.Zapraszamy do Studia Jogi i Terapii Naturalnych na regularne zajęcia jogi kundalini, jogi hormonalnej, jogi dla kręgosłupa medytacje i jogę dzwięku (gongi, misy i dzwonki) zobacz grafik zajęć jogi i medytacji.

Nasz adres: ul. Herbsta 2, Warszawa - Ursynów - metro Stokłosy. Zobacz na na mapie jak dojechać lub dojść do Studia.

Zapraszamy do zakupu herbat jogicznych Hari Tea oraz Shoti Maa Tea.

9 październik 2016 (niedziela) godz.16.00-20.00 - Otwórz się na miłość - Uzdrawianie w przestrzeni serca -warsztat jogi kundalini i sat nam rasayan

Zapraszam na warsztat,który odbędzie się w specjalnym czasie w rocznicę urodzin Guru Ram Das-a - uzdrowiciela i patrona uzdrawiania w tradycji jogi kundalini.

Miłość jest wyjątkową siłą, dzięki której zmieniamy nasze życie, przezwyciężamy trudności i ograniczenia. Pomimo, że mamy w sobie dar miłości i potrzebę bycia kochanym, zazwyczaj mamy .trudności z okazywaniem tego uczucia. Z drugiej strony wydaje nam się, że nie zasługujemy na miłość i skazujemy siebie na samotność. A kiedy mamy już partnera, nie wiemy jak pielęgnować związek i w jaki sposób naturalnie wyrażać się w intymnej sferze naszego życia.

W trakcie warsztatu: uzdrawianie relacji, oczyszczanie wzorców i związków karmicznych oraz przekonań związanych z relacjami, rola mężczyzny i rola kobiety.

- rozwijanie miłości do siebie jako podstawa do budowania autentycznych relacji,- nawiązaniem relacji ze swoją duszą, uzdrawianie w przestrzeni serca.

Prowadząca: Barbara Maziarska - nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini, uzdrowiciel i instruktor sat nam rasayan.

Koszt 150 zł. Miejsce rezerwuje wpłata zaliczki 50zł. Miejsce rezerwuje zgłoszenie zgłoszenie: e-mail: imię i nazwisko + telefon kontaktowy przesłane na adres: jogamed1@gmail.com + wpłata zadatku 50 zł. konto: JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

14 października 2016 (piątek) g. 18.00-20.30 - Kobieta w Pełni - Pokochaj i zaakceptuj swoje ciało

.Zapraszam na warsztat kobiecy w czasie pełni księżyca w znaku Barana. To idealny czas do pracy z akceptacją siebie, swojego ciała. Wykorzystaj ten czas, przy wsparciu innych kobiet, aby stanąć za sobą.

Będziemy pracować przy pomocy technik jogi kundalini, jogi łona, tak aby móc powrócić do siebie i zaakceptować nasze zmieniające się ciała. Jak nawiązać bliski kontakt ze sobą, ze swoim ciałem.

W trakcie warsztatu będziemy rozmawiać o zaburzeniach jedzenia i o tym co to jest i jaki ma na nas wpływ "Body Image" czyli zmieniający się ideał kobiecego piękna.

Negatywne myśli związane z brakiem akceptacji swojego ciała i niską samooceną, powo-duje kumulację stresu na poziomie mentalnym, energetycznym i fizycznym. Z biegiem czasu negatywna energia może zablokować naturalną zdolność ciała do samo-uzdrowienia i oczyszczenia. W trakcie warsztatu będziemy uwalniać ten stres oraz odbudowywać relację ze sobą i zmieniać niechęć do siebie w troskę o siebie.

Prowadząca: Barbara Maziarska - nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini, terapeutka jogi hormonalnej i Womb Yoga.

Koszt 70 zł. Obowiązują zapisy: mail: jogamed1@gmail.com. Płatność na miejscu gotówką przed warsztatem.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych "Jogamed" ul. Herbsta 2.

16 październik 2016 (niedziela) g. 18.00-19.00 - Terapia dźwiekiem na czas Pełni Księżyca w Znaku Barana.

Pełnia Księżyca w znaku Barana wpływa na meridian płuc, który z jednej strony może uwalniać emocje zału i smutku, ale z drugiej strony jest to dobra okazja do puszczenia przekonań i bólu. Meridian płuc - zwiazany z oddechem - łączy świat wewnętrzny ze światem zewnętrznym.

Zapraszamy na kąpiel w dźwiêkach. Wibracje gongu pomagają uwolnic emocje, napięcia i lęki, spowalniają fale mózgowe i redukują stres. Dżwięki gongu trafiają do nas nie tylko poprzez słuch, lecz również przez doznania akustycznych drgań w całym ciele. W zależności od zastosowanej techniki uderzenia można osiągnąc określone skutki terapeutyczne.

Sesja obejmuje 15 minutową rozgrzewkę - cwiczenia jogi + długi relaks w gongach, misach i dzwonkach.

Prowadzenie: Marek Tyburcy - jogin, masa¿ysta i terapeuta metodami nauturalnymi

Koszt 30 zł. Płatność gotówką przed sesją. Zapraszamy w wygodnym ubraniu, aby swobodnie położyć się na macie. Maty i koce są na miejscu.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych "Jogamed" ul. Herbsta 2.

22-23 października 2016 (sobota g. 15.00-18.00 i niedziela g.10.00-13.00) - JOGA HORMONALNA - kurs praktyczno-teoretyczny -4 wolne miejsca!

Cel kursu: dokładne zapoznanie się z praktyką jogi hormonalnej: poznanie i prawidłowe wykonywanie ćwiczeń w połączeniu z oddechem bastrika i udżai, poznanie działania poszczególnych ćwiczeń, pogłębienie wiedzy z zakresu jogi, gospodarki hormonalnej kobiety, cyklu menstruacyjnego, w tym zmiany menopauzalne i metabolizmu. Kurs obejmuje część teoretyczną i praktyczną. Kurs zaczynamy od podstaw, zapraszamy osoby zainteresowane.

JOGA HORMONALNA – to naturalna terapia przy pomocy ćwiczeń jogi, oddechu, medytacji i relaksacji, przy pomocy której można wznowić produkcję żeńskich hormonów. Dzięki wewnętrznemu masażowi (który się odbywa w trakcie wykonywania specjalnych asan), intensywnym technikom oddechowym oraz energetyzowaniu organów odpowiedzialnych za .produkcję hormonów możemy wznowić lub zintensyfikować wytwarzanie hormonów, utrzymać dobry stan zdrowia, poprawić kondycję i uniknąć wielu przykrych dolegliwości takich jak: bolesne miesiączki, napięcia przedmiesiączkowe, cysty na jajnikach. Ćwiczenia jogi hormonalnej oddziałują na całe ciało, ale w szczególności na : jajniki, przysadkę, tarczycę oraz nadnercza. Joga hormonalna obejmuje proste ćwiczenia i jest odpowiednia dla osób o dowolnej sprawności. Efekty odczuwalne już na początku praktyki -poprawa nastroju -zmniejszenie napięcia, niepokoju i drażliwości -ustąpienie dolegliwości związanych z kręgosłupem i słabym krążeniem --lepszy sen

Liczba uczestniczek - 10. Osoby uczestniczące w kursie otrzymają indywidulany zestaw ćwiczeń.

Prowadząca: Barbara Maziarska - terapeutka jogi hormonalnej, Womb Yoga, nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini.

Koszt kursu 300 zł. Miejsce na kursie rezerwuje wpłata zadatku 100zł, pozostała kwota płatna w dniu rozpoczęcia kursu. Obowiązują zapisy: osobiście w Studio lub e-mail: jogamed1@gmail.com + wpłata zadatku 100 zł gotówką lub na konto: JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Obowiązuje wygodny strój do ćwiczeń. Maty i pomoce do jogi są na miejscu.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych JogaMed ul. Herbsta 2. Ursynów - metro Stokłosy.

6 listopada 2016 (niedziela) g. 10.30-13.00 - Wzrok i relaks -joga oczu i terapia dźwiekiem

.Joga dla oczu – autorski program, który powstał w oparciu o jogę, medytację, relaksację oraz naturalne metody korekcji wad wzroku. Wszyscy mamy piękne oczy, które odzwierciedlają nasze doświadczenia. Aby pozostały piękne i spełniały swoje fukcje wymagają troski. W trakcie tego warsztatu rozluźnimy całe ciało łagodną jogą rozciagającą i rozluźniającą ciało, wykonamy chiński masaż oczu, ćwiczenia wzmacniające mięśnie mięśnie wokół oczu oraz medytację z odczuwaniem wrażeń i relaksację. Relaksacja jest to umiejętność rozluźniania mięśni i ale również głowy - czyli relaks dla umysłu, bez którego proces widzenia nie jest możliwy.

Według specjalistów medycznych, najczęstszym zakażeniem wirusowym powodującym choroby wzroku jest chlamydioza, czyli choroba wywołana przez bakterie typu Chlamydie. W trakcie iwarsztatu dla uczestników będą dostępne krople do oczu wg receptury rosyjskich specjlaistów w zakresie korekty wad wzroku. Krople są wykonane przez nas osobiscie z naturalnych produktów - nie zawierają żadnych środków konserwujacych, czy szkodliwych substancji. Krople są uzupełnieniem terapii - jogi dlaoczu , nie stosuje się ich zamiast ćwiczeń, ale jako wsparcie w terapii oczu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zdrowiem swoich oczu, szczególnie tych, który spędzają godziny przed komputerem lub telewizorem.

Prowadzenie: Barbara Maziarska – certyfikowany nauczyciel jogi kundalini, uzdrowiciel Sat Nam Rasayan (uzdrawianie w stanie głębokiej medytacji) oraz absolwentka pogłębionego kursu „Naturlane metody korekcji wad wzroku” u Sergieja Litwinowa”.

Koszt 150zł (obejmuje wrszatat i krople do oczu do domowego stosowania). Miejsce rezerwuje zgłoszenie e-mail: jogamed1@gmail.com oraz wpłata zadatku 50zł na konto Studia JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Uwaga! Jeśli nosisz szkła kontaktowe na potrzeby tego warsztatu zamień je na okulary. Zabierz wygodny strój do ćwiczeń jak na sesję jogi. Kropli nie stosuje się na soczewki.

Obowiązuje wygodny strój jak do ćwiczeń jogi.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2, Warszawa- Stokłosy.

11-13 listopada 2016 (piątek-niedziela) - Senses of the Soul – pogłębiony trening emocjonalny połączony z terapią dźwiękiem i inhalacją ziołami!

Zapraszamy na trzydniowe odosobnienie do Korsakówki w Mazewie Dworskim k/ Nasielska - ok 50 km od Warszawy!

.Jeśli potrzebujesz uzdrowienia swoich nieuświadomionych lęków, gniewu, wzorców i nawyków, które już Tobie nie służą, to odosobnienie jest dla Ciebie.

W trakcie tego odosobnienia będziemy pracować też uwolnieniem bagażu z podświadomości, oczyszczeniem ciała (dieta) i umysłu ze starych lęków, złości i niezrealizowanych pragnień, poczucia winy i wstydu przy pomocy oddechu, jogi kundalini i prowadzonych medytacji oraz długich sesji terapeutycznych w dźwiękach.

Wykorzystaj pracę z emocjami do poznania siebie, do dotarcia do swojego wnętrza. W trakcie tego odosobnienia będziemy pracować z siedmioma ciężkimi bohaterami.

I ciężki bohater: Strach, lęk. Strach jest twoim przyjacielem, to on bije na alarm i daje energię potrzebną do uzyskania niezbędnych informacji i podjęcia działania, dopóki nie poczujesz się bezpiecznie i spokojnie.

II. Pragnienie, obsesja i uzależnienie. Pragnienie - prowadzi do satysfakcji, zadowolenia i samospełnienia.

III. Gniew i złość- Odnajdź i odbuduj swoją moc - Gniew jest twoim silnym obrońcą. Jego gorąca siła uczy, jak korzystać z tej mocy dla dobra wszystkich.

IV. Depresja, Rozpacz, Apatia czyli jak stracić zainteresowanie i zrezygnować z tego, co przestało działać

V. Żal i smutek. Żal i smutek spowalnia Ciebie i przynosi miękką energię, która pozwoli ci spojrzeć w głąb siebie i poczuć to, co jest dla ciebie najważniejsze.

VI. Wina – twoja droga do prawdy - Wina jest wewnętrznym kompasem, który wykorzystuje błędy, aby uczyć odpowiedzialności i uczciwości.

VII. Wstyd - twój nauczyciel poczucia własnej wartości.

Zapraszamy do bezpiecznego zbadania swojej głębi, obudzenia swojego serca, i powrotu do pełni życia. Emocje dostarczają nam informacji potrzebnych dla ochrony ciała, umysłu i serca. Emocjonalny ból jest po to, aby nas zatrzymać, abyśmy zajęli się daną sytuacją. Jednak zwykle ignorujemy ten ból, wtedy on się nasila i zmusza nas do czynienia więcej szkód. Co by się stało, gdybyśmy zaczęli słuchali tego bólu i pozwolili, aby pokazał nam jego przyczynę?

Prowadzący:

Barbara Maziarska - nauczyciel i trener instruktorów jogi kundalini, terapeutka jogą i uzdrowiciel Sat Nam Rasayan (uzdrawianie w głębokiej medytacji)

Marek Tyburcy: terapeuta, masażysta, zielarz i dietetyk.

Koszt: 700 zł. przy wpłacie zadatku 350 zł do 20 października 2016. Po tym terminie 750zł. Prosimy o wpłaty na konto Studia JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Informacje i zgłoszenia: jogamed1@gmail.com, Tel. 694 456 033.

Program pobytu:

Zakwaterowanie od godz.11.00.

Piątek:

12.00-13.30 – Trening emocjonalny - wprowadzenie, Oczyszczanie ciała/umysłu

13.30 – obiad

15.30-18.00 – warsztat – transformacja Strachu i Lęku w poczucie bezpieczeństwa.

18.00-kolacja.

19.30- 21.30 – Oczyszczanie Podświadomości + terapia dźwiękiem dla meridianu serca

Sobota

6.00-8.30 – poranna praktyka jogi i medytacji - Złość i gniew

8.30 – śniadanie

11.30-13.00 – Praktyka jogi - Pragnienie i uzależnienie

13.30 – obiad

15.30-18.00 – warsztat –Trening emocjonalny –Złość i Gniew czyli jak odzyskać swoją moc.

18.00-kolacja.

19.30- 21.30 – Oczyszczanie Podświadomości + terapia dźwiękiem dla meridianu serca

Niedziela

6.00-8.30 – poranna praktyka jogi i medytacji-Poczucie winy i wstydu

8.30 – śniadanie

11.00-13.00 – warsztat : Smutek, Żal

13.00 – obiad

15.00-17.00 – warsztat – Emocje - zmysły Duszy.

Informacje i zgłoszenia: jogamed1@gmail.com, Tel. 694 456 033. Miejsce: Korsakówka, Mazewo Dworskie A, k/ Nasielska, 50 km od Warszawy.

Kontakt: tel :694 456 033 lub 504 706 002, e- mail jogakundalini@wp.pl, jogamed1@gmail.com.