.Zapraszamy do Studia Jogi i Terapii Naturalnych na regularne zajęcia jogi kundalini, jogi hormonalnej, jogi dla kręgosłupa medytacje i jogę dzwięku (gongi, misy i dzwonki) zobacz grafik zajęć jogi i medytacji.

Nasz adres: ul. Herbsta 2, Warszawa - Ursynów - metro Stokłosy. Zobacz na na mapie jak dojechać lub dojść do Studia.

Zapraszamy do zakupu herbat jogicznych Hari Tea oraz Shoti Maa Tea.

11-13 maja 2018 - Kobieca Droga do Zdrowia i Pomyślności - joga hormonalna i kundalini - Winnica/ Kazimierz Dolny

Zgodnie z jogiczną wiedzą, kobieta potrafi się głęboko zrelaksować w grupie innych kobiet, odpoczywając od codziennych obowiązków. Zrelaksowana, odnajduje kontakt ze sobą, ma naturalny dostęp do stanu jogi: jedności, współczucia i zestrojenia ze światem.

.Największym wrogiem pomyślności kobiety jest jej niepewność i pomniejszanie swojej wartości. Jeśli kobieta czuje się bezcenna, wtedy zostanie jej zaoferowana każda cena.

W programie:

1. Warsztaty jogi hormonalnej: ćwiczenia i receptury redukujące zbyt duże napięcie przedmiesiączkowe , łagodzące objawy menopauzalne oraz regulujące cykl menstruacyjny, omówienie wpływu księżyca na Kobietę i jej nastrój. Joga Hormonalna to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentrację i relaksację, dzięki której można wznowić lub wyregulować produkcję żeńskich hormonów. Obniżony poziom hormonów ma wpływ na obniżoną stabilność emocjonalną, depresje, bezsenność, obniżenie libido, migreny, trudności w koncentracji i zapamiętywaniu.

2. Warsztaty jogi kundalini : Święta Kobiecość, uzdrawianie kobiety w Tobie: "Jak nie akceptujesz swojej godności jako kobieta, wszystkie zewnętrzne oznaki kobiecości nic nie znaczą. To nie ma w ogóle związku z żadnym mężczyzną lub jakąkolwiek relacją. Jak zaakceptujesz swoją własną godność, cały świat przyjdzie do Ciebie" Uzdrawianie i transformacja emocji: żal, poczucie winy i wstyd. Budowanie miłości i akceptacji siebie.

Prowadząca: Barbara Maziarska – nauczyciel i trener Kundalini Jogi, terapeutka jogi hormonalnej i uzdrowiciel Sat Nam Rasayan – uzdrawianie w głębokiej medytacji.

Program pobytu:

(piątek) – przyjazd uczestniczek od godz. 15.00 (zakwaterowanie/spacer po terenie)

16.00-18.00- zajęcia wprowadzające - nauka podstawowych oddechów. (pranayama), bhanda, asana

18.00 – kolacja

19.30 - 21.00 – Zajęcia jogi i wieczorna medytacja z relaksacją

(sobota)

6.30-8.30 - poranna praktyka jogi i medytacji

8.30 – śniadanie

11.00-13.00 – Warsztat : Joga Hormonalna (zdrowie kobiety/cykl hormonalny/księżycowy)

13.00 – obiad

16.00 -18.00 – warsztat: Joga Kundalini (uzdrawianie i transformacja emocji: żal/ poczucie winy/wstyd, Kobieca droga do Prosperity),

18.00 –kolacja

19.30 -21.00 – medytacje wzmacniające MOC KOBIET + relaksacja

(niedziela)

6.30-8.30 - poranna praktyka jogi i medytacji

8.30 – śniadanie

11.00-13.30 – Joga, medytacja, sesja pytań / odpowiedzi

13.30 – obiad, odpoczynek i spacer.

wyjazd około godz. 16.00

Miejsce: Pensjonat Winnica w Kazimierzu Dolnym

Koszt First Minute : 750 zł (nocleg w pokoju 2 os. z łazienką) -przy wpłacie zadatku 300zł do 28 lutego 2018, po tym terminie 850zł (nocleg w pok. 2os.i 800zł (nocleg w pokoju 3os.z łazienką). W trakcie pobytu wspaniałe jogiczne jedzenie – wspierające praktykę jogi i medytacji.

Miejsce rezerwuje wpłata zaliczki 300 zł oraz zgłoszenie mailowe: imię i nazwisko + telefon kontaktowy. Zaliczka może być uregulowana gotówką w Studio lub na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802. Zgłoszenia: Prosimy przesyłać na adres e-mail: jogamed1@gmail.com.

13 maja 2018 (niedziela) g. 17.30-19.00 - Terapia dźwiękiem dla zrównoważenia czakr

Zapraszamy na kąpiel w dźwiękach. Wibracje gongu pomagają uwolnić napięcia i lęki, spowalniają fale mózgowe i redukują stres. Dźwięki gongu trafiają do nas nie tylko poprzez słuch, lecz również przez doznania akustycznych drgań w całym ciele. Dźwięk OM wydawany przez gong stwarza absolutną ciszę wewnątrz. Dźwięki mis tybetańskich wnikają w ciało docierając do każdej pojedynczej komórki pobudzając ją do właściwej wibracji. Każda misa wydaje dźwięki zarówno wysokie jak i niskie. Misy tybetańskie wydają wszystkie dźwięki których potrzebuje nasze ciało. W zależności od zastosowanej techniki uderzenia można osiągnąć określone skutki terapeutyczne.

Celem tej sesji jest zharmonizowanie czakr.Sesja obejmuje rozgrzewkę - ćwiczenia jogi + długi relaks w gongach, misach i dzwonkach koshi.

Prowadzenie: Marek Tyburcy - jogin, masażysta i terapeuta metodami naturalnymi

Koszt 50 zł. Obowiązują zapisy mailowe: prosimy o podanie imię i nazwisko + telefon kontaktowy. Jedna osoba może zgłosić kilku uczestników. Płatnie gotówką przed zajęciami. Prosimy przesyłać na adres e-mail: jogamed1@gmail.com.

Prosimy o punktualne przybycie - 10 min wcześniej.

Proszę przyjść w wygodnym ubraniu, aby swobodnie położyć się na macie. Maty i koce są na miejscu.

26 maja 2018 (sobota) g. 16.00-19.30 – Moc kobiety - uzdrawianie rany matki i linii żeńskiej!

."Kiedy kobieta łączy się ze świętym aspektem w sobie w danym momencie - wspiera i zasila całą planetę" - Yogi Bhajan

W trakcie tego warsztatu zajmiemy się uzdrawianiem żeńskiej linii rodu, szczególnie relacją z matką, innymi kobietami w rodzinie oraz uzdrowieniem aspektu kobiecego w nas samych. Dla kobiet oznacza to również uzdrowienie swojej kobiecości. Matka reprezentuje połączenie z Matką Ziemią, co na planie energetycznym oznacza, że nasza relacja z naszą matką

odzwierciedla relacje ze Wszystkim co jest. Od momentu poczęcia buduje się nasza relacja z matką, którą z poziomu Duszy świadomie wybieramy. Musimy być świadomi faktu, że właśnie ta kobieta, a nie żadna inna, spełnia wszystkie warunki, na wszystkich poziomach, które są potrzebne do zrealizowania prawdziwego celu naszej inkarnacji. Jeśli to pojmiemy i odczujemy głęboką prawdę zawartą w tym twierdzeniu, wtedy niezależnie od stopnia odczuwanego bólu związanego z tą relacją, będziemy wdzięczni za wszystko czego mamy szansę dzięki niej doświadczyć. Im dłużej trwa konflikt z naszą Matką, tym dłużej strumień energii płynącej od Matki ziemi jest zablokowany. Proces uzdrawiania dotyczy uzdrowienia relacji ze wszystkimi naszymi matkami z różnych inkarnacji.

Prowadząca: Barbara Maziarska - terapeutka jogą, nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini, tantryczka.

Koszt 120 zł. Obowiązują zapisy: e-mail: jogamed1@gmail.com. Podaj imię i nazwisko +telefon kontaktowy.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych JogaMed ul. Herbsta 2. Ursynów - metro Stokłosy.

16 czerwca 2018 (sobota) g. 16.00-19.30 – Kobieta w Nowiu - uzdrawianie linii męskiej; ojciec, partner, syn!

Zapraszam na głęboki proces uzdrawiania aspektu męskiego w sobie i w relacjach z innymi przy pomocy jogi kundalini, medytacji prowadzonych i głębokiego relaksu.

Na tym warsztacie możesz uświadomić sobie jakie rany otrzymało twoje subtelne Ja, zidentyfikować jaki wpływ mają te rany na twoje życie, jakie negatywne wyobrażenie siebie nosisz, oraz uwolnić te negatywne wyobrażenia.

W trakcie tego warsztatu zajmiemy się uzdrawianiem z poziomu serca męskiej jakości w Tobie, męskich przodków, relacji z ojcem i mężczyznami. Jakie były twoje doświadczenia/lekcje odebrane od ojca, przodków w linii męskiej? W naszych komórkach zapisały się doświadczenia i informacje z okresu dzieciństwa, a także często trzymamy się nieświadomie wzorców, które przejęliśmy od naszych przodków, które są przekazywane przez pokolenia.

Jako kobiety potrzebujemy uzdrowienia aspektu męskiego w sobie, tak aby nasz wewnętrzny mężczyzna nas wspierał i wzmacniał. ale nie przysłaniał naszej kobiecej natury. Uzdrowienie tego aspektu w sobie; oznacza uzdrowienie relacji z męskim aspektem na zewnątrz.

W trakcie warsztatu: rola i dola kobiety, uzdrawianie wzorców z dzieciństwa, relacji z ojcem, który reprezentuje linię męską Oczyszczenie i uzdrowienie tej relacji może Ci pomóc w uzdrowieniu relacji partnerskiej lub pomóc przyciągnąć właściwego mężczyznę do swojego życia,

"Kobieta jest tą, która tworzy czas i przestrzeń dla mężczyzny, tworzy mężczyznę jutra, dziecko i przodków. Całe środowisko w teorii i w rzeczywistości jest oparte na duchowości kobiety"----Yogi Bhajan.

Prowadząca: Barbara Maziarska - nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini.

Koszt 120zł. Miejsce rezerwuje zgłoszenie e-mail: jogamed1@gmail.com (imię i nazwisko+ tel. kontaktowy).

Obowiązują wygodne stroje jak na jogę. maty i pomoce do jogi są na miejscu.

Miejsce : Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2, Warszawa - metro Stokłosy.

22-24 czerwiec 2018 (piątek-niedziela) – Moc Shakti, Intuicji, Wizji i Kreatywności - odosobnienie z jogą kundalini i uzdrawianiem w czasie Przesilenia Letniego - 5 wolnych miejsc!

.Zapraszamy wszystkich, którzy czują potrzebę: --uzyskania dostępu do swojej intuicji i mądrości, -znalezienia nowych rozwiązań dla starych problemów, --zamanifestowania niewyobrażalnego celu, --dotarcia do własnej kreatywności i źródła swojej wizji.

Zobacz swój cel i utrzymaj go w swojej świadomości. "Twoja" wizja "jest związana z twoją intencją, ale przed intencją zawsze pojawia się kreatywność. Często myślimy, że wizja musi pojawić się"pierwsza",a druga "kreatywność", To moc Shakti - niezorganizowana siła napełnia każdy "zamiar/wizję". Ta twórcza siła przejawia się jako aspekt kobiecy. Wizja jest aspektem męskim. Oba aspekty są niezbędne, aby zamanifestowała się nasza wizja.

Będziemy pracować przy użyciu technik jogi kundalini, medytacji oraz sat nam rasayan (uzdrawianie w głębokiej medytacji).

Joga Kundalini jest uznawana za najbardziej kompleksową ze wszystkich rodzajów jogi. Obejmuje ona wszystkie elementy: ćwiczenia fizyczne, medytacje, modlitwę i techniki oddechowe. Praktyka jogi kundalini obejmuje ponad 8 milionów zestawów ćwiczeń (kryj), wykonywanych dla osiągnięcia określonego efektu.

Sat Nam Rasayan jest sztuką uzdrawiania w tradycji Kundalini Jogi i oznacza „relaksację i boskie połączenie”. Sat Nam Rasayan to technologia oparta na własnym postrzeganiu i odczuwaniu. W stanie wewnętrznej ciszy (Shunyia) dotykamy nieskończoności i zaczynamy z nią płynąć. Wszystko to, co postrzegamy jako ograniczenie zostaje uwolnione jak doświadczamy nieskończoności. W ten sposób, możliwe jest odczuwanie, rozpuszczenie i uzdrowienie energii i bloków w ciele.

Warsztat prowadzi: Barbara Maziarska - nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini, uzdrowiciel i instruktor Sat Nam Rasayan (uzdrawianie w głębokiej medytacji).

Program dnia

6.00-8.30 – poranna praktyka jogi i medytacji,

8.30 – śniadanie,

12.00-13.30 – warsztat wg opisu powyżej

13.30 – obiad

16.00-18.00 – warsztat wg opisu powyżej

18.00 - kolacja.

19.30- 21.30 – medytacja i terapia dźwiękiem

First munute 750 zł (2 noclegi w domku niebieskim, posiłki, zajęcia i warsztaty wg planu. Cena obowiązuje przy wpłacie zaliczki do 31 maja, po tym terminie 800zł.

W piątek zaczynamy od zajęć jogi o g. 12.00. Przyjazd i zakwaterowanie uczestników od g. 11.00. W niedzielę kończymy zajęciami o g. 15.00- 17.00. Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność wpłaty zaliczki. Informacje i zapisy: jogamed1@gmail.com, tel. 694 456 033. Miejsce rezerwuje wpłata zaliczki 300 zł, płatne gotówką w Studio lub na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Miejsce - Ośrodek Wolnego Wyboru, Czarny Las k/ Grodziska Mazowieckiego, ul. Cisowa 15.

15-19 sierpnia 2018 (środa-niedziela) - Festiwal Kobiecy - joga hormonalna i kundalini - 9 wolnych miejsc!

Miejsce - Ośrodek Wolnego Wyboru, Czarny Las k/ Grodziska Mazowieckiego, ul. Cisowa 15.

Jeśli czujesz, że Twoje życie utknęło w jakimś punkcie i nie możesz ruszyć dalej, może to jest ten moment, aby z dala od domu zrelaksować ciało i umysł oraz nakarmić swoją duszę.

.

Zapraszamy na 5-dniowy wyjazdowy warsztat z jogą hormonalną i treningiem emocjonalnym wg. jogi kundalini.

Joga Hormonalna to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentrację i relaksację, dzięki której można wznowić produkcję hormonów: żeńskich, męskich oraz odpowiadających za wagę ciała (tarczyca i trzustka).

Dla kogo: - dla pań starających się o dziecko, - gdy istnieją zaburzenia hormonalne,- aby zharmonizować przepływ energii życiowej i zwiększyć jej poziom - aby nauczyć się oddychać i pogłębić oddech oraz jego świadomość - aby umieć oddychać w chwilach stresu i niepokoju - aby wzmocnić brzuch i zniwelować ” oponkę” czy ukształtować piękną talię. Joga hormonalna obejmuje proste ćwiczenia i jest odpowiednia dla osób o dowolnej sprawności. Efekty odczuwalne już na początku praktyki -poprawa nastroju -zmniejszenie napięcia, niepokoju i drażliwości -ustąpienie dolegliwości związanych z kręgosłupem i słabym krążeniem -lepszy sen. Joga Kundalini obejmuje wszystkie elementy: ćwiczenia fizyczne, medytacje, mantrę/modlitwę i techniki oddechowe. Praktyka jogi kundalini obejmuje ponad 8 milionów zestawów ćwiczeń (kryj), wykonywanych dla osiągnięcia określonego efektu. Joga kundalini jest drogą osiągnięcia harmnii między ciałem, umysłem i duszą. Joga Kundalini jest starożytną technologią oddechu, ruchu, medytacji i mantry. Praktyka Jogi Kundalini utrzymuje ciało w optymalnym zdrowiu fizycznym, zwiększa pojemność płuc, pobudza krążenie, leczy system hormonalny i nerwowy, stymuluje umysł, co zwiększa odporność na stres oraz skuteczność działań. Powyższe korzyści są już odczuwalne na początku praktyki.

Senses of the Soul – SOS dla Emocji to terapia emocjonalna dla wzmocnienia, uzdrowienia i prowadzenia. Trening obejmuje: pracę z emocjami, nowy sposób spojrzenia na to czym naprawdę są emocje, Jak korzystać z tych emocji, aby ci służyły.Będziemy pracować z następującymi emocjami: Strach-Lęk, Pragnienie-Obsesja, Złość-Frustracja, Depresja-Apatia, Żal-Smutek, Wina i Wstyd).

Miejsce: Ośrodek Wolego Wyboru w Czarnym Lesie ok 50km od Warszawy za Grodziskiem Mazowieckim

Prowadząca: Barbara Maziarska – nauczyciel i trener Kundalini Jogi, terapeutka jogi hormonalnej i uzdrowicel Sat Nam Rasayan – uzdrawianie w głębokiej medytacji.

Program pobytu:

Środa

Od 11.00- przyjazd i zakwaterowanie w domkach.

12.00-13.30 – zajęcia wprowadzające : Joga Hormonalna (nauka podstawowych oddechów, zamknięcia ciała (bandhy) i mudry.

13.30 – obiad

16.30 -18.00 – warsztat : Joga Kundalini

18.00 –kolacja

19.30 -21.00 – medytacja i relaksacja/krąg kobiecy.

Czwartek/Piątek/Sobota

6.30-8.30 – Poranna praktyka jogi i medytacji

8.30-śniadanie

11.30-13.30 – joga hormonalna

13.30 – obiad

16.30-18.00 – joga kundalini

18.00- kolacja

19.00-20.30 -medytacja/relaksacja/krąg kobiet

Niedziela

6.30-8.30 – Poranna praktyka jogi i medytacji

8.30-śniadanie

11.30-13.30 – joga hormonalna

13.30 – obiad

15.30-17.00 – joga kundalini + zakończenie

Przyjazd i zakwaterowanie od godz. 11.00, zakończenie w niedzielę ok godz. 17.00.

Koszt warsztatów + posiłki + 4 noclegi: w pok. 2 os. w Słonecznym Domku – 1250 zł/ 1300zł , noclegi w Niebieskim i Wiejskim Domku - 1150 zł/1200 zł. Niższa cena obowiązuje przy wpłacie zadatku do 30 czerwca 2018r.

Wymagane zgłoszenie osobiste/mailowe : imię i nazwisko + telefon kontaktowy wraz z podaniem wariantu noclegu oraz wpłata zaliczki 500 zł gotówką w Studio lub na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802. Zgłoszenia: e-mail: jogamed1@gmail.com.

25 sierpnia 2018- 15 kwietnia 2019 - Nauczyciel Ery Wodnika Poziom 1 KRI - Kurs Nauczycielski Jogi Kundalini wg Yogi Bhajana

Roczny kurs nauczycielski Jogi Kundalini wg Yogi Bhajana prowadzony przez trenerów iSKY the International School of Kundalini Yoga

Kurs Nauczyciel Ery Wodnika, może być dla Ciebie okazją do własnego rozwoju, do zdobycia kwalifikacji instruktorskich, a może będzie to dla Ciebie okazja do dotknięcia swojej prawdziwej istoty, do dotarcia do miejsc, do których pragniesz dotrzeć, lecz coś do tej pory powstrzymywało Ciebie….

Podczas tego kursu będziesz mieć okazję: • nauczyć się starożytnej techniki Jogi Kundalini

• doświadczyć najwyższej i najczystszej świadomości

• zdobyć wiedzę i umiejętności, aby budować spokojniejsze i bardziej twórcze życie. Więcej informacji...

Kontakt: tel :694 456 033 lub 504 706 002, e- mail jogakundalini@wp.pl, jogamed1@gmail.com.