 180 złł, 6 zajęć (2 godz) - 220 zł, 8 wejść (2 godz) - 240zł. Karnety są ważne na wszystkie zajęcia podane powyżej w grafiku. .

Karnety są ważne 30 dni od daty zakupu i nie są przedłużane. Na zajęcia obowiązują zapisy mailowe: najpóźniej 2 godz przed zajęciami. Płatność w Studio tylko gotówką. Możesz opłacić karnet lub zajecia przelewem przed zajeciami i pokazać potwierdzenie na zajęciach.

Opis zajęć

Joga Kundalini - obejmuje wszystkie elementy: ćwiczenia fizyczne(asany) w połączeniu z oddechem i mantrą. Korzyści odczuwalne już na początku praktyki: poprawa zdrowia, lepsze krążenie, zwiększona odporność na stres, wewnętrzny spokój i pewność siebie.

Joga Hormonalna - to praktyka jogi nakierowana na zdrowie hormonalne i emocjonalne. Zajęcia idealna jak chcesz pozbyć sie bezsenności i uwalnić od napięć emocjonalych i stresu.

Joga kundalini Zdrowy kręgosłup - zajęcia obejmują ćwiczenia wzmacniające mięśnie przykręgosłupowe, poprawiające ogólną kondycję ciała oraz poprawiające metabolizm.

Terapia Dźwiękiem- to kąpiel w dźwiękach. Wibracje gongu pomagają uwolnić napięcia i lęki, spowalniają fale mózgowe i redukują stres. Dźwięki gongu trafiają do nas nie tylko poprzez słuch, lecz również przez doznania akustycznych drgań w całym ciele. Dźwięk OM wydawany przez gong stwarza absolutną ciszę wewnątrz.

Zajęcia tematyczne:

2, 9, 16, 23, 30 lipca 2020 (czwartek) g. 18.30-20.30- Czakra serca (anahata) - Miłość, Smutek, Wybaczenie.

Czwarta czakra znajduje się w środku klatki piersiowej, w okolicach fizycznego serca. Reprezentuje ona UCZUCIA, WSPÓŁODCZUWANIE i MIŁOŚĆ. Otwarcie czakry serca oznacza nowy związek z naszymi uczuciami. Wiemy jakie są nasze uczucia, potrafimy je rozpoznać i nimi odpowiednio pokierować. Czakra serca jest czakrą związków i powiązań, jeśli jest zbyt aktywna możesz być przedmiotem zbyt wielkiej sympatii, a gdy jest osłabiona możesz być uzależniony od innych i nie mieć poczucia swojej tożsamości.

1. Bardzo trudno Ci przebaczyć innym i masz wielu wrogów.

2. Często jesteś w depresji i odczuwasz smutek.

3. Nie odczuwasz zbytnio empatii i współczucia dla innych.

4. Nie jesteś wyrozumiały i wspaniałomyślny.

Ta czakra jest szczególnie istotna, dla osób, które są na ścieżce duchowej i dbają o swój rozwój duchowy.

7, 14, 21, 28 lipca 2020 (wtorek) g. 18.30-20.30 - Czakra seksualna (svadisthana- słodycz) - Kreatywność, namiętność i pasje.

Druga czakra znajduje się w okolicach organów seksualnych. Druga czakra, to nasza KREATYWNOŚĆ. Odpowiada za nasze NAMIĘTNOŚCI, PASJE, MOTYWACJE i OPINIE. W tej czakrze wymieszane są razem pragnienia, rozkosze oraz bóle i zmagania. Gdy wszystkie pozostałe czakry są zrównoważone do drugiej czakry, nasza seksualność staje się radosna, zróżnicowana, pełna ekspresji. Gdy druga czakra jest słaba, wtedy świat wydaje się mdły, jest niewiele pasji. Nasze ciało nie wykazuje miłości zmysłów i ruchu. Gdy druga czakra jest nadaktywna, wtedy nie ma niczego, co nie byłoby seksualne. Ktoś z silną drugą czakrą może mieć trudności z utrzymaniem relacji biznesowych. Przekracza granice, nie może się utrzymać w ryzach.

Celem ćwiczeń jogi jest zrównoważenie i włączenie tej czakry do gry z pozostałymi czakrami.

Zapraszamy na cykl zajęć dla czakry podstawy, jeśli:

1. Masz problemy w sferze seksualnej.

2. Masz problemy z wyrażaniem siebie i nie radzisz sobie z emocjami.

3. Brak Ci kreatywności i pasji.

4. Twoje życie jest nudne i monotonne.

Zapraszamy również na zajęcia online

29 czerwca, 6, 13, 20, 27 lipca 2020 (poniedziałek) g. 19.00-20.30 - Oczyść podświadomość i zaproś prosperity - Kundalini online zoom

Potrzebujesz miliona rzeczy; otrzymasz te milion rzeczy, jeśli będziesz stabilny, trwały, stały, cierpliwy. Pamiętaj, Stwórca dba o Ciebie i jest gotowy ci służyć, jeśli tylko... jak będziesz sobą. (Yogi Bhajan)

Filary pomyślności:

1. duchowy: stapiasz się ze swą duszą w bezmiar twego przeznaczenia.

2. psychologiczny: tworzysz pewną wewnętrzną postać psychologiczną, która sprzyja prosperity i zwycięstwu.

3. współoddziałujący: twoja obecność staje się promienna i zaczynasz oddziaływać na innych w swoich relacjach osobistych.Wyobraź sobie, że w twoim umyśle jest dom, z różnymi rzeczami, o których myślisz i które znasz. Joga, kariera, rodzina, przyjaciele, ogród.... Teraz pomyśl, że w tym domu jest ukryty pokój, gdzie znajdują się rzeczy o których nie myślisz i wszystkie negatywne rzeczy, które kiedykolwiek powiedziałeś o sobie lub o kimkolwiek. Ten pokój jest zwykle przepełniony. Jest pełen wspomnień, lęków i niepokojów, a Twój umysł traktuje to wszystko tak, jakby, to nigdy nie istniało. Czasami ten pokój jest tak przepełniony, że nie można zamknąć drzwi i jego zawartość wylewa się do pokoju świadomego umysłu. I nagle, bez realnego powodu zaczynasz działać nieadekwatnie do rzeczywistości, odczuwasz niepokój i strach.

Prowadząca: Har Anand / Basia Maziarska

Inwestycja 30zł/1 zajęcia. Karnet 4 zajecia online 100zł, Miejsce rezerwuje zgłoszenie e-mail: jogamed1@gmail.com (imię i nazwisko+ tel. kontaktowy) + wpłata na konto: JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

8, 15, 22, 29 lipca 2020 (środa) g. 9.00 - 10.30 – Oczy, widzenie i intuicja -cykl zajęć kundalini online

Intuicja jest natychmiastowym postrzeganiem prawdy, bez rozumowania, analizy czy opinii innych.

Ten wewnętrzny głos przychodzi z serca świadomości, gdzie nie ma lęku ani przywiązania. Jest to bezcenna umiejętność zarówno w relacjach osobistych jak i biznesowych.

Intuicja pomaga dokonywać wyborów z pośród mnóstwa zawsze obecnych możliwości – po prostu ‘wiesz’, które okażą się właściwe w dłuższej perspektywie.

Zapraszamy wszystkich którzy potrzebuję wewnętrznej podpowiedzi co należy teraz zrobić?

jak nie pytać innych? Co robić, aby ta wiedza była dla Ciebie zawsze dostępna.

Prowadząca: Har Anand /Barbara Maziarska - nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini.

Inwestycja 30 zł za 1 zajęcia. Miejsce rezerwuje zgłoszenie e-mail: jogamed1@gmail.com (imię i nazwisko+ tel. kontaktowy) + wpłata na konto: JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Przygotowanie do zajęć - przeczytaj przed przyjściem na pierwsze zajęcia!!!

Ćwiczysz boso (kontakt receptorów z otoczeniem), w wygodnym ubraniu - najlepiej z naturalnego materiału (np. 100% bawełny).

1/ przyjdź 5-10 minut przed rozpoczęciem zajęć

2/ nie jedz na 2 godziny przed zajęciami.

3/ poinformuj nauczyciela o ciąży lub innych fizycznych dolegliwościach, które mogą mieć wpływ na twoją praktykę.

4/ pytania dotyczące praktyki jogi kieruj do nauczyciela przed lub po zajęciach.

5/ nie ćwiczymy po zażyciu środków odurzających, alkoholu czy narkotyków.

6/ Podczas praktyki miej na uwadze swoje ograniczenia.

W przypadku problemów zdrowotnych należy skonsultować się z lekarzem odnośnie praktyki jogi i stosować się do jego zaleceń.

Mantry rozpoczynające praktykę jogi kundalini

ONG NAMO GURU DEV NAMO - Adi Mantra, która rozpoczyna praktykę jogi kundalini. Pomaga zmienić świadomość ćwiczącego do poziomu „Wyższego Ja”. Tą mantrą łączymy się z duchowym nauczycielem, który jest w każdej istocie ludzkiej. Mantra ustanawia silne, jasne połączenie, tak abyśmy mogli otrzymać prowadzenie, energie i inspirację.

AD GURAY NAME, JUGAD GUREY NAMEH, SAT GURAY NAMEH, SIRI GURU DEVAY NAMEH

mantra śpiewana dla ochrony. Mantra ta otacza pole elektromagnetyczne ochronnym światłem. Znaczenie mantry: “skłaniam się pierwotnej mądrości, skłaniam się mądrości prawdziwej przez wieki, skłaniam się prawdziwej mądrości, skłaniam się wielkiej niewidzialnej mądrości”

SAT NAM używa się jako pozdrowienie niezależnie od pory dnia. Mantra ta wzmacnia naszą duchową (boską) świadomość. Sat - oznacza – prawdę, Nam – tożsamość.

Sesja uzdrawiania w głębokiej medytacji - Indywidualna praca polega na rozpoznaniu bloków w ciele pacjenta w trakcie sesji uzdrawiania i ich rozpuszczenie. Korzyści, które możesz uzyskać z sesji indywidualnych to: poprawa zdrowia, przywrócenie równowagi emocjonalnej/mentalnej po trudnych wydarzeniach życiowych, poprawa wyglądu - sesje odchudzające połączone z oczyszczaniem organizmu, wsparcie w rozwoju duchowym, praca z emocjami i umysłem.Koszt jednego spotkania -150 PLN (online), 200 PLN (w Studio).

Indywidualne zajęcia jogi hormonalnej / kundalini / jogi dla oczu - 75 min - 200 PLN.

Indywidualna prakktyka w oparciu o joge hormonalną wg. Dinah Rodrigues - to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentację i relaksację, dzięki której można wznowić produkcję żeńskich hormonów. Więcej na temat jogi hormonalnej....

Kontakt: Barbara Maziarska (Har Anand), tel. 694 456 033 e-mail: jogakundalini@wp.pl, jogamed1@gmail.com.