.Zapraszamy do Studia Jogi i Terapii Naturalnych na regularne zajęcia jogi kundalini, jogi hormonalnej, jogi dla kręgosłupa medytacje i jogę dzwięku (gongi, misy i dzwonki) zobacz grafik zajęć jogi i medytacji.

Nasz adres: ul. Herbsta 2, Warszawa - Ursynów - metro Stokłosy. Zobacz na na mapie jak dojechać lub dojść do Studia.

Zapraszamy do zakupu herbat jogicznych Hari Tea oraz Shoti Maa Tea.

17 marzec 2018 (sobota) g. 16.00-19.30 – Kobieta w Nowiu - uzdrawianie linii męskiej; ojciec, partner, syn!

Zapraszam na głęboki proces uzdrawiania aspektu męskiego w sobie i w relacjach z innymi przy pomocy jogi kundalini, medytacji prowadzonych i głębokiego relaksu.

.Na tym warsztacie możesz uświadomić sobie jakie rany otrzymało twoje subtelne Ja, zidentyfikować jaki wpływ mają te rany na twoje życie, jakie negatywne wyobrażenie siebie nosisz, oraz uwolnić te negatywne wyobrażenia.

W trakcie tego warsztatu zajmiemy się uzdrawianiem z poziomu serca męskiej jakości w Tobie, męskich przodków, relacji z ojcem i mężczyznami. Jakie były twoje doświadczenia/lekcje odebrane od ojca, przodków w linii męskiej? W naszych komórkach zapisały się doświadczenia i informacje z okresu dzieciństwa, a także często trzymamy się nieświadomie wzorców, które przejęliśmy od naszych przodków, które są przekazywane przez pokolenia.

Jako kobiety potrzebujemy uzdrowienia aspektu męskiego w sobie, tak aby nasz wewnętrzny mężczyzna nas wspierał i wzmacniał. ale nie przysłaniał naszej kobiecej natury. Uzdrowienie tego aspektu w sobie; oznacza uzdrowienie relacji z męskim aspektem na zewnątrz.

W trakcie warsztatu: rola i dola kobiety, juzdrawianie wzorców z dzieciństwa, relacji z ojcem, który reprezentuje linię męską Oczyszczenie i uzdrowienie tej relacji może Ci pomóć w uzdroweniu relacji partnerskiej lub pomóc przyciągnąć właściwego mężczyznę do swojego życia,

"Kobieta jest tą, która tworzy czas i przestrzeń dla mężczyzny, tworzy mężczyznę jutra, dziecko i przodków. Całe środowisko w teorii i w rzeczywistości jest oparte na duchowości kobiety"----Yogi Bhajan.

Prowadząca: Barbara Maziarska - nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini.

Koszt 120zł. Miejsce rezerwuje zgłoszenie e-mail: jogamed1@gmail.com (imię i nazwisko+ tel. kontaktowy).

Obowiązują wygodne stroje jak na jogę. maty i pomoce do jogi są na miejscu.

Miejsce : Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2, Warszawa - metro Stokłosy.

24 marzec 2018 (sobota g. 12.00-20.00) - Rebirthing - ponowne narodziny do życia!

.Jeśli potrzebujesz uzdrowienia i uwolnienia bagażu i wzorców z podświadomości, nieuświadomionych lęków, emocji, wzorców i blokad z dzieciństwa i innych okresów życia – ten warsztat jest dla Ciebie!

Nasz pierwszy oddech określa nasze wejście w życie. Będąc jeszcze w łonie matki przejmujemy jej emocje i lęki. Od jej samopoczucia zależy, czy rozpoczynany naszą podróż z poczuciem bezpieczeństwa i miłości, czy z uczuciem niepewności i lęku. W okresie dzieciństwa, dla własnej ochrony, wszystkie traumatyczne doświadczenia wypychamy do podświadomości. Inaczej nie bylibyśmy w stanie przetrwać i przeżyć. W życiu dorosłym, te urazy czy doświadczenia powracają do nas w najmniej spodziewanych momentach i zachowujemy się wtedy; jak mała skrzywdzona dziewczynka czy chłopiec. Ulegamy emocjom, boimy się, jesteśmy często niepewni, nieśmiali, nie wierzymy we własne możliwości. Nasze emocjonalne zachowania nie są adekwatne do danej sytuacji. W trakcie warsztatu będziemy doświadczać ponownych narodzin, uzdrawiać czas, kiedy byliśmy jeszcze w łonie matki, czas naszych narodzin, dzieciństwo oraz nasze przeżycia i doświadczenia do chwili obecnej przy pomocy technik oddechowych, medytacji i jogi kundalini.

Program tego warsztatu obejmuje: praktykę Jogi Kundalini, medytacje prowadzone, procesy uwalniania.

program dnia:

12.00 – 15.30 warsztat - uzdrawianie okresu sprzed narodzin, poprzednich wcieleń, które mają wpływ na główny problem w naszym aktualnym życiu.warsztat;

15.30-16.45 przerwa;

16.45 - 20.00 - uzdrawianie okresu płodowego i ponowne narodziny.

Inwestycja: 300zł. Miejsce rezerwuje zgłoszenie: imię i nazwisko + telefon kontaktowy przesłane na adres: jogamed1@gmail.com. i wpłata zaliczki 100 zł płatna gotówką w Studio lub na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Prowadząca: Barbara Maziarska (Har Anand) - nauczyciel i trener instrktorów jogi kundlaini, uzdrowiciel i instruktor Sat Nam Rasayan.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych JogaMed ul. Herbsta 2. Ursynów - metro Stokłosy.

7 kwiecień 2018 (sobota g. 12.00-19.30) - Uzdrawianie 5 elementów (ziemia, woda, ogień, powietrze i eter) - kurs medytacji i uzdrawiania

.„Poprzez samą uwagę możliwe jest zrównoważenie pięciu elementów (ziemia, woda, ogień, powietrze i eter ) oraz ciała pranicznego" Guru Dev Singh.

Sat Nam Rasayn, to sztuka uzdrawiania oraz medytacji praktykowana w tradycji Jogi Kundalini. Przez tysiące lat była to technologia hermetycznie strzeżona i przekazywana tylko od mistrza do ucznia, w tradycyjny sposób, w ciszy. Uzdrawianie metodą Sat Nam Rasayan odbywa się w stanie shuniya (wewnętrzna cisza). W stanie wewnętrznej ciszy (Shunia) dotykamy nieskończoności i zaczynamy z nią płynąć. Wszystko to, co postrzegamy jako ograniczenie zostaje uwolnione jak doświadczamy nieskończoności. W ten sposób, możliwe jest odczuwanie, rozpuszczenie i uzdrowienie energii i bloków w ciele. Każdy z pięciu elementów jest ściśle powiązany z jednym z pięciu zmysłów. Najniższy element ziemi, został utworzony ze wszystkich elementów bardziej subtelnych, i jest dostępny dla wszystkich zmysłów w tym i zapachu. Następny wyższy element wody, nie ma zapachu (jest bardziej subtelny niż element Ziemi), ale można go posmakować. Dalej, ogień, nie można go posmakować ani powąchać, ale można zobaczyć (i jest związany z oczami). Powietrze można usłyszeć. Element Akashy jest niedostępny dla zmysłów.

W trakcie warsztatu:

- dowiesz się jak pracować z żywiołami, jak je poczuć w swoim ciele, jak przez żywioły uzdrowić czakry.

- poznasz medytacje wzmacniające poszczególne elementy w ciele,

- uzdrawianie elementów - praca w parach przy pomocy Sat Nam Rasayn, (uzdrawianie w głębokiej medytacji).

Prowadzenie: Barbara Maziarska - uzdrowiciel i instruktor Sat Nam Rasayan.

Cena First Minute: 250zł przy wpłacie zadatku do 26 marca 2018., Po tym terminie 300zł. Miejsce rezerwuje zgłoszenie: e-mail: imię i nazwisko + telefon kontaktowy przesłane na adres: jogamed1@gmail.com oraz wpłata zadatku 100zł gotówką w Studio lub na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2, Warszawa - metro Stokłosy.

8 kwiecień (niedziela) g.11.00-13.30 - Oczyszczanie wątroby.

.Zapraszamy na warsztat dla oczyszczanie wątroby, który obejmuje: praktykę jogi, terapię dźwiękiem i przygotowanie do płukania wątroby.

Prawie każda choroba jest bezpośrednio lub pośrednio spowodowana przez zatory w kanałach żółciowych wątroby i woreczka żółciowego; uwięziona tam toksyczna żółć jest źródłem większości problemów trawiennych ; zablokowane drogi żółciowe w wątrobie mogą zamienić nieszkodliwe substancje chemiczne w substancje rakotwórcze a następnie rozproszyć się po całym organizmie. źle działającą wątroba może zablokować 70% przepływu krwi do serca.

Wątroba jest odpowiedzialna za jasność umysłu i stabilność emocjonalną.

W czasie warsztatu:

1. Przygotowanie teoretyczne i praktyczne do oczyszczania wątroby; każdy otrzyma indywidualny harmonogram postępowania i potrzebne składniki ( m. innymi: środek umożliwiający wydalanie kamieni) do stosowana do warunkach domowych w ciągu 1 tygodnia po warsztacie.

2. Praktyka jogi i terapia dźwiękiem dla meridianu wątroby.

3. Konsultacja/wsparcie w procesie oczyszczania domowego dla uczestników warsztatu.

Prowadzenie: Marek Tyburcy - jogin, terapeuta metodami naturalnymi

Koszt 150zł. Miejsce rezerwuje zgłoszenie: e-mail: imię i nazwisko + telefon kontaktowy przesłane na adres: jogamed1@gmail.com oraz wpłata zadatku 50zł gotówką w Studio lub na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

21 kwiecień 2018 (sobota) g. 15.00 -18.00 - Optymalna waga ciała –oczyszczanie z jogą hormonalną i ziołami.

.Zapraszamy na warsztat jogi hormonalnej dla tarczycy i trzustki połączony z oczyszczaniem

W programie: joga hormonlana, mikstury ziołowe na oczyszczenie jelita do strosowania domowego po warsztacie razem z ćwiczeniami.

Joga hormonalna dla optymalnej wagi ciała to specjalna terapia na bazie jogi, technik oczyszczających, oddechu, technik energetycznych, której celem jest wyregulowanie pro-dukcji hormonów trzustki (insulina) i tarczycy odpowiedzialnych za WAGĘ CIAŁA oraz dla regeneracji i oczyszczenia wątroby.

Praktyka wskazana dla diabetyków (cukrzyca typu II), osób z nadwagą, niedoczynnością tarczycy oraz wszystkich, którzy chcą oczyść swój organizm z toksyn i złogów.

Hormony, które wpływają na wagę ciała: Insulina (produkowana przez trzustkę) działając razem z glukagonem reguluje poziom cukru we krwi. (Insulina obniża poziom cukru, glu-kagon –podnosi). Trzustka reaguje szczególnie gwałtownie na mieszankę węglowodanów i białka zwierzęcego powodując tworzenie komórek tłuszczowych głównie na brzu-chu. Tarczyca jest czasem nazywana „gruczołem aktywności” – (activity gland), ponieważ produkuje dwa główne hormony – tyroksynę (T4) oraz trójjodotyroninę (T3), które regu-lują prawidłowy metabolizm.

Prowadzenie : Barbara Maziarska - terapeutka jogą hormonlaną, Kundalini Medicine, Womb Yoga.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych JogaMed ul. Herbsta 2. Ursynów - metro Sto-kłosy.

Koszt warsztatu jogi hormonalnej 150 zł. Obowiązują zapisy: jogamed1@gmail.com oraz wpłata zadatku 50zł na konto Studia. konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Obowiązuje wygodny strój do ćwiczeń. Maty i pomoce do jogi są na miejscu.

11-13 maja 2018 - Kobieca Droga do Zdrowia i Pomyślności - joga hormonalna i kundalini - Winnica/ Kazimierz Dolny - 5 wolnych miejsc!

.Zgodnie z jogiczną wiedzą, kobieta potrafi się głęboko zrelaksować w grupie innych kobiet, odpoczywając od codziennych obowiązków. Zrelaksowana, odnajduje kontakt ze sobą, ma naturalny dostęp do stanu jogi: jedności, współczucia i zestrojenia ze światem.

Największym wrogiem pomyślności kobiety jest jej niepewność i pomniejszanie swojej wartości. Jeśli kobieta czuje się bezcenna, wtedy zostanie jej zaoferowana każda cena.

W programie:

1. Warsztaty jogi hormonalnej: ćwiczenia i receptury redukujące zbyt duże napięcie przedmiesiączkowe , łagodzące objawy menopauzalne oraz regulujące cykl menstruacyjny, omówienie wpływu księżyca na Kobietę i jej nastrój. Joga Hormonalna to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentrację i relaksację, dzięki której można wznowić lub wyregulować produkcję żeńskich hormonów. Obniżony poziom hormonów ma wpływ na obniżoną stabilność emocjonalną, depresje, bezsenność, obniżenie libido, migreny, trudności w koncentracji i zapamiętywaniu.

2. Warsztaty jogi kundalini : Święta Kobiecość, uzdrawianie kobiety w Tobie: "Jak nie akceptujesz swojej godności jako kobieta, wszystkie zewnętrzne oznaki kobiecości nic nie znaczą. To nie ma w ogóle związku z żadnym mężczyzną lub jakąkolwiek relacją. Jak zaakceptujesz swoją własną godność, cały świat przyjdzie do Ciebie" Uzdrawianie i transformacja emocji: żal, poczucie winy i wstyd. Budowanie miłości i akceptacji siebie.

Prowadząca: Barbara Maziarska – nauczyciel i trener Kundalini Jogi, terapeutka jogi hormonalnej i uzdrowiciel Sat Nam Rasayan – uzdrawianie w głębokiej medytacji.

Program pobytu:

(piątek) – przyjazd uczestniczek od godz. 15.00 (zakwaterowanie/spacer po terenie)

16.00-18.00- zajęcia wprowadzające - nauka podstawowych oddechów. (pranayama), bhanda, asana

18.00 – kolacja

19.30 - 21.00 – Zajęcia jogi i wieczorna medytacja z relaksacją

(sobota)

6.30-8.30 - poranna praktyka jogi i medytacji

8.30 – śniadanie

11.00-13.00 – Warsztat : Joga Hormonalna (zdrowie kobiety/cykl hormonalny/księżycowy)

13.00 – obiad

16.00 -18.00 – warsztat: Joga Kundalini (uzdrawianie i transformacja emocji: żal/ poczucie winy/wstyd, Kobieca droga do Prosperity),

18.00 –kolacja

19.30 -21.00 – medytacje wzmacniające MOC KOBIET + relaksacja

(niedziela)

6.30-8.30 - poranna praktyka jogi i medytacji

8.30 – śniadanie

11.00-13.30 – Joga, medytacja, sesja pytań / odpowiedzi

13.30 – obiad, odpoczynek i spacer.

wyjazd około godz. 16.00

Miejsce: Pensjonat Winnica w Kazimierzu Dolnym

Koszt First Minute : 750 zł (nocleg w pokoju 2 os. z łazienką) -przy wpłacie zadatku 300zł do 28 lutego 2018, po tym terminie 850zł (nocleg w pok. 2os.i 800zł (nocleg w pokoju 3os.z łazienką). W trakcie pobytu wspaniałe jogiczne jedzenie – wspierające praktykę jogi i medytacji.

Miejsce rezerwuje wpłata zaliczki 300 zł oraz zgłoszenie mailowe: imię i nazwisko + telefon kontaktowy. Zaliczka może być uregulowana gotówką w Studio lub na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802. Zgłoszenia: Prosimy przesyłać na adres e-mail: jogamed1@gmail.com.

22-24 czerwiec 2018 (piątek-niedziela) – Moc Shakti, Intuicji, Wizji i Kreatywności - odosobnienie z jogą kundalini i uzdrawianiem w czasie Przesilenia Letniego - 7 wolnych miejsc!

.Zapraszamy wszystkich, którzy czują potrzebę: --uzyskania dostępu do swojej intuicji i mądrości, -znalezienia nowych rozwiązań dla starych problemów, --zamanifestowania niewyobrażalnego celu, --dotarcia do własnej kreatywności i źródła swojej wizji.

Zobacz swój cel i utrzymaj go w swojej świadomości. "Twoja" wizja "jest związana z twoją intencją, ale przed intencją zawsze pojawia się kreatywność. Często myślimy, że wizja musi pojawić się"pierwsza",a druga "kreatywność", To moc Shakti - niezorganizowana siła napełnia każdy "zamiar/wizję". Ta twórcza siła przejawia się jako aspekt kobiecy. Wizja jest aspektem męskim. Oba aspekty są niezbędne, aby zamanifestowała się nasza wizja.

Będziemy pracować przy użyciu technik jogi kundalini, medytacji oraz sat nam rasayan (uzdrawianie w głębokiej medytacji).

Joga Kundalini jest uznawana za najbardziej kompleksową ze wszystkich rodzajów jogi. Obejmuje ona wszystkie elementy: ćwiczenia fizyczne, medytacje, modlitwę i techniki oddechowe. Praktyka jogi kundalini obejmuje ponad 8 milionów zestawów ćwiczeń (kryj), wykonywanych dla osiągnięcia określonego efektu.

Sat Nam Rasayan jest sztuką uzdrawiania w tradycji Kundalini Jogi i oznacza „relaksację i boskie połączenie”. Sat Nam Rasayan to technologia oparta na własnym postrzeganiu i odczuwaniu. W stanie wewnętrznej ciszy (Shunyia) dotykamy nieskończoności i zaczynamy z nią płynąć. Wszystko to, co postrzegamy jako ograniczenie zostaje uwolnione jak doświadczamy nieskończoności. W ten sposób, możliwe jest odczuwanie, rozpuszczenie i uzdrowienie energii i bloków w ciele.

Warsztat prowadzi: Barbara Maziarska - nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini, uzdrowiciel i instruktor Sat Nam Rasayan (uzdrawianie w głębokiej medytacji).

Program dnia

6.00-8.30 – poranna praktyka jogi i medytacji,

8.30 – śniadanie,

12.00-13.30 – warsztat wg opisu powyżej

13.30 – obiad

16.00-18.00 – warsztat wg opisu powyżej

18.00 - kolacja.

19.30- 21.30 – medytacja i terapia dźwiękiem

Koszt 800zł (domek okrągły - jest już zarezerwowany) i 750 zł (noclegi w domku niebieskim i wiejskim) cena obejmuje posiłki, zajęcia i warsztaty wg planu, 2 noclegi. W piątek zaczynamy od zajęć jogi o g. 12.00. Przyjazd i zakwaterowanie uczestników od g. 11.00. W niedzielę kończymy zajęciami o g. 15.00- 17.00. Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność wpłaty zaliczki. Informacje i zapisy: jogamed1@gmail.com, tel. 694 456 033. Miejsce rezerwuje wpłata zaliczki 300 zł, płatne gotówką w Studio lub na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Miejsce - Ośrodek Wolnego Wyboru, Czarny Las k/ Grodziska Mazowieckiego, ul. Cisowa 15.

15-19 sierpnia 2018 (środa-niedziela) - Festiwal Kobiecy - joga hormonalna i kundalini.

Miejsce - Ośrodek Wolnego Wyboru, Czarny Las k/ Grodziska Mazowieckiego, ul. Cisowa 15.Więcej informacji...

25 sierpnia 2018- 15 kwietnia 2019 - Nauczyciel Ery Wodnika Poziom 1 KRI - Kurs Nauczycielski Jogi Kundalini wg Yogi Bhajana

Roczny kurs nauczycielski Jogi Kundalini wg Yogi Bhajana prowadzony przez trenerów iSKY the International School of Kundalini Yoga

Kurs Nauczyciel Ery Wodnika, może być dla Ciebie okazją do własnego rozwoju, do zdobycia kwalifikacji instruktorskich, a może będzie to dla Ciebie okazja do dotknięcia swojej prawdziwej istoty, do dotarcia do miejsc, do których pragniesz dotrzeć, lecz coś do tej pory powstrzymywało Ciebie….

Podczas tego kursu będziesz mieć okazję: • nauczyć się starożytnej techniki Jogi Kundalini

• doświadczyć najwyższej i najczystszej świadomości

• zdobyć wiedzę i umiejętności, aby budować spokojniejsze i bardziej twórcze życie. Więcej informacji...

Kontakt: tel :694 456 033 lub 504 706 002, e- mail jogakundalini@wp.pl, jogamed1@gmail.com.