.Zapraszamy do Studia Jogi i Terapii Naturalnych na regularne zajęcia jogi kundalini, medytacje i jogę dzwięku (gongi, misy i dzwonki) zobacz grafik zajęć jogi i medytacji.

Nasz adres: ul. Herbsta 2, Warszawa - Ursynów - metro Stokłosy. Zobacz na na mapie jak dojechać lub dojść do Studia.

Odwiedź nas również na Facebooku

28-30 stycznia 2022 (piątek-niedziela) - Moc Kobiety – Moc Słowa – Moc Komunikacji – joga hormonalna i kundalini - Oddechowo / Urle - 70 km od Warszawy! - 1 wolne miejsce.

Zapraszam kobiety do podróży w głąb siebie .. .dołącz do nas, aby poczuć ogromną moc kobiet. Moc kobiety nie jest związana z jej atrakcyjnością fizyczną, ale z jej intuicją, inteligencją i wdziękiem oraz umiejętności stawienia czoła przeciwnościom.

W programie: 1. Warsztaty jogi hormonalnej: ćwiczenia i receptury redukujące zbyt duże napięcie przedmiesiączkowe , łagodzące objawy menopauzalne oraz regulujące cykl menstruacyjny, omówienie wpływu słońca i księżyca na Kobietę i jej nastrój. Joga Hormonalna to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentrację i relaksację, dzięki której można wznowić lub wyregulować produkcję żeńskich hormonów. Obniżony poziom hormonów ma wpływ na obniżoną stabilność emocjonalną, depresje, bezsenność, obniżenie libido, migreny, trudności w koncentracji i zapamiętywaniu.

2. Warsztaty jogi kundalini : Moc słowa, moc komunikacji: Jak ważna jest komunikacja dla kobiety? Komunikacja jest podstawą każdej relacji.

11 lutego 2022 (piątek) g. 19.00-20.00 - Joga gongów i mis tybetańskich - obowiązują zapisy mailowe

Wibracje gongu pomagają uwolnić napięcia i lęki, spowalniają fale mózgowe i redukują stres. Dźwięki gongu trafiają do nas nie tylko poprzez słuch, lecz również przez doznania akustycznych drgań w całym ciele. Częste sesje w gongach dają wgląd w głębokie warstwy osobowości i przerywają mechanizmy wytwarzające napięcia w ciele. Echa gongu przenikają aurę, skórę, kości, wszystkie komórki ciała, meridiany, czakry, gruczoły dokrewne i kod genetyczny, a więc wszelkie struktury żywego organizmu. Wytworzone fale dźwiękowe stymulują zdrowy podział i rozwój na poziomie komórkowym. Dźwięk OM wydawany przez gong stwarza absolutną ciszę wewnątrz.

Misy tybetańskie - każda misa wibruje dźwiękiem OM, który umożliwia odkodowanie pierwotnych informacji zawartych w helisach DNA, poprzez zaktywizowanie naszych kodów energetycznych. Dźwięki mis tybetańskich wnikają w ciało docierając do każdej pojedynczej komórki pobudzając ją do właściwej wibracji. Oddziaływanie jest równocześnie na ciało fizyczne jak i na ciała subtelne, doprowadzając je do harmonii i wzajemnej równowagi. Podczas sesji ciało i umysł wprowadzane zostają w stan głębokiego relaksu – stan ALFA, w którym następuje synchronizacja półkul mózgowych, a ciało pozbawione napięć i blokad zaczyna odczuwać lekkość i spokój. Każda misa wydaje dźwięki zarówno wysokie jak i niskie. W zależności od zastosowanej techniki uderzenia można osiągnąć określone skutki terapeutyczne. Misy tybetańskie wydają wszystkie dźwięki których potrzebuje nasze ciało.

Prowadzenie: Marek Tyburcy - jogin, masażysta i terapeuta metodami naturalnymi.

Inwestycja 40 zł. Obowiązują zapisy mailowe - jogamed1@gmail.com.

Opłaty wnosimy tylko gotówką przed zajęciami.

Proszę przyjść w wygodnym ubraniu, aby swobodnie położyć się na macie. Maty i koce są na miejscu. Prosimy o punktualność. W czasie sesji drzwi Studia są zamknięte

12 lutego 2022 (sobota) g.10.00-18.00) - Mocna i Promienna Linia Łuku, Blask Aury i przestrzeń sensytywna - warsztat Sat Nam Rasayan- 5 wolnych miejsc!

z przerwą 1,5 h na posiłek we własnym zakresie.

Zapraszam na specjlany warsztat Sat Nam Rasayan (zdrawianie w głębokiej medytacji) dla wzmocnienia linii łuku, aury i dla utrzymania stabilnej przestrzeni sensytywnej.

Rok 2022 to rok Linii Łuku, Halo lub Łuku Światła

„Kiedy linia łuku jest słaba, zdarzają się rzeczy, takie jak wypadki, jak choroba… Kiedy jest silna, jesteś chroniony” - Nirvair Singh (w Dziesięciu Ciałach Świetlnych Świadomości).

Linia Łuku świętych kobiet, to ucieleśnienie Łaski Boga.

Ponieważ tendencje i zmagania związane z pogłębiającą się polaryzacją będą kontynuowane w 2022 roku, twoja linia łuku stanie się centralnym aspektem twojego ludzkiego doświadczenia.

Krótko mówiąc, według numerologii 10 ciał , ten rok 2022, sumuje się do liczby sześć (2+0+2+2=6), która reprezentuje energetyczną część ludzkiej głowy.

Linia Łuku jest ochroną i projekcją psychiki, zwykle przedstawiana jako aureola wokół głowy Świętych i Buddów.

Tę psycho magnetyczną tarczę możemy rozwijać od dzieciństwa. To jest kluczowe dla naszego podstawowego zdrowia psychicznego i dla ochrony ośrodków głowy, takich jak szósta czakra, ajna.

W tym roku linia łuku może być poważnie dotknięta trwającym zaostrzeniem się polaryzacji.

Oznacza to, że twoja linia łuku dana od Boga, wokół twojej głowy, będzie decydującym czynnikiem, abyś mógł utrzymać swoją stabilność psychiczną. Jest bardzo prawdopodobne, że ogólna stabilność psychiczna będzie ważnym problemem zdrowotnym w 2022 roku.

Osoby, które zbytnio używają lub nadużywają swoich obwodów umysłowych, mogą napotkać poważne wyzwania. Myślę tutaj o jakiejkolwiek stymulacji umysłowej, zwłaszcza sztucznej, wywołanej przez blokady i kwarantanny.

Po dwóch latach pandemii i ograniczeń, mnóstwo informacji i dezinformacji dotarło do naszych głów.

Sat Nam Rasayan jest sztuką uzdrawiania w tradycji jogi kundalini i oznacza „relaksację i boskie połączenie". Sat Nam Rasayan to technologia oparta na własnym postrzeganiu i odczuwaniu. Uczymy się odczuwać na subtelnym poziomie; siebie, nasze ciało, elementy, organy, kanały energetyczne, czakry, odczucia, emocje, tony, dźwięki... itp. Wszystko to, co postrzegamy jako ograniczenie zostaje uwolnione jak doświadczamy nieskończoności. W ten sposób, możliwe jest odczuwanie, rozpuszczenie i uzdrowienie energii i bloków w ciele.

Prowadząca: Barbara Maziarska - nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini, uzdrowiciel i instruktor Sat Nam Rasayan.

Inwestycja 350 zł (dla praktyków SNR), osoby nowe po akceptacji - opłata 400zł.

Obowiązują zapisy: osobiście w Studio lub e-mail: jogamed1@gmail.com oraz wpłata zadatku 100zł na konto Studia JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

19 lutego 2022 (sobota) g. 10.00-18.00 - Moc Kobiety, Kobieta w Relacji, jak wstyd i poczucie winy wpływa na nasze życie? - warsztat jogi kundalini.

Jaka jest rola kobiety? Jaka jest rola kobiety w Erze Wodnika?

czym jest kobiecość? Czym jest męskość? Czym jest gra polaryzacji?

Jak uzdrowić siebie, jak uzdrowić swoją relację z partnerem? Jak przyciągnąć właściwego partnera do swojego życia, jak stać się partnerką w obecnym związku?

W trakcie tego spotkania zajmiemy się uzdrawianiem z poziomu serca żeńskiej i męskiej jakości w Tobie oraz poczuciem winy i wstydu i jak one determinują nasze życie?

Jako kobiety potrzebujemy uzdrowienia aspektu żeńskiego i męskiego w sobie, potrzebujemy połączyć się z naszą mocą kobiecą i naszą podatnością na zranienie oraz z naszym wewnętrznym mężczyzną, tak aby nas wspierał i wzmacniał.

Być może od dawna potrzebujesz uwolnić swój wstyd, aby poczuć się w pełni sobą, w pełni kobietą. Wstyd rozświetla twój cień, czyli te miejsca/obszary, w których nie spełniasz swoich własnych oczekiwań i wymagań.

Wstyd daje Ci jednocześnie okazję do zaakceptowania siebie taką jak jesteś, a jesteś perfekcyjnie niedoskonała.

Największym wrogiem pomyślności kobiety jest jej niepewność i pomniejszanie swojej wartości. Jeśli kobieta czuje się bezcenna, wtedy zostanie jej zaoferowana każda cena. Dla kobiety jest niemal konieczne, aby cały czas potwierdzała siebie. Musisz przekonać siebie, że masz rację, że twoje otoczenie jest w porządku, i że to, co widziałaś i słyszałaś jest w porządku.

"Jak nie akceptujesz swojej godności jako kobieta, wszystkie zewnętrzne oznaki kobiecości nic nie znaczą. To nie ma w ogóle związku z żadnym mężczyzną lub jakąkolwiek relacją. Jak zaakceptujesz swoją własną godność, cały świat przyjdzie do Ciebie. "Yogi Bhajan

Prowadząca : Basia Maziarska /Har Anand- nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini.

Inwestycja 350zł. Miejsce rezerwuje zgłoszenie zgłoszenie: e-mail: imię i nazwisko + telefon kontaktowy przesłane na adres: jogamed1@gmail.com + wpłata zadatku 100 zł. konto:

JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 18025

Miejsce : Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2. Warszawa.

3-6 marca 2022 (czwartek -niedziela) - Rebirthing - ponowne narodziny, uzdrawianie Rany Matki i Ojca - cena First Minute do 30 stycznia!

- warsztat wyjazdowy/ Ośrodek Rozwojowy Oddechowo, Urle k/ Warszawy

.Jeśli potrzebujesz uzdrowienia i uwolnienia bagażu i wzorców z podświadomości, nieuświadomionych lęków, emocji, wzorców i blokad z dzieciństwa Jeśli potrzebujesz uzdrowienia i uwolnienia bagażu i wzorców z podświadomości, nieuświadomionych lęków, emocji, wzorców i blokad z dzieciństwa i uzdrowienia rany Matki i/lub Ojca - ten warsztat jest dla Ciebie!

Nasz pierwszy oddech określa nasze wejście w życie. Będąc jeszcze w łonie matki przejmujemy jej emocje i lęki. Od jej samopoczucia zależy, czy rozpoczynany naszą podróż z poczuciem bezpieczeństwa i miłości, czy z uczuciem niepewności i lęku. W okresie dzieciństwa, dla własnej ochrony, wszystkie traumatyczne doświadczenia wypychamy do podświadomości. Inaczej nie bylibyśmy w stanie przetrwać i przeżyć. W życiu dorosłym, te urazy czy doświadczenia powracają do nas w najmniej spodziewanych momentach i zachowujemy się wtedy; jak mała skrzywdzona dziewczynka czy chłopiec. Ulegamy emocjom, boimy się, jesteśmy często niepewni, nieśmiali, nie wierzymy we własne możliwości. Nasze emocjonalne zachowania nie są adekwatne do danej sytuacji.

Uzdrowienie rany matki oznacza uzdrowienie aspektu żeńskiego w nas, uzdrowienie relacji z kobietami, z Matką Ziemię, z Matką Naturą. Uzdrowienie rany ojca natomiast pomoże Ci w uzdrowieniu aspektu męskiego w tobie i relacji z mężczyznami w Twoim życiu.

W trakcie warsztatu będziemy doświadczać ponownych narodzin, uzdrawiać czas sprzed narodzin, czas, kiedy byliśmy jeszcze w łonie matki, rany dzieciństwa oraz ranę matki i ojca przy pomocy technik oddechowych, medytacji i jogi kundalini.

Prowadzenie: Barbara Maziarska/ Har Anand – certyfikowany nauczyciel i trener instruktorów jogi kundalini, uzdrowiciel Sat Nam Rasayan (uzdrawianie w stanie głębokiej medytacji)

Program

Czwartek

Przyjazd i zakwaterowanie

od godz. 15.30.

16.30-18.00 - zajęcia wprowadzające

18.00 – kolacja

19.30-21.00 - warsztat – oczyszczanie podświadomości

Piątek

6.00 - poranna praktyka jogi

8.30 – śniadanie

11.00-13.30– Uzdrawianie czasu sprzed narodzin

13.30 – obiad

16.00-18.00 – Ponowne Narodziny

18.00- kolacja

19.30-21.00- uzdrawianie wzorców z dzieciństwa

Sobota

6.00 - poranna praktyka jogi

8.30 – śniadanie

11.00-13.30– Uzdrawianie dzieciństwa

13.30 – obiad

16.00-18.00 – Rana Matki

18.00- kolacja

19.30-21.00- Rana Matki cd.

Niedziela

6.00-8.30 – poranna praktyka jogi i medytacji

8.30 – śniadanie

11.00-13.30 – Rana Ojca.

13.30 – obiad

14.30-15.30 - podsumowanie i zakończenie warsztatu.

Miejsce: Ośrodek Rozwojowy Oddechowo, Urle k/ Warszawy

https://oddechowo.pl/kontakt/

First Minute: 1350 zł (obejmuje : warsztaty, 3 noclegi, posiłki vege) przy wpłacie zadatku 500 zł do 30 stycznia 2022. Po tym terminie opłata regularna - 1500 zł .

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy: osobiście w Studio lub e-mail: jogamed1@gmail.com + wpłata zadatku gotówką lub na konto: JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Od 19 marca 2022 rusza kurs Sat Nam Rasayan - poziom 1 - kolejna edycja - 6 wolnych miejsc!

Kurs medytacji i uzdrawiania – Poznaj siebie, wyraź siebie i pozwól na własną transformację. Zapraszam na kurs medytacji, który jest jednocześnie kursem głębokiego uzdrawiania. Zaangażujemy się w uzdrawiającą podróż, tak aby poznać i uzdrowić siebie.

Jak uzdrowimy siebie, nasze pole będzie uzdrawiać nasze otoczenie.

.Terminy kursu

19-20 marca 2022

9-10 kwietnia 2022

7-8 maja 2021

4-5 czerwca 2022

2-3 lipca 2022

20-21 sierpnia 2022

(sobota 11.00-18.00 i niedziela g.9.00-16.00)

Medytacja jest zarówno umiejętnością jak i doświadczeniem. Ma etapy, tak jak kwiat wyrasta z nasion i przechodzi od fazy kiełkowania, przez fazę puszczania listków do kwitnięcia, tak my przechodzimy przez różne etapy w naszym życiu. Ten kurs medytacji pozwoli nam przeżyć i uświadomić sobie różne etapy, dzięki którym będziemy mogli zobaczyć nasze wzorce, zobaczyć siebie i widzieć poza sobą. Zapraszam na kurs medytacji, który jest jednocześnie kursem głębokiego uzdrawiania. Zapraszam na kurs wewnętrznej przemiany. Zaangażujemy się w trzy medytacyjne podróże, które zabiorą Ciebie krok po kroku do głębszego poziomu przebudzenia i realizacji.

W sanskrycie Sat Nam Rasayan oznacza: Sat – prawda, Nam – tożsamość, Rasayan – odmłodzenie w całości Sat Nam Rasayan tłumaczone jest jako "głęboki relaks w Prawdziwej Tożsamości”.

Sat Nam Rasayan jest starożytną sztuką medytacji i uzdrawiania. W SNR używamy tylko naszej świadomości do uzdrawiania. Stan świadomości, w którym pozwalamy sobie na odczucia i który pozwala na uzdrowienie nazywamy przestrzenią sensytywną.

Celem Sat Nam Rasayan jest pomaganie innym. Sat Nam Rasayan pracuje na subtelnym poziomie poprzez projekcję medytacyjnego umysłu. Sat Nam Rasayan pozwala uzdrowicielowi zrównoważyć pięć elementów (powietrze, ziemia, ogień, eter i woda) oraz ciało praniczne pacjenta.

Nauka i praktyka SNR jest dla każdego, kto jest zainteresowany okiełznaniem swoich zmysłów, nauczeniem się medytacji i technologii uzdrawiania.

Sat Nam Rasayan uczy jak;

Uzdrawiać innych,

Uwolnić niezdrowe zachowania i doświadczać każdej chwili z czystym umysłem,

Radzić sobie z odczuciami, myślami i emocjami, bez przywiązywania się do nich,

Rozwinąć i ugruntować swój wewnętrzny spokój umysłu,

Wzmocnić, rozwinąć intuicję i sztukę medytacji

Jeśli będziesz spokojny i stabilny, wtedy wszechświat zacznie się kręcić wokół ciebie. (Guru Dev Singh).

Na kursie Sat Nam Rasayan poziomu 1, studenci uczą się pozwalać sobie na odczuwanie tego co się pojawia. Poprzez pozwolenie mam na myśli, to że jesteśmy świadomi naszych odczuć bez ich oceniania lub robienia mentalnych założeń na temat tego, co czujemy. Odczuwamy i odbieramy to co się pojawia w danym momencie, czy jest to ból w stopach, czy tik na twarzy, czy cokolwiek innego pozwalamy tym wszystkim odczuciom się pojawić, ale ich nie oceniać.

Żadne z odczuć nie jest lepsze czy ważniejsze od pozostałych, wszystkie maja swoją ważność i wartość. Kiedy pozwolimy sobie na odczuwanie wszystkich odczuć i wrażeń, które chcą się pojawić w danym momencie, nie koncentrując się na żadnym nich z osobna, odczuwamy je wszystkie jednocześnie. W ten sposób jesteś w stanie odczuwać na poziomie subtelnym każde z odczuć, chociaż niektóre z nich mogą być odczuwalne jako bardziej intensywne, wszystkie wrażenia są obecne w świadomości i w przestrzeni SNR.

Szkolenie SNR - poziom 1 obejmuje:

Kryje i medytacje jogi kundalini mające na celu wyszkolenie percepcji.

Otwieranie przestrzeni sensytywnej, poprzez włączenie wszystkich doświadczeń.

Wybór obiektu uzdrawiania, zbadanie go i dokonanie zmiany.

Poznanie neutralnego stanu świadomości, który dopuszcza uzdrowienie.

Różne metody rozpuszczania napięć (uzdrawiający ruch).

Międzynarodowy certyfikat ukończenia kursu Sat Nam Rasayan - poziom 1 - dla osób które pomyśline ukończą kurs. Egzamin praktyczny i obecność na wszystkich zjazdach.

Kurs prowadzi: Barbara Maziarska (Har Anand)- Nauczycielka i trenerka instruktorów Jogi Kundalini, Instruktor Sat Nam Rasayan

Inwestycja : 3.500 zł za cały kurs przy wpłacie zaliczki 500 zł do 20 grudnia 2021 i dopłata 3.000 zł w pierwszym dniu kursu. Wpłata zadatku po 20 grudnia i dopłata w pierwszym dniu kursu: zadatek 500 i dopłata 3.200zł

Możliwa płatność w 3 ratach: po 1300 zł każda. Zadatek jest rozliczany przy ostatniej wpłacie. Miejsce na kursie rezerwuje zgłoszenie i wpłata zaliczki 500 zł.

Dla osób powtarzających zniżka 500zł - rozliczona przy ostatniej wpłacie.

Prosimy o zgłoszenia mailowe: jogamed1@gmail.com: podaj imię i nazwisko +tel. kontaktowy oraz wpłata na konto Studia: JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

11- 15 maja 2022 (środa –niedziela) - Cykle Życia i Style Życia - warsztat lub kurs jogi kundalini poziom 2- Wytwórnia Ciszy, Brzozówka, k. Uniejowa

możliwy udział w samym warsztacie stacjonarnym w Wytwórni Ciszy

lub

w kursie poziomu 2 z uzupełnieniem 1-dniowym 21 maja 2022 i 90 dniowym procesem w grupie.

.Zapraszamy na kurs/warsztat dla zrozumienia swojego własnego cyklu życia i nauczenia się tego, jak dostosować swój styl życia, tak aby wspierał twoją fizyczną i duchową transformację.

Jak wykorzystać energię Cyklów: Energii Życiowej, Inteligencji i Świadomości, aby pozostać zdrowym, cieszyć się witalnością, mądrością i obfitością. Co 18 lat ciało fizyczne przechodzi proces dojrzałości i zmian. Nazywamy to Cyklem Energii Życia. Co 11 lat zmienia się sposób, w jaki stosujesz to, co wiesz, do rozwiązywania problemów. Rozszerza się horyzont inteligencji. Nazywamy to Cyklem Inteligencji. A co 7 lat rozwija się podstawowe poczucie Twojej tożsamości. Pogłębia się, budując na mądrości przeszłych doświadczeń. Nazywamy to Cyklem Świadomości.

Te cykle są wbudowane w strukturę ludzkiego ciała. Jogini badali i odkryli te subtelne, ale dokładne cykle zakodowane w mózgu i gruczołach. Zrozumienie tych cykli i ich wpływu na twoje życie jest potężnym aspektem Jogi Kundalini.

Przygotuj się na to co Ciebie czeka i błogosław to, co minęło. Uwolnij siebie i swoje życie z blokad karmicznych, nawyków i wzorców. Zrozum swój rodowód, usuń karmiczne przeszkody i zrozum swoją biografię.

Kluczowe tematy

• Odkryj swój cel: Czy Ty definiujesz go dla siebie, czy też jest on określony zewnętrznie przez Los lub Przeznaczenie?

• Wyznacz etapy i cykle swojego życia

• Zidentyfikuj nawyki, cykle i praktyki, które pomagają i utrudniają życie w teraźniejszości, przeszłości i przyszłości.

• Odnów swoją samoocenę i pozwól, aby twój prawdziwy charakter został odzwierciedlony.

• Zmierz się z lękiem przed śmiercią i naucz się żyć bez obaw.

Wykorzystaj praktykę jogi kundalini i medytacji, a także inne procesy, aby wspierać życie w harmonii ze swoim celem i przeznaczeniem. Stwórz swoją przyszłą projekcję tak, aby przepływ obfitości był naturalną konsekwencją równowagi rytmów. Przekształć swoje życia z nawyków, które degradują duszę, w dyscyplinę, która promuje duszę.

Na poziomie 2, poprzez swoją osobistą praktykę, proces grupowy, głęboką interaktywną dyskusję, intensywne medytacje, przejdziesz przez transformację, która pomoże ci pogłębić własne, bezpośrednie postrzeganie nauk jogi kundalini.

Ten moduł /kurs służy również poprawie zdolności tworzenia i utrzymywania Świętej Przestrzeni Nauczyciela.

Zapraszamy na głęboki proces w trakcie stacjonarnego warsztatu /kursu stacjonarny , który jest otwarty dla wszystkich, ale certyfikacja jest ograniczona do osób, które ukończyły kurs instruktorski Jogi Kundalini poziomu 1 certyfikowany przez KRI.

Trening poprowadzą:

Har Anand (Basia Maziarska) z Międzynarodowej Szkoły Kundalini Jogi (ISKY). warsztat/kurs w Wytwórni Ciszy.

Darryl O' Keeffe z Międzynarodowej Szkoły Kundalini Jogi (ISKY).

Dla instruktorów Jogi Kundalini odbędzie się dodatkowe spotkanie 1 dniowe w terminie

21 maja 2022 z Darryl O'Keeffe - spotkanie online - podczas którego zostaną uzupełnione aspekty związane z kursem i certyfikacją oraz zaliczeniem modułu jako 1 z 5 do certyfikacji poziomu 2.

Inwestycja: tylko warsztat w Wytwórni Ciszy - 2 200zł ( obejmuje pobyt, zakwaterowanie, posiłki wegańskie oraz 5 dniowy warsztat /kurs).

kurs wraz z certyfikacją KRI – 2.900zł

- obejmuje 5 dniowy warsztat/kurs w Wytwórni Ciszy 1 dzień online z Darryl O'Keffe 21 maja 2022 + manual w języku polskim.

Powyższe ceny obowiązują przy wpłacie zadatku bezzwrotnego 700zł w momencie zgłoszenia, nie później niż 30.03.2022.

Po tym terminie opłaty wzrastają o 200zł.

Program pobytu w Wytwórni Ciszy:

Przyjazd i zakwaterowanie i rejestracja od g. 11.00 we środę

12.00 - 13.30 Wprowadzenie do modułu i praktyka jogi

13.30 – obiad

15.30-18.00 – Cykle życia/Style życia

18.00- kolacja

19.30-20.30 - sesja wieczorna

12,13,14 maja 2022 (czwartek, piątek, sobota)

5.30- sadhana

8.30 – śniadanie

10.30-13.00 – Cykle życia/Style życia

13.00-obiad

15.30-18.00 – Cykle życia/Style życia

18.00- kolacja

19.30-20.30 – sesja wieczorna / kurs

15 maja (niedziela)

5.30- sadhana

8.30 – śniadanie

10.30-13.00 – Cykle życia/Style życia

13.00-obiad

14.30-16.00 – podsumowanie, zakończenie.

Miejsce rezerwuje wpłata bezzwrotnego zadatku 700 zł oraz zgłoszenie mailowe: imię i nazwisko + telefon kontaktowy.

Zadatek może być uregulowany gotówką w Studio lub na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Zgłoszenia: Prosimy przesyłać na adres e-mail: jogamed1@gmail.com.

Kontakt: tel :694 456 033 lub 504 706 002, e- mail jogakundalini@wp.pl, jogamed1@gmail.com.