Grafik zajęć jogi i medytacji

Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed"

ul. Herbsta 2 (metro Stokłosy) Warszawa

Mapa dojazdowa

Do końca sierpnia oferujemy tylko zajęcia 2 godz. we wtroki i czwartki, od 2 września zapraszamy również na krótsze zajęcia 75min. .

Zajecia 2 godz. Obejmują wprowadzenie teoretyczne, praktykę jogi kundalini, terapię dźwiekiem oraz dłuższą medytację. Nowe osoby prosimy o zgłoszenia przed przyjciem na zajęcia. Osoby z karnetami i stali klienci nie muszą sie zapisywać.

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek a

od 7 września

19.30-20.45 Joga Kundalini

- Monika

18.30-20.30

Joga Kundalini

60 min

terapia dźwiękiem

30 min

medytacja

30 min

Barbara

od 2 września

19.30-20.45 Joga Kundalini

- Monika

18.30-20.30

Joga Kundalini

60 min

terapia dźwiękiem

30 minmedytacja

30 min

Barbara

Cennik zajęć:

Cennik zajęć:

55 zł - (zajecia 2 godz), 4 zajęcia (2 godz.) - 180 złł, 6 zajęć (2 godz) - 220 zł, 8 wejść (2 godz) - 240zł.

40 zł (zajecia 75min), 4 zajecia (75min) -130zł, 6 zajęć (75min) -160zł, 8 zajęć (75min) -180zł.

Karnet łączony zajęcia 2 godz i 75 min - 12 zajęć (zajęcia 2 godz liczone są jak 2 zajeia) - 240zł.

Karnety są ważne 30 dni od daty zakupu i nie są przedłużane. Płatność w Studio tylko gotówką. Możesz opłacić karnet lub zajecia przelewem przed zajeciami i pokazać potwierdzenie wpłaty przed zajęciami.

Opis zajęć

Joga Kundalini - obejmuje wszystkie elementy: ćwiczenia fizyczne(asany) w połączeniu z oddechem i mantrą. Korzyści odczuwalne już na początku praktyki: poprawa zdrowia, lepsze krążenie, zwiększona odporność na stres, wewnętrzny spokój i pewność siebie.

Joga Hormonalna - to praktyka jogi nakierowana na zdrowie hormonalne i emocjonalne. Zajęcia idealna jak chcesz pozbyć sie bezsenności i uwalnić od napięć emocjonalych i stresu.

Joga kundalini Zdrowy kręgosłup - zajęcia obejmują ćwiczenia wzmacniające mięśnie przykręgosłupowe, poprawiające ogólną kondycję ciała oraz poprawiające metabolizm.

Terapia Dźwiękiem- to kąpiel w dźwiękach. Wibracje gongu pomagają uwolnić napięcia i lęki, spowalniają fale mózgowe i redukują stres. Dźwięki gongu trafiają do nas nie tylko poprzez słuch, lecz również przez doznania akustycznych drgań w całym ciele. Dźwięk OM wydawany przez gong stwarza absolutną ciszę wewnątrz.

Zajęcia tematyczne:

4, 11, 18, 25 sierpnia 2020 (wtorek) g. 18.30-20.30 - Granice Psychiczne i tarcza ochronna - cykl zajęć jogi kundalini

Silne granice psychiczne są odzwierciedleniem osobistej mocy. Raz ustanowione i utrzymywane, wykonują pracę ochronna dla ciebie. Silni ludzie mają mocne granice psychiczne. Granice psychiczne to nie są ściany, które odgradzają od ludzi. Granice psychiczne są jak bramy, które otwierają się na korzystne dla ciebie zachowania, dzięki czemu możesz cieszyć się i żyć w relacjach z innymi, ale te bramy nie pozwalają na zrobienie tobie krzywdy, szczególnie tym osobom, które najbardziej kochamy. Można powiedzieć, że jest to twój sposób szkolenia innych, jak mają traktować ciebie. Kiedy masz zdrowe psychiczne granice, możesz się zrelaksować i zbliżyć do innych. Granice mogą się wahać od łagodnych do silnych, tak aby odzwierciedlały twoje potrzeby i wrażliwość oraz wolę innych. Kiedy łagodne granice nie są skuteczne, należy użyć mocniejszej wersji, tych granic, aby te granice mogłyby być skuteczne.

6, 13, 20, 27 sierpnia 2020 (czwartek) g. 18.30-20.30 – Oczy, widzenie i intuicja

Intuicja jest natychmiastowym postrzeganiem prawdy, bez rozumowania, analizy czy opinii innych. Ten wewnętrzny głos przychodzi z serca świadomości, gdzie nie ma lęku ani przywiązania. Jest to bezcenna umiejętność zarówno w relacjach osobistych jak i biznesowych.

Intuicja pomaga dokonywać wyborów z pośród mnóstwa zawsze obecnych możliwości – po prostu ‘wiesz’, które okażą się właściwe w dłuższej perspektywie.

Zapraszamy wszystkich którzy potrzebuję wewnętrznej podpowiedzi co należy teraz zrobić?

jak nie pytać innych? Co robić, aby ta wiedza była dla Ciebie zawsze dostępna.

Zapraszamy również na zajęcia online

3,10, 17, 24, 31 sierpnia 2020 (poniedziałek) g. 19.00-20.30 - Czakra gardła - wyrażanie siebie i komunikacja - joga kundalini online

W trakcie zajęć skupimy się na tarczycy i czakrze gardła, tak aby rozluźnić i uzdrowić naszą komunikację i ustanowić równowagę w życiu. Równowaga życiowa, to równowaga hormonalna i na odwrót.

Czakra gardła (Vishuda) jest ośrodkiem ekspresji, wyrażania siebie, swoich potrzeb. Gdy jest zablokowana, mamy poczucie, że nie jesteśmy słuchani, że wszyscy nas ignorują. Na poziomie fizycznym, to często objawia się jako zaburzenie pracy tarczycy i/lub gardła i/lub w obszarze szyjnym. Czakra gardła podlega duchowemu prawu – nieprzywiązywania się. Oznacza to w praktyce – umiejętność wypowiedzenia swojej prawdy bez obawiania się o reakcję otoczenia.

Prowadząca: Barbara Maziarska - terapeutka jogi hormonalnej, Womb Yoga, nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini.

Inwestycja 30 zł./1 zajęcia. Cykl 5 zajęć 125zł.

Obowiązują zapisy: jogamed1@gmail.com. Podaj imię i nazwisko + przedpłata na konto Studia JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Przygotowanie do zajęć - przeczytaj przed przyjściem na pierwsze zajęcia!!!

Ćwiczysz boso (kontakt receptorów z otoczeniem), w wygodnym ubraniu - najlepiej z naturalnego materiału (np. 100% bawełny).

1/ przyjdź 5-10 minut przed rozpoczęciem zajęć

2/ nie jedz na 2 godziny przed zajęciami.

3/ poinformuj nauczyciela o ciąży lub innych fizycznych dolegliwościach, które mogą mieć wpływ na twoją praktykę.

4/ pytania dotyczące praktyki jogi kieruj do nauczyciela przed lub po zajęciach.

5/ nie ćwiczymy po zażyciu środków odurzających, alkoholu czy narkotyków.

6/ Podczas praktyki miej na uwadze swoje ograniczenia.

W przypadku problemów zdrowotnych należy skonsultować się z lekarzem odnośnie praktyki jogi i stosować się do jego zaleceń.

Mantry rozpoczynające praktykę jogi kundalini

ONG NAMO GURU DEV NAMO - Adi Mantra, która rozpoczyna praktykę jogi kundalini. Pomaga zmienić świadomość ćwiczącego do poziomu „Wyższego Ja”. Tą mantrą łączymy się z duchowym nauczycielem, który jest w każdej istocie ludzkiej. Mantra ustanawia silne, jasne połączenie, tak abyśmy mogli otrzymać prowadzenie, energie i inspirację.

AD GURAY NAME, JUGAD GUREY NAMEH, SAT GURAY NAMEH, SIRI GURU DEVAY NAMEH

mantra śpiewana dla ochrony. Mantra ta otacza pole elektromagnetyczne ochronnym światłem. Znaczenie mantry: “skłaniam się pierwotnej mądrości, skłaniam się mądrości prawdziwej przez wieki, skłaniam się prawdziwej mądrości, skłaniam się wielkiej niewidzialnej mądrości”

SAT NAM używa się jako pozdrowienie niezależnie od pory dnia. Mantra ta wzmacnia naszą duchową (boską) świadomość. Sat - oznacza – prawdę, Nam – tożsamość.

Sesja uzdrawiania w głębokiej medytacji - Indywidualna praca polega na rozpoznaniu bloków w ciele pacjenta w trakcie sesji uzdrawiania i ich rozpuszczenie. Korzyści, które możesz uzyskać z sesji indywidualnych to: poprawa zdrowia, przywrócenie równowagi emocjonalnej/mentalnej po trudnych wydarzeniach życiowych, poprawa wyglądu - sesje odchudzające połączone z oczyszczaniem organizmu, wsparcie w rozwoju duchowym, praca z emocjami i umysłem.Koszt jednego spotkania -150 PLN (online), 200 PLN (w Studio).

Indywidualne zajęcia jogi hormonalnej / kundalini / jogi dla oczu - 75 min - 200 PLN.

Indywidualna prakktyka w oparciu o joge hormonalną wg. Dinah Rodrigues - to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentację i relaksację, dzięki której można wznowić produkcję żeńskich hormonów. Więcej na temat jogi hormonalnej....

Kontakt: Barbara Maziarska (Har Anand), tel. 694 456 033 e-mail: jogakundalini@wp.pl, jogamed1@gmail.com.