Grafik zajęć jogi i medytacji

Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed"

ul. Herbsta 2 (metro Stokłosy) Warszawa

Mapa dojazdowa

Zapraszamy serdecznie na zajecia regularne. Prosimy o przybycie 10-15 min wczesniej.

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

18.30-20.30

Joga Kundalini

+terapia dźwiękiem

+medytacja

Basia Har Anand

19.30-21.00

Joga Kundalini

+terapia dźwiękiem +medytacja

Marek Taran Singh

Cennik zajęć:

70 zł - (1 zajecia 2 h). Karnet 4 zajęcia 220 zł.

60 zł (1 zajęcia 1,5 h, 4 zajecia (90 min) -180zł.

Karnet łączony 6 zajęć - 300zł.

Karnety są ważne 30 dni od daty zakupu i nie są przedłużane. Płatność w Studio tylko gotówką.

Opis zajęć

Joga Kundalini - obejmuje wszystkie elementy: ćwiczenia fizyczne(asany) w połączeniu z oddechem i mantrą. Korzyści odczuwalne już na początku praktyki: poprawa zdrowia, lepsze krążenie, zwiększona odporność na stres, wewnętrzny spokój i pewność siebie.

przykręgosłupowe, poprawiające ogólną kondycję ciała oraz poprawiające metabolizm.

Terapia Dźwiękiem- to kąpiel w dźwiękach. Wibracje gongu pomagają uwolnić napięcia i lęki, spowalniają fale mózgowe i redukują stres. Dźwięki gongu trafiają do nas nie tylko poprzez słuch, lecz również przez doznania akustycznych drgań w całym ciele. Dźwięk OM wydawany przez gong stwarza absolutną ciszę wewnątrz.

Regulamin zajęc:

Ćwiczysz boso (kontakt receptorów z otoczeniem), w wygodnym ubraniu - najlepiej z naturalnego materiału (np. 100% bawełny).

1/ przyjdź 5-10 minut przed rozpoczęciem zajęć

2/ nie jedz na 2 godziny przed zajęciami.

3/ poinformuj nauczyciela o ciąży lub innych fizycznych dolegliwościach, które mogą mieć wpływ na twoją praktykę.

4/ pytania dotyczące praktyki jogi kieruj do nauczyciela przed lub po zajęciach.

5/ nie ćwiczymy po zażyciu środków odurzających, alkoholu czy narkotyków.

6/ Podczas praktyki miej na uwadze swoje ograniczenia.

W przypadku problemów zdrowotnych należy skonsultować się z lekarzem odnośnie praktyki jogi i stosować się do jego zaleceń.

7, 14, 21 i 28 maja 2024 (wtorek) g. 18.30-20.30 - Świadoma Komunikacja i Czakra gardła - cykl zajęć tematycznych jogi kundalini

Świadoma Komunikacja - "Jesteśmy naszymi słowami, podnosimy lub nie, poprzez wibrację naszej komunikacji.

Moc słowa jest bezpośrednią droga do osiągnięcia mistrzostwa" Człowiek jest urządzeniem nadawczo-odbiorczym, które odbiera i przekazuje energię 24 godziny na dobę. Sposób, w jaki to robimy, determinuje jakość naszej komunikacji i naszych relacji ze sobą - i ze światem.

W Erze Informacji – Erze Wodnika, wibracja, tempo i wyzwania komunikacji zmieniają się. Stare sposoby Ery Ryb przestają działać. Potrzebujemy nowej świadomości, neutralności i biegłości w komunikacji.

Być może zadajesz sobie pytania, jak...Przezwyciężyć to wszystko co blokuję cię i nie pozwala porozumiewać się z głębi twojej istoty? Jaka jest Twoja komunikacja i jak pracować z Czakrą Gardła?

„Moc w komunikacji tkwi w jej jakości, nie ilości. Twoja mowa powinna być mową jakości, nie ilości.

Czakra gardła (Vishuda) jest ośrodkiem ekspresji, wyrażania siebie, swoich potrzeb. Gdy jest zablokowana, mamy poczucie, że nie jesteśmy słuchani, że wszyscy nas ignorują. Na poziomie fizycznym, to często objawia się jako zaburzenie pracy tarczycy i/lub gardła i/lub w obszarze szyjnym. Czakra gardła podlega duchowemu prawu – nieprzywiązywania się. Oznacza to w praktyce – umiejętność wypowiedzenia swojej prawdy bez obawiania się o reakcję otoczenia.

Prowadząca: Barbara Maziarska - nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini.

Inwestycja 220zł - 4 spotkania 2 godzinne. 1 spotkanie 70zł. Obowiązują zapisy: jogamed1@gmail.com. Podaj imię i nazwisko + telefon kontaktowy. Zajęcia w kameralnej grupie. Płatność na miejscu gotówką.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2.

Mantry rozpoczynające praktykę jogi kundlaini:

ONG NAMO GURU DEV NAMO - Adi Mantra, która rozpoczyna praktykę jogi kundalini. Pomaga zmienić świadomość ćwiczącego do poziomu „Wyższego Ja”. Tą mantrą łączymy się z duchowym nauczycielem, który jest w każdej istocie ludzkiej. Mantra ustanawia silne, jasne połączenie, tak abyśmy mogli otrzymać prowadzenie, energie i inspirację.

AD GURAY NAME, JUGAD GUREY NAMEH, SAT GURAY NAMEH, SIRI GURU DEVAY NAMEH

mantra śpiewana dla ochrony. Mantra ta otacza pole elektromagnetyczne ochronnym światłem. Znaczenie mantry: “skłaniam się pierwotnej mądrości, skłaniam się mądrości prawdziwej przez wieki, skłaniam się prawdziwej mądrości, skłaniam się wielkiej niewidzialnej mądrości”

SAT NAM używa się jako pozdrowienie niezależnie od pory dnia. Mantra ta wzmacnia naszą duchową (boską) świadomość. Sat - oznacza – prawdę, Nam – tożsamość.

Sesja uzdrawiania w głębokiej medytacji - Indywidualna praca polega na rozpoznaniu bloków w ciele pacjenta w trakcie sesji uzdrawiania i ich rozpuszczenie. Korzyści, które możesz uzyskać z sesji indywidualnych to: poprawa zdrowia, przywrócenie równowagi emocjonalnej/mentalnej po trudnych wydarzeniach życiowych, poprawa wyglądu - sesje odchudzające połączone z oczyszczaniem organizmu, wsparcie w rozwoju duchowym, praca z emocjami i umysłem. Koszt pierwszego spotkania - 300 PLN (do 90min), kolejne w serii - 250zł.

Indywidualne zajęcia jogi hormonalnej / kundalini / jogi dla oczu - 75 min - 300 PLN.

Indywidualna prakktyka w oparciu o joge hormonalną wg. Dinah Rodrigues - to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentację i relaksację, dzięki której można wznowić produkcję żeńskich hormonów. Więcej na temat jogi hormonalnej....

Kontakt: Barbara Maziarska (Har Anand), tel. 694 456 033

e-mail: jogamed1@gmail.com.