.Zapraszamy do Studia Jogi i Terapii Naturalnych na regularne zajęcia jogi kundalini, medytacje i jogę dzwięku (gongi, misy i dzwonki) zobacz grafik zajęć jogi i medytacji.

Nasz adres: ul. Herbsta 2, Warszawa - Ursynów - metro Stokłosy. Zobacz na na mapie jak dojechać lub dojść do Studia.

Odwiedź nas również na Facebooku

4 grudnia (sobota) g. 10.00-18.00 – Moc Kobiety - Święta Kobiecość - Święta Seksualność - warsztat jogi kundalini - 4 wolne miejsca!

W trakcie tego spotkania będziemy pracować z różnymi twarzami/aspektami kobiecości oraz energią seksualną, tak aby połączyć się z naszą ukrytą mocą i mądrością.

Kontakt z naszym łonem prowadzi do domu, do ciebie samej jako kobiety, tak abyś mogła powrócić do naturalnego rytmu życia i abyś mogła tańczyć w rytmie i cyklach przyrody i kosmosu.

.Uzdrowienie kobiecego łona pozwala kobiecie ponownie połączyć się z jej naturalnymi siłami z jej wewnętrzną mądrością, wiedzą i witalnością.

Kobiety mają swoją moc, wdzięk i sposób działania. Próba stania się i zachowywania się jak mężczyzna jest poważnym nieporozumieniem, jest brakiem akceptacji siebie, a nawet objawem nienawiści do siebie, co stwarza tylko niedolę dla mężczyzn i kobiet.

Kobiety są pożądane, ponieważ są kobietami. Kobiety są atrakcyjne, ponieważ ucieleśniają moc Shakti i wyrażają wdzięk i łaskę Bogini.

Jeśli kobieta chce przyciągać to co dla niej najlepsze, powinna wzmocnić swoją moc Shakti, moc wdzięku i łaski, rozpoznać i uznać swoją pełnię, i utrzymać swoją przestrzeń miłości. Jeśli kobiety nie dostarczą swojej kobiecości, to kto to zrobi? Pierwszym sprawdzeniem dla kobiety jest, to czy identyfikujesz siebie jako kobietę. Problemy kobiet można zidentyfikować poprzez zrozumienie pięciu aspektów tożsamości kobiety.

Kobieta jest jednocześnie: 1.Małą dziewczynką 2.Nastolatką 3.Kobietą 4.Matką 5.Boginią.Każdy z tych aspektów stawia przed nią wyzwania, którym musi stawić czoła, aby czuć i stać się pełną, całkowicie siebie pokochać, odnieść sukces w życiu i doświadczać szczęścia .

Wewnętrzne mistrzostwo kobiety jest jak droga do esencji kobiecości. To nie jest intelektualna nauka, czy kontrola emocji i umysłu, wewnętrzne mistrzostwo jest jak samo-odkrycie, samo-odkrywanie, doświadczanie siebie samej autentycznej i świętej.

"Jak nie akceptujesz swojej godności jako kobieta, wszystkie zewnętrzne oznaki kobiecości nic nie znaczą. To nie ma w ogóle związku z żadnym mężczyzną lub jakąkolwiek relacją. Jak zaakceptujesz swoją własną godność, cały świat przyjdzie do Ciebie. "Yogi Bhajan

Warsztat obejmuje praktykę jogi kundalini, medytacji i rozmowy. Czyli aspekt teoretyczny i praktyczny.

Prowadzi: Barbara Maziarska(Har Anand) - nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini.

Inwestycja 350zł. Obowiązują zapisy: e-mail: jogamed1@gmail.com + wpłata zadatku 100 zł gotówką lub na konto: JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Obowiązuje wygodny strój do ćwiczeń. Maty i pomoce do jogi są na miejscu.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2. Warszawa - metro Stokołosy.

5 grudnia 2021 (niedziela) g.10.00-18.00 - Moc Kobiety - uzdrawianie Rany Matki i honorowanie Rodu - warsztat jogi kundalini - 5 wolnych miejsc!

z przerwą 90 min na posiłek we własnym zakresie

.W trakcie tego warsztatu zajmiemy się uzdrawianiem i honorowaniem Rodu i rany matki.

Jedną z najważniejszych funkcji Nerek jest przechowywanie przed urodzeniowej energii i esencji . Esencja przed urodzeniowa pochodzi od rodziców. Esencja odpowiada za narodziny, a także późniejszy rozwój, wzrost i rozmnażanie. Esencja nerek łączy się z macicą, odgrywa istotną rolę w procesie poczęcia, ciąży i narodzin. Niedobory energii i esencji w nerkach może skutkować zaburzeniami miesiączkowania, niskim libido, problemy z tarczycą, czy bezpłodność.

Kiedy odcinamy się od rodziców, cechy których najbardziej w nich nie lubimy, zwykle ujawniają się w nas samych. Jeśli na przykład odbieraliśmy naszych rodziców jako zimnych, krytycznych lub agresywnych, możemy sami stać się zimni, samokrytyczni, a nawet agresywni wobec siebie. jesteśmy dla siebie tacy, jacy w naszej opinii byli nasi rodzice. Pracując zatem z uzdrowieniem rodu, pracujemy nad uzdrowieniem siebie.

Matka reprezentuje połączenie z Matką Ziemią, co na planie energetycznym oznacza, że nasza relacja z naszą matką odzwierciedla relacje ze Wszystkim co jest. Od momentu poczęcia buduje się nasza relacja z matką, którą z poziomu Duszy świadomie wybieramy. Musimy być świadomi faktu, że właśnie ta kobieta, a nie żadna inna, spełnia wszystkie warunki, na wszystkich poziomach, które są potrzebne do zrealizowania prawdziwego celu naszej inkarnacji. Jeśli to pojmiemy i odczujemy głęboką prawdę zawartą w tym twierdzeniu, wtedy niezależnie od stopnia odczuwanego bólu związanego z tą relacją, będziemy wdzięczni za wszystko czego mamy szansę dzięki niej doświadczyć.

Potrzebujemy uzdrowienia rany matki i ojca, aby odzyskać wiarę i miłość własną. Uzdrowienie rany ojca może Ci pomóc w uzdrowieniu relacji partnerskiej lub pomóc przyciągnąć właściwego partnera do swojego życia lub stać się partnerką w obecnym związku.

W trakcie warsztatu: wzmocnimy nerki , tak aby połączyć się z mocą naszego Rodu, oczyścimy wzorce karmiczne sprzed narodzin oraz wzorce z nieświadomości i podświadomości, które blokują nasze uzdrowienie i uhonorowanie doświadczeń rodowych.

Prowadząca: Barbara Maziarska/Har Anand - nauczycielka i trenerka instruktorów Jogi Kundalini

Inwestycja 350zł. Obowiązują zapisy: osobiście w Studio lub e-mail: jogamed1@gmail.com oraz wpłata zadatku 100zł na konto Studia JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Dopłata gotówką na miejscu przed warsztatem.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych JogaMed ul. Herbsta 2. Ursynów - metro Stokłosy

19 grudnia 2022 (niedziela) g. 15.00-19.00 - Odkryj wewnętrzne Światło i subtelną wrażliwość - warsztat uzdrawiania na czas Przesilenia Zimowego

W czasie zimowych ciemności potrzebujemy odnaleźć wewnętrzne światło i ciepło, tak aby przyprowadziło nas przez cały sezon zimowy. Zapraszamy na zajęcia jogi, medytacji dla odnalezienia wewnętrznego światła i ciepła, tak aby przygotować się do Przesilenia Zimowego! Przesilenie zimowe to specjalny moment, który jest okazją do świętowania/uczczenia cyklu: życia, narodzin i śmierci i ponownych narodzin.

Możesz wykorzystać ten czas, aby skupić się na swoim wnętrzu, tak aby dotrzeć do swojego serca, do swojej prawdziwej istoty, wykorzystać energię wewnętrznego wojownika/wojowniczki, tak aby odkryć to, co dla ciebie jest najważniejsze, co swojej najgłębszej tęsknoty i wewnętrznej prawdy.

Ciało subtelne wyraża subtelną wrażliwość w komunikacji z innymi i ze wszystkim co JEST. Kiedy ciało subtelne pracuje prawidłowo, wtedy osoba od razu staje się wrażliwa na niewerbalne sygnały i na prawdziwe znaczenie ponad słowami.

Ciało subtelne przenosi duszę do nieskończoności w momencie śmierci. To jest drugie ciało obok ciała duszy, które istnieje, kiedy wszystkie inne ciała znikają. Często, możemy projektować nasze ciało subtelne ponad czasem i przestrzenią, aby być w dwóch miejscach równocześnie. Wizje świętych i aniołów są ich ciałami subtelnymi. To jest to, co nas łączy z nieskończonością nadal istnieje przez wietrzność. Nasze ciało subtelne pozwala nam wyglądać poza bezpośrednie realia życia w wysublimowaną uniwersalną grę, która leży poza nimi. Ciało subtelne penetruje wszystkie inne ciała człowieka, zapisuje i gromadzi informacje z różnych wcieleń, które są nazywane "Akashic Records" .

Sat Nam Rasayan jest starożytną sztuką medytacji i uzdrawiania. W Sat Nam Rasayan używamy tylko naszej świadomości do uzdrawiania. Stan świadomości, w którym pozwalamy sobie na odczucia i który pozwala na uzdrowienie nazywamy przestrzenią sensytywną. W sanskrycie Sat Nam Rasayan oznacza: Sat – prawda, Nam – tożsamość, Rasayan – odmłodzenie w całości Sat Nam Rasayan tłumaczone jest jako "głęboki relaks w Prawdziwej Tożsamości”.

Prowadząca: Barbara Maziarska - nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini, uzdrowiciel i instruktor Sat Nam Rasayan.

Inwestycja 250zł. Obowiązują zapisy: osobiście w Studio lub e-mail: jogamed1@gmail.com oraz wpłata zadatku 100zł na konto Studia JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

6 stycznia 2022 (czwartek) g. 10.00-18.00 – Warsztat Noworoczny - Otwórz się na Obfitość w 2022 roku - praca z umysłem i 3 okiem.

Obfitość jest wszędzie wokół nas iw nas . To jest zdolność do znalezienia, organizowania i korzystania z zasobów, których potrzebujemy aby spełnić nasze najwyższe przeznaczenie. W większości ludzie przejawiają jedną z 3 postaw : niedostatek, dostatek lub obfitość.

Niedostatek to nastawienie Negatywnego Umysłu ( to nasze lęki i obawy )" Nie wystarczy dla mnie " ," to może mnie zranić ? " Co stracę ? Ludzie, którymi rządzi Niedostatek nie podejmują żadnego ryzyka, żyją w ciągłym strachu przed utratą rzeczy, osób czy pozycji. .

Dostatek jest postawą umysłu pozytywnego. Ludzie, którzy żyją w postawie dostatku, będą wierzyć, że tak długo, jak będą w stanie włożyć w wystarczająco dużo wysiłku/skupienia/inteligencji czy po prostu będą mieć szczęście. Są to osoby podejmujące ryzyko . Często ludzie ci gromadzą rzeczy, pieniądze i osiągnięcia, ale pochłonięci tym co tworzą mogą utracić poczucie celu. Gromadzenie samo w sobie jest celem, dopóki się nie odkryje egzystencjalnej pustki. Obfitość jest darem umysłu Neutralnego. Ludzie, którzy żyją i działają z ich neutralnego umysłu potrafią wziąć pod uwagę plusy i minusy (czyli podpowiedź umysłu negatywnego i pozytywnego) , i wykorzystać je tak, aby osiągnąć swój prawdziwy cel i wypełnić przeznaczenie . Używają swojej intuicji oraz kieruje nimi poczucie sensu i celu działania. Rezultatem czego, jest głęboka wrażliwość na to, co dalej robić , czego unikać , z kim się połączyć dla osiągnięcia wyższego celu .

Osoba, która naprawdę żyje się w stanie obfitości/prosperity będzie w stanie dać, bez względu na okoliczności , i zachowa wewnętrzny spokój niezależnie od nacisków lub niskich dochodów.

W trakcie tego warsztatu będziemy pracować nad rozwojem naszego umysłu neutralnego oraz czakry trzeciego oka, których użyjemy do tworzenia naszego stanu obfitości wewnątrz nas samych. W trakcie warsztatu: numerologia roku 2022, jakie okazje daje energia nowego roku 2022. 2+0+2+2=6. W numerologii 10 dział to ciało linia łuku. Jak wykorzystać energię roku 2022 do transformacji. Jak przejść od lęku do stanu wystarczy dla mnie, wystarczy dla wszystkich, jestem wystarczający/a.

Podczas warsztatu będziemy łączyć kryje kundalini jogi, medytacje, praktyki koncentracji i głębokiego relaksu aby odkryć swoje przeznaczenie/los/drogę.

Prowadząca: Har Anand/ Barbara Maziarska - nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini, uzdrowiciel i instruktor Sat Nam Rasayan.

Koszt 400 zł. Miejsce rezerwuje zgłoszenie zgłoszenie: e-mail: imię i nazwisko + telefon kontaktowy przesłane na adres: jogamed1@gmail.com + wpłata zadatku 100 zł. konto:

JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 18025

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych JogaMed, ul. Herbsta 2. Warszawa Stokłosy.

28-30 stycznia 2022 (piątek-niedziela) - Moc Kobiety – Moc Słowa – Moc Komunikacji – joga hormonalna i kundalini - Oddechowo / Urle - 70 km od Warszawy - niższa cena do 10 grudnia !

.Zapraszam kobiety do podróży w głąb siebie .. .dołącz do nas, aby poczuć ogromną moc kobiet. Moc kobiety nie jest związana z jej atrakcyjnością fizyczną, ale z jej intuicją, inteligencją i wdziękiem oraz umiejętności stawienia czoła przeciwnościom.

Największym wrogiem pomyślności kobiety jest jej niepewność i pomniejszanie swojej wartości. Jeśli kobieta czuje się bezcenna, wtedy zostanie jej zaoferowana każda cena.

"Jak nie akceptujesz swojej godności jako kobieta, wszystkie zewnętrzne oznaki kobiecości nic nie znaczą. To nie ma w ogóle związku z żadnym mężczyzną lub jakąkolwiek relacją. Jak zaakceptujesz swoją własną godność, cały świat przyjdzie do Ciebie. "Yogi Bhajan

W programie:

1. Warsztaty jogi hormonalnej: ćwiczenia i receptury redukujące zbyt duże napięcie przedmiesiączkowe , łagodzące objawy menopauzalne oraz regulujące cykl menstruacyjny, omówienie wpływu słońca i księżyca na Kobietę i jej nastrój. Joga Hormonalna to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentrację i relaksację, dzięki której można wznowić lub wyregulować produkcję żeńskich hormonów. Obniżony poziom hormonów ma wpływ na obniżoną stabilność emocjonalną, depresje, bezsenność, obniżenie libido, migreny, trudności w koncentracji i zapamiętywaniu.

2. Warsztaty jogi kundalini : Moc słowa, moc komunikacji: Jak ważna jest komunikacja dla kobiety? Komunikacja jest podstawą każdej relacji.

Jak komunikujesz się ze sobą? Co i jak mówisz? Czy plotkujesz? Czy jesteś świadoma tego, co mówisz? Jak mówić, aby inni Ciebie słuchali, czy sama słuchasz tego co mówisz?

Jak nauczyć się słuchać swoich własnych potrzeb oraz potrzeb innych, oraz określać i wyrażać swoje potrzeby. Czy zastanawiałaś się na tym, jak ważna jest rola głębokiego słuchania w komunikacji? Słyszymy tylko część z tego, co mówi druga osoba, informacje, z którymi się nie zgadzamy, lub według nas są złe od razu wypieramy. Jak kogoś słuchasz możesz obserwować swoje „nawyki”, czy pojawia się ocena tego co mówi druga osoba? Czy przerywasz jej i mówisz ...wiem, jak ma tak samo, albo ja to mam zupełnie inaczej... Na czym polega problem w komunikacji? Myślisz, że nie zasługujesz na to, aby ktoś Ciebie słuchał. .

Prowadząca: Barbara Maziarska – nauczycielka i trenerka instruktorów Kundalini Jogi, terapeutka jogi hormonalnej i uzdrowiciel Sat Nam Rasayan – uzdrawianie w głębokiej medytacji.

Program pobytu:

(piątek) – przyjazd uczestniczek od godz. 15.00 (zakwaterowanie/spacer po terenie)

16.00-18.00 - zajęcia wprowadzające.

18.00 – kolacja

19.30 - 21.30 – zajęcia, medytacja, relaksacja

( sobota)

6.30-8.30 - poranna praktyka jogi i medytacji

8.30 – śniadanie

11.00-13.00 – Warsztat : Joga Hormonalna (zdrowie kobiety/cykl hormonalny/księżycowy)

13.00 – obiad

16.00 -18.00 – warsztat: Joga Kundalini

18.00 –kolacja

19.30 -21.00 – medytacja wzmacniające MOC KOBIET + relaksacja

(niedziela)

6.30-8.30 - poranna praktyka jogi i medytacji

8.30 – śniadanie

11.00-13.00 – Joga hormonalna

13.00 – obiad.

14.30-16.00 - medytacja w kręgu, zakończenie

Miejsce: Ośrodek Rozwojowy ODDECHOWO

al. prof. Jana Nielubowicza 6,

05-281 Borzymy

http://oddechowo.pl/kontakt/

Inwestycja 950 zł (noclegi w domkach 4 os – w każdym domku są 2 pokoje 2 os, salon, mini aneks kuchenny i łazienka) - przy wpłacie bezzwrotnego zadatku 400zł do 10 grudnia 2021, po tym terminie obowiązuje cena regularna 1050 zł.

W trakcie pobytu wspaniałe jogiczne jedzenie – wspierające praktykę jogi i medytacji.

Miejsce rezerwuje wpłata bezzwrotnego zadatku 400 zł oraz zgłoszenie mailowe: imię i nazwisko + telefon kontaktowy. Zadatek może być uregulowany gotówką w Studio lub na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Od 19 marca 2022 rusza kurs Sat Nam Rasayan - poziom 1 – 10 wolnych miejsc!

Kurs medytacji i uzdrawiania – Poznaj siebie, wyraź siebie i pozwól na własną transformację. Zapraszam na kurs medytacji, który jest jednocześnie kursem głębokiego uzdrawiania. Zaangażujemy się w uzdrawiającą podróż, tak aby poznać i uzdrowić siebie. Jak uzdrowimy siebie, nasze pole będzie uzdrawiać nasze otoczenie.

Terminy kursu

19 - 20 marca 2022

9-10 kwietnia 2022

7-8 maja 2021

4-5 czerwca 2022

2-3 lipca 2022

20-21 sierpnia 2022

(sobota 11.00-18.00 i niedziela g.9.00-16.00)

Medytacja jest zarówno umiejętnością jak i doświadczeniem. Ma etapy, tak jak kwiat wyrasta z nasion i przechodzi od fazy kiełkowania, przez fazę puszczania listków do kwitnięcia, tak my przechodzimy przez różne etapy w naszym życiu. Ten kurs medytacji pozwoli nam przeżyć i uświadomić sobie różne etapy, dzięki którym będziemy mogli zobaczyć nasze wzorce, zobaczyć siebie i widzieć poza sobą. Zapraszam na kurs medytacji, który jest jednocześnie kursem głębokiego uzdrawiania. Zapraszam na kurs wewnętrznej przemiany. Zaangażujemy się w trzy medytacyjne podróże, które zabiorą Ciebie krok po kroku do głębszego poziomu przebudzenia i realizacji.

W sanskrycie Sat Nam Rasayan oznacza: Sat – prawda, Nam – tożsamość, Rasayan – odmłodzenie w całości Sat Nam Rasayan tłumaczone jest jako "głęboki relaks w Prawdziwej Tożsamości”.

Sat Nam Rasayan jest starożytną sztuką medytacji i uzdrawiania. W SNR używamy tylko naszej świadomości do uzdrawiania. Stan świadomości, w którym pozwalamy sobie na odczucia i który pozwala na uzdrowienie nazywamy przestrzenią sensytywną.

Celem Sat Nam Rasayan jest pomaganie innym. Sat Nam Rasayan pracuje na subtelnym poziomie poprzez projekcję medytacyjnego umysłu. Sat Nam Rasayan pozwala uzdrowicielowi zrównoważyć pięć elementów (powietrze, ziemia, ogień, eter i woda) oraz ciało praniczne pacjenta.

Nauka i praktyka SNR jest dla każdego, kto jest zainteresowany okiełznaniem swoich zmysłów, nauczeniem się medytacji i technologii uzdrawiania.

Więcej informacji.

od 20 kwietnia do 11 grudnia 2022 - Kurs Nauczyciel Ery Wodnika - Kurs jogi kundalini - poziom 1 - instruktor - 7 wolnych miejsc !

Kurs Nauczyciel Ery Wodnika, może być dla Ciebie okazją do własnego rozwoju, do zdobycia kwalifikacji instruktorskich, a może będzie to dla Ciebie okazja do dotknięcia swojej prawdziwej istoty, do dotarcia do miejsc, do których pragniesz dotrzeć, lecz coś do tej pory powstrzymywało Ciebie….

Podczas tego kursu będziesz mieć okazję: • nauczyć się starożytnej techniki Jogi Kundalini

• doświadczyć najwyższej i najczystszej świadomości

• zdobyć wiedzę i umiejętności, aby budować spokojniejsze i bardziej twórcze życie.

Ten wszechstronny kurs obejmuje 220 godzin treningu, w tym 180 godzin lekcyjnych i 40 godzin zadań domowych. Jednostką certyfikującą nauczycieli jest Kundalini Research Institute (Instytut Badań Kundalini zarejestrowany w USA).

Program kursu składa się z następujących części:

• Używanie oddechu, pozycji ciała, dźwięków, medytacji aby obudzić oraz wyćwiczyć umysł i ciało

• filozofia jogi i filozofia kundalini

• anatomia człowieka - jogiczna i zachodnia

• rozwijanie medytacyjnego umysłu

• stosowanie mantry i świętych dźwięków

• rozwijanie codziennej własnej praktyki jogi

• wejście na ścieżkę jogicznego stylu życia

• uczenie Jogi Kundalini

• etyka, rola i postępowanie nauczyciela

Lokalnym organizatorem kursu jest Studio Jogi i Terapii Naturalnych „JogaMed” Barbara Maziarska.

Kurs obejmuje 3 szkolenia wyjazdowe - Ośrodek Rozwojowy Oddechowo Borzymy k/ Urle oraz 4 weekendy w Warszawie – Studio Jogi i Terapii Naturalnych „JogaMed”.

Więcej informacji.

Kontakt: tel :694 456 033 lub 504 706 002, e- mail jogakundalini@wp.pl, jogamed1@gmail.com.