.Zapraszamy do Studia Jogi i Terapii Naturalnych na regularne zajęcia jogi kundalini, jogi hormonalnej, jogi dla kręgosłupa medytacje i jogę dzwięku (gongi, misy i dzwonki) zobacz grafik zajęć jogi i medytacji.

Nasz adres: ul. Herbsta 2, Warszawa - Ursynów - metro Stokłosy. Zobacz na na mapie jak dojechać lub dojść do Studia.

Zapraszamy do zakupu herbat jogicznych Hari Tea oraz Shoti Maa Tea.

Odwiedź nas również na Facebooku

Ze względu na obowiązkową kwarantannę - Studio jest zamknięte do odwołania.

Prowadzimy działalność online:

26 maja 2020 (wtorek) g. 18.30-20.30 – Uzdrawianie rany matki - kundalini online

W trakcie tych zajęć zajmiemy się uzdrawianiem relacji z matką i uhonorowaniem energii matki. Dla kobiet oznacza to również uzdrowienie swojej kobiecości.i relacji z Matką Naturą.

Matka reprezentuje połączenie z Matką Ziemią, co na planie energetycznym oznacza, że nasza relacja z naszą matką

odzwierciedla relacje ze Wszystkim co jest. Od momentu poczęcia buduje się nasza relacja z matką, którą z poziomu Duszy świadomie wybieramy. Musimy być świadomi faktu, że właśnie ta kobieta, a nie żadna inna, spełnia wszystkie warunki, na wszystkich poziomach, które są potrzebne do zrealizowania prawdziwego celu naszej inkarnacji. Jeśli to pojmiemy i odczujemy głęboką prawdę zawartą w tym twierdzeniu, wtedy niezależnie od stopnia odczuwanego bólu związanego z tą relacją, będziemy wdzięczni za wszystko czego mamy szansę dzięki niej doświadczyć. Im dłużej trwa konflikt z naszą Matką, tym dłużej strumień energii płynącej od Matki ziemi jest zablokowany. Proces uzdrawiania dotyczy uzdrowienia relacji ze wszystkimi naszymi matkami z różnych inkarnacji.

Kobieta z natury jest matką. Każda kobieta ma w sobie archetyp matki, który ją może wyzwolić. To jest prawda, która daje każdej kobiecie możliwość otworzenia serca dla siebie, tak aby mogła odkryć swoją istotę. Kamieniem milowym na duchowej ścieżce kobiety jest połączenie z energią matki w nieosobisty sposób. Bycie matką nie oznacza dosłownie posiadania dzieci, wykonywanie obowiązków matki itd. Jak kobieta traktuje rolę matki zbyt dosłownie, czuje się zobligowana do opieki nad wszystkimi innymi, ale nie zajmuje się sobą.

Prowadząca: Barbara Maziarska - terapeutka jogą, nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini, tantryczka.

Inwestycja 30-50zł. Jak możesz. Obowiązują zapisy e-mailowe: na adres: jogamed1@gmail.com

27 maja 2020 (środa) g. 10.00- 11.30 – Moc Kobiety - Święta seksualność - kundalini zoom online

W trakcie tych 2 spotkań będziemy pracować z energią seksualną, nawiążemy kontakt ze swoim łonem oraz wykonamy medytację dla połączenia ze sobą.

Kontakt z naszym łonem prowadzi do domu, do ciebie samej jako kobiety, tak abyś mogła powrócić do naturalnego rytmu życia i abyś mogła tańczyć w rytmie i cyklach przyrody i kosmosu.

Uzdrowienie kobiecego łona pozwala kobiecie ponownie połączyć się z jej naturalnymi siłami z jej wewnętrzną mądrością, wiedzą i witalnością.

Joga Kundalini jest uważana za najstarszą formę jogi, ponieważ jest nauczana poprzez kryje, które nie były zmieniane i pozostawały w tajemnicy przez setki lat.

"Jak nie akceptujesz swojej godności jako kobieta, wszystkie zewnętrzne oznaki kobiecości nic nie znaczą. To nie ma w ogóle związku z żadnym mężczyzną lub jakąkolwiek relacją. Jak zaakceptujesz swoją własną godność, cały świat przyjdzie do Ciebie. "Yogi Bhajan

Prowadząca: Har Anand /Barbara Maziarska - nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini.

Inwestycja 60 zł za 2 spotkania zamknięte tylko dla grupy.

Miejsce rezerwuje zgłoszenie e-mail: jogamed1@gmail.com (imię i nazwisko+ tel. kontaktowy) + wpłata na konto: JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

28 maja 2020 (czwartek) g.18.30-20.30 – SOS dla pragnień- Pragnienie, obsesja i uzależnienie - kundalini online zoom.

Pragnienie - prowadzi do satysfakcji, zadowolenia i samospełnienia. Możesz odczuwać jego mocną presję, dopóki nie wiesz jak dbać o to, czego naprawdę potrzebujesz.

Pragnienie przyciąga jak grawitacja aby nakarmić głód, dopóki nie poczujesz się pełny i wypełniony. Pragnienie przynosi zrozumienie swoich potrzeb i niewyczerpywaną energię do ich zaspokojenia. Prowadzi do samowystarczalności, głębokiego zadowolenia, a ostatecznie do wolności od pragnień. Przestajesz chodzić głodny. Spędzasz czas na tym czego naprawdę chcesz i pracujesz nad stworzeniem nawyku satysfakcji i zadowolenia. Pragnienie to silnik, który napędza każda inną emocję.

Warsztat obejmuje pracę z emocjami i jogą kundalini.

Prowadząca: Har Anand / Barbara Maziarska - terapeutka jogi hormonalnej, nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini.

Inwestycja 25-50zł za 1 spotkanie. Jak możesz.

Miejsce rezerwuje zgłoszenie e-mail: jogamed1@gmail.com (imię i nazwisko+ tel. kontaktowy) + wpłata na: JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802. Po dokonaniu rezerwacji i wpłacie dostaniesz link do wydarzenia.

Prowadzimy działalność online do odwołania.

30 maja (sobota) g. 9.00-11.00 - Joga kundalini dla nerek + jak wzmocnić nerki - metody domowe - zajęcia z cyklu Odporność i emocje.

Nerki pozwalają wydalać toksyny, które gromadzą się we krwi. Nerki wytwarzają także hormony, które spełniają wiele funkcji, łącznie z pobudzaniem wytwarzania czerwonych ciałek krwi w szpiku kostnym oraz regulowaniem ciśnienia krwi.

Nerki odpowiadają zarówno na sygnały nerwowe jak i hormonalne oraz kontrolują równowagę wodną w ciele. Jeśli wchłaniają więcej wody z ciała, objętość krwi rośnie, a z nią wzrasta ciśnienie krwi. Jeśli wydalają więcej wody, objętość krwi spada, a z nią obniża się też ciśnienie krwi. Zatem niezdrowe nerki mocno obciążają wszystkie pozostałe organy, a w szczególności serce. Nerki są bardzo ściśle związane z drugą czakrą i z narządami płciowymi.

Układ płciowy i moczowy są tak anatomicznie przeplecione, iż problemy w jednym, często powodują problemy w drugim.

Znajdujące się tuż nad nerkami gruczoły nadnerczy komunikują się z nerkami głównie poprzez hormon aldosteron. W medycynie ajurwedyjskiej nerki traktuje się jako organ świadomości. Nie ma innego organu, który jest tak ściśle związany ze zmianami we krwi. W chwili kiedy zmieniają się nasze emocje i myśli – zmienia się skład naszej krwi. Nerki są organem postrzegającym naszą duszę, to co się dzieje wewnątrz nas. Są wrażliwe na zmiany w otoczeniu i temperaturę. Jeżeli ten organ się kurczy to funkcja oczyszczania krwi jest zagrożona. Tak samo jak nerki reagują na zimno z zewnątrz, tak samo reagują na zimno z wewnątrz (negatywne emocje). Dla nerek jest to takie samo zimno, szczególnie lęk, strach. Zimno i strach działa na nerki tak samo. Nerki potrzebują ciepła na każdym poziomie - ciepła fizycznego jak również ciepła płynącego ze związków emocjonalnych. Nerki pokazują, że do istnienia potrzebujemy drugiej osoby. Nerki są bardzo nastawione na działanie z zewnątrz, dlatego to my musimy je chronić.

W trakcie warsztatu:

1. Jak zadbać o swoje nerki. Naturalne proste sposoby domowe.

2. Praktyka jogi kundalini dla nerek i nadnerczy.

3. relaksacja i medytacja.

Prowadzenie: Har Anand / Basia Maziarska - nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini.

Inwestycja: 30-50zł. Miejsce rezerwuje zgłoszenie: e-mail: imię i nazwisko: jogamed1@gmail.com oraz wpłata 50zł na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802

10-14 czerwca 2020 (środa- niedziela) - Twoje życie jest w Twoich czakrach - uzdrawianie czakr w sferze fizycznej, emocjonalnej i duchowej !

- warsztat wyjazdowy - Lipowy Dom - Lipowo / Mazury.

.Zapraszamy na 5 dni do wspaniałego miejsca jakim jest Lipowy Dom na Mazurach z własnym dostępem do czystego jeziora.

W ofercie bogaty program warsztatów oraz wspaniałe jogiczne jedzenie, czyste jezioro - to doskonały sposób na całkowitą regenerację ciała, umysłu i ducha.

Czakry i meridiany to centra i kanały energii, które spotykają się w określonych punktach w ciele. Główne czakry znajdują się w miejscach, gdzie łączą się główne kanały energetyczne. Wizerunki czakr są symbolicznym wsparciem dla umysłu, których używamy do koncentrowania uwagi na formach energii, które znajdują się w miejscu czakr. Różne wyobrażenia lotosu wskazuje, że energia wokół czakry rozszerza się i kurczy jak otwierające się i zamykające płatki kwiatów. Kiedy zaczniesz wizualizować odpowiednią ilość płatków w odpowiednim kolorze w określonym miejscu w ciele, wówczas moc twojego umysłu wpłynie na tajemny punkt energetyczny, który z kolei wpłynie na umysł. Jogini mówią, że umysł i prana są wówczas zjednoczone w czakrze. Istnieje zależność pomiędzy zdrowiem, zachowaniem ludzi i charakterem ich związków, a czynnością poszczególnych czakr. Osoba, u której czakry szósta i siódma są otwarte ale czakra serca jest zablokowana, będzie miała trudności z wyrażaniem głębokich uczuć. Skoncentruje się więc na życiu umysłowym, zamiast poszukiwać satysfakcjonujących ją związków z innymi ludźmi. Człowiek z zablokowaną czakrą splotu słonecznego mimo zrównoważenia w wielu sferach życia, zdolności do kochania i normalnego pożycia seksualnego, będzie miał zablokowane poczucie sensu, zadowolenia i zdolności do angażowania się. Przy pomocy technik jogi kundalini, medytacji, wizualizacji oraz uzdrawiania będziemy stymulować i harmonizować nasze centra energetyczne, tak aby poprawić jakość swojego życia.

W trakcie pobytu: praktyka joga kundalini, nauka uzdrawiania i badania czakr oraz uzdrawiania przez czakry. Możemy wykorzystać nasze centra energetyczne do uzdrawiania siebie.

Program pobytu: (środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela)

Środa:

zakwaterowanie od godz. 15.00.

16.00 - wprowadzenie - zajęcia

18.00- kolacja

19.00-21.00- Medytacja i relaksacja.

Czwartek, Piątek i Sobota

6.00-poranna praktyka jogi i medytacji dla uzdrowienia przez czakry,

8.30-śniadanie,

10.30- 13.00 - warsztat i praktyka jogi

13.00- obiad,

15.30- 18.00- uzdrawianie-teoria i praktyka

18.00-kolacja,

19.30-21.00- medytacja, wizualizacja, relaksacja przy gongach i misach.

Niedziela

6.00-poranna praktyka jogi i medytacji dla uzdrowienia przez czakry,

8.30-śniadanie,

10.30-13.00 -warsztat

13.00- obiad,

14.00-15.00 - Medytacja i zakończenie

prowadząca: Barbara Maziarska/ Har Anand - nauczycielka jogi kundalini, trener instruktorów jogi kundlaini, terapeuta jogi hormonalnej, jogi dla oczu, instruktor i uzdrowiciel Sat Nam Rasayan (uzdrawianie w głębokiej medytacji).

Inwestycja First Minute: 1400 zł (obejmuje: warsztaty, 4 noclegi, posiłki vege) przy wpłacie zadatku do 31 marca 2020. Po tym terminie opłata regularna - 1500 zł. Miejsce rezerwuje zgłoszenie mailowe + wpłata zadatku 600 zł płatna gotówką w Studio lub na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Informacje i zapisy: jogamed1@gmail.com.

20 czerwca 2020 (sobota) g. 11.00- 19.00 - Autentyczne Relacja - warsztat kundlaini jogi

z 75 min przerwą na posiłek we własnym zakresie.

Nasza aura przez cały czas współdziała z aurą innych. Gdy spotykamy kogoś, kto jest dla nas przychylny, obie aury otwierają się i łączą ze sobą. Aury dwóch głęboko w sobie zakochanych osób tworzą jeden wspaniały, wibrujący obłok. Gdy widzimy kogoś, kogo nie lubimy, obserwujemy, jak jedna aura odpycha drugą. Czy zdarzyło ci się spotkać kogoś, kto wydał ci się antypatyczny, pozornie bez żadnego powodu? Twoja aura została odrzucona przez aurę tego drugiego człowieka, ostrzegając cię, byś się do niego nie zbliżał. Osoba przepełniona wyłącznie negatywnymi myślami, stopniowo wszystkich od siebie odepchnie.

Zapraszam na warsztat obejmujący:

Co to znaczy być autentycznym? Budowanie autentycznego Ja.

Nawiązanie relacji z Duszą i rozwijanie miłości do siebie jako podstawa do budowania autentycznych relacji.

Kiedy i jak powstaje relacja? Nawiazanie relacji z drugą osobą, Rodzaje relacji w oparciu o czynniki: namiętność, intymność i zobowiązanie.

Prawo biegunowości dzień-noc, słońce - ksieżyc, kobieta -mężczyzna.

Czy Twoje relacje są autentyczne? Co Ciebie blokuje przed byciem autentycznym?

warsztat obejmuje: praktykę jogi kundlaini, medytacje, teorię i praktykę w/w zagadnieńść

prowadząca: Har Anand / Barbara Maziarska - nauczycielka jogi kundalini , trener instruktorów jogi kundlaini.

Inwestycja 300zł. Miejsce rezerwuje zgłoszenie mailowe: podaj imię i nazwisko + telefon kontaktowy + wpłata zadatku 100zł na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2, Warszawa - Stokłosy.

5-9 sierpnia 2020 (środa - niedziela) – Przebudzenie kobiet - Hormony i Emocje - odosobnienie z jogą hormonalną i kundalini - 5 wolnych miejsc!

Miejsce: Wytwórnia Ciszy, Brzozówka k/ Uniejowa

.Zgodnie z jogiczną wiedzą, kobieta potrafi się głęboko zrelaksować w grupie innych kobiet, odpoczywając od codziennych obowiązków. Zrelaksowana, odnajduje kontakt ze sobą, ma naturalny dostęp do stanu jogi: jedności, współczucia i zestrojenia ze światem.

Zapraszam kobiety do świętej podróży w głąb siebie ...dołącz do nas, jeśli potrzebujesz równowagi, powrotu do siebie, do swojej mocy, odzyskania sił witalnych.

Moc kobiety nie jest związana z jej atrakcyjnością fizyczną, ale z jej intuicją, inteligencją i wdziękiem oraz umiejętności stawienia czoła przeciwnościom.

W programie:

1. Warsztaty jogi hormonalnej: ćwiczenia i receptury redukujące zbyt duże napięcie przedmiesiączkowe , łagodzące objawy menopauzalne oraz regulujące cykl menstruacyjny, omówienie wpływu księżyca na Kobietę i jej nastrój. Joga Hormonalna to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentrację i relaksację, dzięki której można wznowić lub wyregulować produkcję żeńskich hormonów. Obniżony poziom hormonów ma wpływ na obniżoną stabilność emocjonalną, depresje, bezsenność, obniżenie libido, migreny, trudności w koncentracji i zapamiętywaniu.

2. Warsztaty jogi kundalini - Trening emocjonalny wg. jogi kundalini.

oraz Wdzięk i Piękno Kobiety

SOS dla Emocji to terapia emocjonalna dla wzmocnienia, uzdrowienia i prowadzenia. Trening obejmuje: pracę z emocjami, nowy sposób spojrzenia na to czym naprawdę są emocje, Jak korzystać z tych emocji, aby ci służyły.Będziemy pracować z następującymi emocjami: Strach-Lęk, Pragnienie-Obsesja, Złość-Frustracja, Depresja-Apatia, Żal-Smutek, Wina i Wstyd).

Program pobytu:6.00-8.30 – poranna praktyka jogi i medytacji

8.30-9.30 – śniadanie

11.00-13.00 – warsztat : Joga Hormonalna

13.00-14.00 – obiad

14.00-16.00 – Joga Kundalini - Emocje

18.00-kolacja.

19.30 – 21.00 – Piękno i Wdzięk Kobiety

Zaczynamy we środę od zakwaterowania od godz. 15.00 i zajęciami o godz. 16.00. Kończymy w niedzielę wspólną medytacją po obiedzie o g. 14.00. Wyjazd około g. 15.00.

Inwestycja: 1.400 zł. obejmuje zakwaterowanie, posiłki i warsztaty wg planu. Cena obowiązuje przy wpłacie zaliczki do 30 maja 2020, po tym terminie wzrasta o 100 zł.

Zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 os. z łazienką lub łazienka na korytarzu.

Zgłoszenia: Podaj imię i nazwisko i telefon kontaktowy - wyślij na adres; jogamed1@gmail.com,

Miejsce rezerwuje wpłata zaliczki 500 zł, płatne gotówką w Studio lub na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

18-20 września 2020 (piątek-niedziela) - Rebirthing - ponowne narodziny - warsztat wyjazdowy/ Ośrodek Rozwojowy Oddechowo, Urle k/ Warszawy

Jeśli potrzebujesz uzdrowienia i uwolnienia bagażu i wzorców z podświadomości, nieuświadomionych lęków, emocji, wzorców i blokad z dzieciństwa i innych okresów życia – ten warsztat jest dla Ciebie!

Nasz pierwszy oddech określa nasze wejście w życie. Będąc jeszcze w łonie matki przejmujemy jej emocje i lęki. Od jej samopoczucia zależy, czy rozpoczynany naszą podróż z poczuciem bezpieczeństwa i miłości, czy z uczuciem niepewności i lęku. W okresie dzieciństwa, dla własnej ochrony, wszystkie traumatyczne doświadczenia wypychamy do podświadomości. Inaczej nie bylibyśmy w stanie przetrwać i przeżyć. W życiu dorosłym, te urazy czy doświadczenia powracają do nas w najmniej spodziewanych momentach i zachowujemy się wtedy; jak mała skrzywdzona dziewczynka czy chłopiec. Ulegamy emocjom, boimy się, jesteśmy często niepewni, nieśmiali, nie wierzymy we własne możliwości. Nasze emocjonalne zachowania nie są adekwatne do danej sytuacji. W trakcie warsztatu będziemy doświadczać ponownych narodzin, uzdrawiać czas, kiedy byliśmy jeszcze w łonie matki, czas naszych narodzin, dzieciństwo oraz nasze przeżycia i doświadczenia do chwili obecnej przy pomocy technik oddechowych, medytacji i jogi kundalini. W programie wykład dot. cykli życia: cykle świadomościowe, energetyczne i intelektualne i jaki mają na nas wpływ.

Program tego warsztatu obejmuje: praktykę Jogi Kundalini, medytacje prowadzone, procesy uwalniania. W trakcie warsztatu będziemy doświadczać ponownych narodzin, uzdrawiać czas, kiedy byliśmy jeszcze w łonie matki, czas sprzed naszych narodzin, nasze narodziny, dzieciństwo, czasy szkolne oraz nasze przeżycia, wyobrażenia i doświadczenia do chwili obecnej. Będą omawiane i uzdrawiane cykle życia w tym śmierć jako etap w cyklu życia.

Więcej informacji tutaj

22-27 września 2020 - Świadoma Komunikacja –kurs Jogi Kundalini – poziom 2

"Jesteśmy naszymi słowami, podnosimy lub nie, poprzez wibrację naszej komunikacji. Moc słowa jest bezpośrednią droga do osiągnięcia mistrzostwa"

Człowiek jest urządzeniem nadawczo-odbiorczym, które odbiera i przekazuje energię 24 godziny na dobę. Sposób, w jaki to robimy, determinuje jakość naszej komunikacji i naszych relacji ze sobą - i ze światem. Ten kurs pomaga zlokalizować „ukryte ja”, które stara się kontrolować twoje zachowanie, a następnie zrzucić maskę, pozwalając, by twoje wyższe ja dominowało w tobie. Więcej informacji tutaj:

więcej informacji tutaj

Kurs medytacji i uzdrawiania – Nowa edycja od 10 października 2020

Poznaj siebie, wyraź siebie i pozwól na własną transformację. Zapraszam na kurs medytacji, który jest jednocześnie kursem głębokiego uzdrawiania. Zaangażujemy się w uzdrawiającą podróż, tak aby poznać i uzdrowić siebie.

Jak uzdrowimy siebie, nasze pole będzie uzdrawiać nasze otoczenie.

Terminy spotkań:

Terminy spotkań:

10-11 października 2020 –(sobota 11.30-18.30 i niedziela g.10.00-17.00)

7-8 listopada 2020 – (sobota 11.30-18.30 i niedziela g.10.00-17.00)

5-6 grudzień 2020 –(sobota 11.30-18.30 i niedziela g.10.00-17.00)

6-7 lutego 2021 - (sobota 11.30-18.30 i niedziela g.10.00-17.00)

6-7 marca 2021 –(sobota 11.30-18.30 i niedziela g.10.00-17.00)

3-4 kwietnia 2021 –(sobota 11.30-18.30 i niedziela g.10.00-17.00)

Pełna informacja tutaj:

Kontakt: tel :694 456 033 lub 504 706 002, e- mail jogakundalini@wp.pl, jogamed1@gmail.com.