.Zapraszamy do Studia Jogi i Terapii Naturalnych na regularne zajęcia jogi kundalini, medytacje i jogę dzwięku (gongi, misy i dzwonki) zobacz grafik zajęć jogi i medytacji.

Nasz adres: ul. Herbsta 2, Warszawa - Ursynów - metro Stokłosy. Zobacz na na mapie jak dojechać lub dojść do Studia.

Odwiedź nas również na Facebooku

8 marca 2024 (piątek) g.18.00-21.00 - Moc Kobiety - Kobieta bez poczucia winy - warsztat jogi kundalini

Zapraszamy do bezpiecznego zbadania swojej głębi, obudzenia swojego serca, i powrotu do pełni życia. Emocje dostarczają nam informacji potrzebnych dla ochrony ciała, umysłu i serca. Emocjonalny ból jest po to, aby nas zatrzymać, abyśmy zajęli się daną sytuacją. Jednak zwykle ignorujemy ten ból, wtedy on się nasila i zmusza nas do czynienia więcej szkód. Co by się stało, gdybyśmy zaczęli słuchali tego bólu i pozwolili, aby pokazał nam jego przyczynę?

Wina jest wewnętrznym kompasem, który wykorzystuje błędy, aby uczyć odpowiedzialności i uczciwości. Ten surowy wewnętrzny sędzia prowadzi Cię do tego, abyś był prawdziwy dla siebie/szczery ze sobą. Wstyd motywuje ciebie do zaakceptowania siebie. Będziesz się nienawidzić lub ukrywać, do momentu jak zaczniesz kochać wszystko w jego doskonałości i niedoskonałości.Strach jest twoim przyjacielem, to on bije na alarm i daje energię potrzebną do uzyskania niezbędnych informacji i podjęcia działania, dopóki nie poczujesz się bezpiecznie i spokojnie. To strach otwiera twoją świadomość, abyś zrozumiał, że ostatecznie nie ma się czego obawiać.

Prowadząca: Barbara Maziarska – nauczycielka nauczycieli jogi kundalini poziom I i II oraz Sat Nam Rasayan – uzdrawianie w głębokiej medytacji.

Inwestycja 200zł . Zapisy e-mail: jogamed1@gmail.com. Podaj imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych JogaMed, ul. Herbsta 2. Warszawa

21-24 marca i 23-26 maja 2024 - KURS NAUCZYCIELSKI JOGI HORMONALNEJ DLA KOBIET/ Czarna , ul Czarna 29G k/ Mińska Mazowieckiego - 2 wolne miejsca !

.Zapraszam na kurs nauczycielski jogi hormonalnej. Kurs obejmuje naukę i praktykę jogi hormonalnej z elementami jogi energetycznej.

Kurs odbywa się w formule 2 zjazdów 4 dniowych:

21-24 marca 2024

23-26 maja 2024

od g. 11.00 zakwaterowanie,

o 12.00 - zajęcia we czwartek kurs trwa do do niedzieli - wyjazd po obiedzie.

Kurs obejmuje:

- Praktykę Jogi Hormonalnej

- podstawy anatomii zachodniej i jogicznej w zakresie układu hormonalnego i nerwowego oraz podstawy o czakrach i przepływie energii.

-cykl menstruacyjny, cykl księżycowy a emocje kobiety.

- nauka i praktyka jogi hormonalnej – płodność, menopauza, dobre samopoczucie, tarczyca i trzustka, wpływ stresu na gospodarkę hormonalną kobiety,

- Joga Nidra – podstawy i warianty. Więcej informacji tutaj

23-28 kwietnia 2024 - Umysł i Medytacja – warsztat/ kurs jogi kundalini poziom 2 / Ośrodek Rozwojowy "Oddechowo" Urle k/ Warszawy - 2 wolne miejsca!

“Man jeetai jag jeet . . . Opanuj umysł , a opanujesz świat.”

.Umysł jest jednocześnie problemem, ale jest w nim też rozwiązanie. Kurs/warsztat może być okazją do dogłębnej eksploracji umysłu, jego funkcji, aspektów i projekcji.

Nauczysz się rozpoznawać własne skłonności, doświadczysz medytacji, które zmieniają umysł w sługę twojej duszy.

Jak osiągnąć stan umysłu medytacyjnego, który pomaga pozostać spokojnym, intuicyjnym i kreatywnym.

Warsztaty/kurs mają na celu pogłębienie doświadczenia medytacji, tak aby umożliwić tobie pogłębienie relacji pomiędzy Tobą, a Twoim umysłem oraz zbadać, jak funkcjonuje Twój umysł w relacji z Tobą i z innymi. Zapanuj nad umysłem, a nauczysz się panować nad światem. Na poziomie 2, poprzez swoją osobistą praktykę, proces grupowy, głęboką interaktywną dyskusję, intensywne medytacje, przejdziesz przez transformację, która pomoże ci pogłębić własne, bezpośrednie postrzeganie nauk jogi kundalini. Ten moduł /kurs służy również poprawie zdolności tworzenia i utrzymywania Świętej Przestrzeni Nauczyciela..

Prowadzi : Har Anand (Basia Maziarska).

Inwestycja: First Minute kurs - 2 400zł, przy wpłacie zadatku 700zł do 23 stycznia 2024, po tym terminie 2600zł + 1560 zł koszty pobytu (zakwaterowanie i posiłki wegańskie) płatne na miejcu do Ośrodka. Miejsce rezerwuje wpłata bezzwrotnego zadatku 700 zł oraz zgłoszenie mailowe: imię i nazwisko + telefon kontaktowy.

Zadatek może być uregulowany gotówką w Studio lub na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

10-12 maja 2024 (piątek – niedziela) – Moc Kobiety - Moc Słowa, Czakra Gardła i Tarczyca - odosobnienie z jogą hormonalną i kundalini - cena First Minute do 3 marca

Mijesce: Oczyszczalnia Miejsce Ludwików 26., Teresin/ k. Warszawy

.Zapraszamy kobiety do podróży w głąb siebie .. dołącz do nas, aby poczuć ogromną moc kobiet. Moc kobiety nie jest związana z jej atrakcyjnością fizyczną, ale z jej intuicją, inteligencją i wdziękiem oraz umiejętności stawienia czoła przeciwnościom.

Największym wrogiem pomyślności kobiety jest jej niepewność i pomniejszanie swojej wartości. Jeśli kobieta czuje się bezcenna, wtedy zostanie jej zaoferowana każda cena.

"Jak nie akceptujesz swojej godności jako kobieta, wszystkie zewnętrzne oznaki kobiecości nic nie znaczą. To nie ma w ogóle związku z żadnym mężczyzną lub jakąkolwiek relacją. Jak zaakceptujesz swoją własną godność, cały świat przyjdzie do Ciebie. "Yogi Bhajan

W programie:

1. Warsztaty jogi hormonalnej: ćwiczenia i receptury redukujące zbyt duże napięcie przedmiesiączkowe , łagodzące objawy okołomenopauzalne oraz regulujące cykl menstruacyjny ze szczególnym uwzględnieniem tarczycy i przytarczycy.

Joga Hormonalna to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentrację i relaksację, dzięki której można wznowić lub wyregulować produkcję żeńskich hormonów. Obniżony poziom hormonów ma wpływ na obniżoną stabilność emocjonalną, depresje, bezsenność, obniżenie libido, migreny, trudności w koncentracji i zapamiętywaniu.

2. Warsztaty jogi kundalini : Moc słowa, moc komunikacji: Jak ważna jest komunikacja dla kobiety? Komunikacja jest podstawą każdej relacji. Jak komunikujesz się ze sobą? Co i jak mówisz? Czy plotkujesz? Czy jesteś świadoma tego, co mówisz? Jak mówić, aby inni Ciebie słuchali, czy sama słuchasz tego co mówisz?

Jak nauczyć się słuchać swoich własnych potrzeb oraz potrzeb innych, oraz określać i wyrażać swoje potrzeby. Czy zastanawiałaś się na tym, jak ważna jest rola głębokiego słuchania w komunikacji? Słyszymy tylko część z tego, co mówi druga osoba, informacje, z którymi się nie zgadzamy, lub według nas są złe od razu wypieramy. Jak kogoś słuchasz możesz obserwować swoje „nawyki”, czy pojawia się ocena tego co mówi druga osoba? Czy przerywasz jej i mówisz ... wiem, jak ma tak samo, albo ja to mam zupełnie inaczej... Na czym polega problem w komunikacji? Myślisz, że nie zasługujesz na to, aby ktoś Ciebie słuchał.

Prowadząca: Barbara Maziarska – nauczycielka i trenerka instruktorów Kundalini Jogi, terapeutka jogi hormonalnej i uzdrowiciel Sat Nam Rasayan – uzdrawianie w głębokiej medytacji.

Program pobytu:

(piątek) – przyjazd uczestniczek od godz. 17.00 (zakwaterowanie/spacer po terenie)

19.00 - 21.00 – zajęcia wprowadzające - joga hormonalna i medytacja

( sobota)

6.30-8.30 - poranna praktyka jogi i medytacji

9.00 – śniadanie

11.00-13.00 – Warsztat : Joga Hormonalna

13.30 – obiad

16.00 -18.00 – Moc Słowa- Moc Komunikacji : Joga Kundalini

18.00 –kolacja

19.30 -21.00 – praktyka wieczorna - komunikacja + relaksacja

(niedziela)

6.30-8.30 - poranna praktyka jogi i medytacji

8.30 – śniadanie

11.00-13.00 – Joga hormonalna + medytacja na zakończenie

13.30 – obiad.

15.00 wyjazd do domu

W trakcie pobytu wspaniałe jogiczne jedzenie – wspierające praktykę jogi i medytacji.

Miejsce rezerwuje wpłata bezzwrotnego zadatku 400 zł oraz zgłoszenie mailowe: imię i nazwisko + telefon kontaktowy.

Zadatek może być uregulowany gotówką w Studio lub na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Inwestycja First minute 950 zł, plus opłata 540zł- za zakwaterowanie i wyżywienie wg. programu płatne na miejscu do Ośrodka. Oferta First Minute obowiązuje przy zapisie i wpłacie zadatku do 3 marca 2024. Po tym terminie wzrasta o 150zł.

Miejsce rezerwuje zgłoszenie mailowe, podaj imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy + wpłata bezzwrotnego zadatku 400zł na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802. Informacje i zapisy: jogamed1@gmail.com

23 - 28 lipca 2024 (wtorek-niedziela) - 21 etapów medytacji - kameralne odosobnienie, kurs medytacji w tradycji Kundalini Jogi/ Ośrodek Medytacyjno- Rozwojowy Oddechowo Urle k/ Warszawy - cena First Minute do 30 marca !

.Poznaj siebie, wyraź siebie i pozwól na własną transformację. Zapraszam na kurs medytacji, który jest jednocześnie podróżą w głąb siebie.

Zaangażujemy się w uzdrawiającą podróż, tak aby poznać i uzdrowić siebie. Jak uzdrowimy siebie, nasze pole będzie uzdrawiać nasze otoczenie.

Medytacja jest zarówno umiejętnością jak i doświadczeniem. Ma etapy, tak jak kwiat wyrasta z nasion i przechodzi od fazy kiełkowania, przez fazę puszczania listków do kwitnięcia, tak my przechodzimy przez różne etapy w naszym życiu. Ten kurs medytacji pozwoli nam przeżyć i uświadomić sobie różne etapy, dzięki którym będziemy mogli zobaczyć nasze wzorce, zobaczyć siebie i widzieć poza sobą.

Zapraszam na kurs medytacji, który jest jednocześnie kursem głębokiego uzdrawiania. Zapraszam na kurs wewnętrznej przemiany. Zaangażujemy się w trzy medytacyjne podróże, które zabiorą Ciebie krok po kroku do głębszego poziomu przebudzenia i realizacji.

W trakcie kursu/ odosobnienia zaangażujemy się w podróż, aby poznać siebie, wyrazić siebie i pozwolić na własną transformację.

Rozpoznamy i uzdrowimy emocje, które pojawiają się na początku praktyki medytacyjnej. Rozwiniemy umiejętność oddzielenia naszego autentycznego poczucia siebie od projekcji wielu ról i identyfikacji jakie przyjmiemy.

Jak rozpoznać różnice między nami a naszymi myślami i odczuciami. Jak rozpoznawać siebie wśród wielu naszych identyfikacji i ról, które gramy.

Jak być czystą obecnością Nieskończonego.

Kurs zaczyna się we wtorek o g. 11.00 , a kończy po obiedzie w niedzielę ok 15.00.

Ta podróż wymaga od nas wyjścia poza różnice i podobieństwa do jedności i rzeczywistości.

Kurs prowadzi: Barbara Maziarska (Har Anand Kaur)

Nauczycielka i trenerka instruktorów Jogi Kundalini według przekazu Yogi Bhayana. Lead trener kursów nauczycielskich jogi kundalini poziom I i II oraz 21 etapów medytacji.

Inwestycja : 2400 zł za cały kurs przy wpłacie bezzwrotnego zadatku 700zł do 30 marca 2024 dopłata w pierwszym dniu kursu. Po tym terminie opłata wzrasta o 200zł. Opłaty za pobyt i wyżywienie wnosimy bezpośrednio na recepcji Oddechowa. Orientacyjny koszt to 1560zł.

Prosimy o zgłoszenia mailowe: jogamed1@gmail.com: podaj imię i nazwisko +tel kontaktowy oraz wpłata zadatku na konto Studia:

JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Kontakt: tel :694 456 033, e- mail:jogamed1@gmail.com.