.Zapraszamy do Studia Jogi i Terapii Naturalnych na regularne zajęcia jogi kundalini, medytacje i jogę dzwięku (gongi, misy i dzwonki) zobacz grafik zajęć jogi i medytacji.

Nasz adres: ul. Herbsta 2, Warszawa - Ursynów - metro Stokłosy. Zobacz na na mapie jak dojechać lub dojść do Studia.

Odwiedź nas również na Facebooku

8 sierpnia 2024 (czwartek) g. 18.00-21.00 – Prana, Projekcja i Prosperity w specjalnym czasie Brama Lwa - warsztat jogi kundalini - 7 wolnych miejsc!

Raz w roku – 8 sierpnia. Słońce, Ziemia i Syriusz ustawiają się w konfiguracji, która ma na nas szczególny wpływ. Ten wyjątkowy układ ciał niebieskich, który znali już starożytni Egipcjanie, tworzy Bramę Lwa. Z jej pomocą odczujemy impuls do osobistych przemian.

Zapraszamy na warsztat obejmujący praktykę dla wzmocnienia naszej energii życiowej (Prana), dla ustanowienia naszej Projekcji (celu/intencji) na II połowę roku 2024 oraz otwarcia się na stan Prosperity.

Potrzebujesz miliona rzeczy; otrzymasz te milion rzeczy, jeśli będziesz stabilny, trwały, stały, cierpliwy. Pamiętaj, Stwórca dba o Ciebie i jest gotowy ci służyć, jeśli tylko... jak będziesz sobą.

Miłość własna jest pierwszym warunkiem usamodzielnienia się i odnalezienia wolności. Jeśli nie kochamy siebie, nie będziemy traktować priorytetowo dbania o siebie. Będziemy wtedy pozostawać na łasce okoliczności zewnętrznych, żądań innych i naszych własnych potrzeb. Wiara w to, że jesteśmy godni, umożliwia nam uzyskanie tego, czego potrzebujemy. Bycie zależnym od innych lub nadzieja, że ktoś się nami zaopiekuje, odzwierciedlają nasze słabe wewnętrzne połączenie z naszą duszą. Świadomość, że możemy liczyć na własne zasoby, aby zaspokoić nasze podstawowe potrzeby emocjonalne i fizyczne, kryje w sobie ogromną moc.

Poczucie własnej wartości i stan prosperity w czasie naszej ludzkiej podróży polega na dotarciu do naszych własnych potrzeb, ich zaspokojeniu i obejmuje zarówno dawanie, jak i otrzymywanie. To, co jesteśmy w stanie dać, zależy od naszej zdolności do dawania. Kiedy dajemy aż do stanu wyczerpania, stajemy się urażeni i zaczynamy się wycofywać. Tworzymy granice samoobrony. Możemy dawać tylko z poziomu obfitości. Nasza samoocena zwiększa naszą zdolność przyciągania i podnosi częstotliwość prosperity. Im więcej siebie pozbawiamy, tym mniej możemy dać. Im więcej pozwalamy sobie otrzymać, tym więcej jesteśmy w stanie dać. Jak jesteśmy dla siebie hojni, wtedy mamy energię, zasoby i zdrowie, aby móc szczodrze korzystać z naszych darów. Im więcej dajemy z miejsca poczucia własnej wartości, tym jesteśmy szczęśliwsi i zdrowsi.

Jak wykorzystać rok 2024 do własnego uzdrowienia i otwarcia na prosperity. Jak przejść od lęku do stanu wystarczy dla mnie, wystarczy dla wszystkich, jestem wystarczający/a.

Podczas warsztatu będziemy łączyć kryje kundalini jogi, medytacje, praktyki koncentracji i głębokiego relaksu aby odkryć swoje przeznaczenie/los/drogę.

Prowadząca: Har Anand/ Barbara Maziarska - nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini, uzdrowiciel i instruktor sat nam rasayan.

Inwestycja 200 zł. Miejsce rezerwuje zgłoszenie : e-mail: imię i nazwisko + telefon kontaktowy przesłane na adres: jogamed1@gmail.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2, Warszawa.

24-25 sierpnia 2024 (sobota g. 10.00-17.30 i niedziela g. 9.00-16.30) – Kundalini Joga na czas MENO PAUZY – warsztat dla Kobiet , dla nauczycielek Kundalini Jogi - 1 wolne miejsce!

.Cel kursu : Świadomość, akceptacja, adaptacja

Kurs ten ma na celu pomóc nauczycielom we wspieraniu na zajęciach każdej kobiety, która niezależnie od wieku doświadcza utraty żeńskich hormonów płciowych,

która może być:

a) niedoinformowana i obawia się tego, co dzieje się w jej ciele

b) świadoma tego, co się dzieje (ale być może nie zna szczegółów i powodów) i potrzebuje pomocy i wsparcia, oraz

c) wstydzi się i/lub sprzeciwia się tej naturalnej fazie życia.

Podobnie jak w przypadku ciąży, nauczycielom jogi wypada zrozumieć niezliczone problemy, które mogą się pojawić, a także to, co jest wskazane, a co jest niewskazane dla kobiet, których hormony się zmieniają lub już uległy zmianie.

Ten kurs ma również na celu uświadomienie nauczycielom jogi, w czym mogą, a w czym nie mogą pomóc poprzez jogę, oraz w jaki sposób niektóre typowe elementy jogi mogą bardziej szkodzić niż wspierać.

Zbyt długo utożsamialiśmy menopauzę z jakimś końcem. W społeczeństwie zachodnim nie mamy pojęcia, jaka jest rola kobiety w średnim wieku. Menopauza to oczywiście koniec czegoś, ale także początek czegoś innego. Być może pozostała nam jeszcze połowa życia! Wzywam kobiety, aby broniły się same i dla odmiany zaczęły brać przynajmniej tyle, ile same dają!

Teraz jest czas, aby się zatrzymać i posłuchać, o co proszą nas nasze ciała i serca. Nadszedł czas, aby zobaczyć, co możemy wykuć w nowych płomieniach naszego ciała!

Uwolnione od biologicznego pragnienia poszukiwania partnera do prokreacji, możemy być kreatywne w innych obszarach i odpowiadać na nasze pasje w sposób, jakiego pragniemy, dla siebie.

W czasie tego warsztatu dowiesz się jak zadbać o siebie i swoje studentki w czasie zmieniających się hormonów.

I faza menopauzy to ostatnie lata płodności, czyli możemy ich nie zauważyć, bo miesiączka pojawia się nadal regularnie. Ten czas może się już rozpocząć około 38 roku życia.

Na warsztacie dowiesz się: - jakie zmiany zachodzą w organizmie kobiety w tym czasie, - jakie praktyki JK będą pomocne /wskazane w tym czasie,

- jakich unikać lub jak zmodyfikować praktykę JK w tym czasie, tak aby Ciebie wspierała, a nie wzmagała Twoje objawy menopauzalne.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane kobiety i instruktorki Jogi Kundalini.

Prowadząca: Har Anand/ Barbara Maziarska - Lead Trenerka na kursach Jogi Kundalini poziom 1 i 2 oraz 21 etapów medytacji, terapeutka jogą i uzdrowicielka i instruktorka Sat Nam Rasayan.

Inwestycja: 900zł. Miejsce rezerwuje zgłoszenie podaj imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy przesyłając na adres: jogamed1@gmail.com.

Po potwierdzeniu zgłoszenia, będzie wymagany zadatek. Liczba miejsc ograniczona do 12 /14 uczestniczek.

Miejsce: Studio JogaMed ul. Herbsta 2. Warszawa.

14-15 września 2024 (sobota g.10.00-18.30 i niedziela g. 9.00-16.30) - Joga Nidra dla kobiet - kurs nauczycielski lub warsztat - 5 wolnych miejsc!

,Zapraszamy na kurs Joga Nidry dedykowany dla Kobiet, który obejmuje aspekt praktyczny i teoretyczny.

Joga Nidra jest techniką medytacyjną samą w sobie. Joga Nidra to świadomy stan między jawą a snem, umożliwiający głęboki relaks. To starożytna jogiczna i tantryczna praktyka świadomego rozluźniania ciała, umysłu i duszy.

Uzdrowienie zaczyna się od rozluźnienia i relaksu. Joga Nidra to inaczej praktyka i sztuka głębokiego relaksu a także świadomego śnienia. Wywodzi się z praktyki tantrycznej nyasa, praktyki, która ma na celu skierowanie świadomości do wewnątrz, która obejmuje praktykę wizualizacji i kierowania uwagi i energii do poszczególnych obszarów. W trakcie Joga Nidry następuje przekierowanie uwagi z zewnątrz do wewnątrz, możemy przejść ze stanu rozproszenia do stanu uważności i pełnej obecności.

Kobiety żyją w dużym napięciu, pod presją obowiązków, wewnętrznych i zewnętrznych konfliktów, więc tym bardziej potrzebują głębokiego relaksu, odprężenia oraz wsparcia w kluczowych momentach życia, aby powrócić do naturalnego cyklu; do równowagi, do swojej cykliczności, do zdrowego cyklu menstruacyjnego i uhonorowania swojej kobiecości poprzez połączenie z łonem i z cyklami życia. Joga Nidra dla kobiet jest techniką medytacyjno-relaksacyjną, rozluźnieniem, otwarciem się na subtelne wrażenia i transformację, zmianę myślenia i perspektywy. Joga Nidra wymaga rozluźnienia ciała i utrzymania świadomego umysłu, który podąża za instrukcją.

W trakcie kursu:

Wprowadzenie teoretyczne.

Etapy Joga Nidry,

Korzyści w praktyki Joga NIdry

Jak praktykować i jak uczyć /prowadzić Joga Nidrę.

świadomość Joga Nidry

Joga Nidra dla kobiet – wsparcie w różnych fazach życia: cykl menstruacyjny, płodność, powrót do domu, powrót do łona, wsparcie w czasie okołomenopauzalnym i dla rozluźnienia i puszczenia tego co trzeba puścić.

Ten kurs jest dla każdej kobiety, która potrzebuje: głębokiego relaksu, rozumienia swojej cykliczności, puszczenia tego co już nie służy, otwarcia się na swoją pełnię.

W trakcie tego kursu delikatna sekwencja jogi przygotowująca do Joga Nidry dla kobiet w sobotę i w niedzielę.

Kurs prowadzi: Barbara Maziarska (Har Anand Kaur) -Nauczycielka i trenerka instruktorów Jogi Kundalini według przekazu Yogi Bhayana. Lead trener kursów nauczycielskich jogi kundalini poziom I i II oraz 21 etapów medytacji.

Inwestycja 900zł (warsztat) lub 1200 zł kurs nauczycielski z certyfikacją YAP Yoga Alliance Professional (praktyka własna i spotkanie dodatkowe online zoom po min 1 miesiącu praktyki (termin do potwierdzenia/uzgodnienia z grupą), poprowadzenie Joga Nidry dla kobiet).Miejsce rezerwuje zgłoszenie mailowe: Podaj imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy + wpłata bezzwrotnego zadatku 300zł na konto Studia: JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802

27 września – 15 grudnia 2024 - KURS NAUCZYCIELSKI JOGI HORMONALNEJ DLA KOBIET - 1 wolne miejsce!

Zapraszamy na kameralny kurs nauczycielski jogi hormonalnej.

Terminy kursu:

27-29 września 2024 piątek g. 16.00-20.00, sobota g. 9.00-17.00 i niedziela g. 9.00-16.00

22-24 listopada 2024 piątek g. 16.00-20.00, sobota g. 9.00-17.00 i niedziela g. 9.00-16.00

13-15 grudnia 2024 sobota g. 10.00-17.30 i niedziela g. 9.00-16.00

Miejsce kursu: Studio JogaMed, ul Herbsta 2, Warszawa

Kurs obejmuje naukę i praktykę jogi hormonalnej z elementami jogi energetycznej.

- podstawy anatomii zachodniej i jogicznej w zakresie układu hormonalnego i nerwowego oraz podstawy o czakrach i przepływie energii

.-cykl menstruacyjny a płodność kobiety, Fazy Menopauzy.

- nauka i praktyka jogi hormonalnej

– płodność, menopauza, dobre samopoczucie, tarczyca i trzustka, wpływ stresu na gospodarkę hormonalną kobiety,

- Joga Nidra – podstawy i warianty.

Zapraszam wszystkie zainteresowane kobiety. po ukończeniu kursu certyfikat ukończenia wystawiony przez: Barbara Maziarska (Har Anand Kaur) – międzynarodowa trenerka instruktorów i nauczycieli jogi kundalini, terapeutkę jogi kobiecej, dla instruktorek jogi (każdy styl) certyfikat z akredytacją Yoga Alliance Professional.

Inwestycja : kurs + materiały 3.600zł przy wpłacie bezzwrotnego zadatku 600 zł. Zadatek proszę wpłacić na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802. W trakcie zjazdów w Studio nie zapewniamy noclegu i wyżywienia. W pobliżu Studia mamy sprawdzone miejsce na posiłek wegański. Dojazd we własnym zakresie. W cenie kursu nagrania lekcji wprowadzającej i tematycznych i skrypt.

Zgłoszenia: Podaj imię i nazwisko i telefon kontaktowy - wyślij na adres; jogamed1@gmail.com.

22- 27 października 2024 – Cykle Życia i Style Życia - warsztat lub kurs jogi kundalini poziom 2 - Oddechowo Ośrodek Medytacyjno- Rozwojowy, Urle k/ Warszawy- cena First Minute do 30 lipca! !,Zapraszamy na kurs/warsztat dla zrozumienia swojego własnego cyklu życia i nauczenia się tego, jak dostosować swój styl życia, tak aby wspierał twoją fizyczną i duchową transformację.

Jak wykorzystać energię Cyklów: Energii Życiowej, Inteligencji i Świadomości, aby pozostać zdrowym, cieszyć się witalnością, mądrością i obfitością. Co 18 lat ciało fizyczne przechodzi proces dojrzałości i zmian. Nazywamy to Cyklem Energii Życia. Co 11 lat zmienia się sposób, w jaki stosujesz to, co wiesz, do rozwiązywania problemów. Rozszerza się horyzont inteligencji. Nazywamy to Cyklem Inteligencji. A co 7 lat rozwija się podstawowe poczucie Twojej tożsamości. Pogłębia się, budując na mądrości przeszłych doświadczeń. Nazywamy to Cyklem Świadomości. Więcej informacji tutaj

KURS uzdrawiania Sat Nam Rasayan - poziom 1 Zapraszamy na kurs uzdrawiania w głębokiej medytacji Sat Nam Rasayan. W sanskrycie Sat Nam Rasayan oznacza: Sat – prawda, Nam – tożsamość, Rasayan – odmłodzenie w całości Sat Nam Rasayan tłumaczone jest jako "głęboki relaks w Prawdziwej Tożsamości”.

Sat Nam Rasayan jest starożytną sztuką medytacji i uzdrawiania. W SNR używamy tylko naszej świadomości do uzdrawiania. Stan świadomości, w którym pozwalamy sobie na odczucia i który pozwala na uzdrowienie nazywamy przestrzenią sensytywną.

Celem Sat Nam Rasayan jest pomaganie innym. Sat Nam Rasayan pracuje na subtelnym poziomie poprzez projekcję medytacyjnego umysłu. Sat Nam Rasayan pozwala uzdrowicielowi zrównoważyć pięć elementów (powietrze, ziemia, ogień, eter i woda) oraz ciało praniczne pacjenta.

Nauka i praktyka SNR jest dla każdego, kto jest zainteresowany okiełznaniem swoich zmysłów, nauczeniem się medytacji i technologii uzdrawiania.

Daty kursu: 16-17 listopada 2024, 7-8 grudnia 2024, 11-12 stycznia 2025, 8-9 lutego 2025. 1-2 marca 2025, 5-6 kwietnia 2025.

sobota 9.00-17.00 i niedziela g.9.00-16.00) Studio JogaMed, Warszawa

Więcej informacji tutaj

IX Edycja kursu Nauczyciel Ery Wodnika od 23 stycznia 2025 do 31 sierpnia 2025 - kurs instruktorski Jogi Kundalini – Niższa cena do 30 września !!!

Kurs jest certyfikowany przez Kundalini Research Institute.

Kurs Nauczyciel Ery Wodnika, może być dla Ciebie okazją do własnego rozwoju, do zdobycia kwalifikacji instruktorskich, a może będzie to dla Ciebie okazja do dotknięcia swojej prawdziwej istoty, do dotarcia do miejsc, do których pragniesz dotrzeć, lecz coś do tej pory powstrzymywało Ciebie…. Program kursu składa się z następujących części: •Używanie oddechu, pozycji ciała, dźwięków, medytacji aby obudzić oraz wyćwiczyć umysł i ciało •filozofia jogi i filozofia kundalini •anatomia człowieka - jogiczna i zachodnia •rozwijanie medytacyjnego umysłu •stosowanie mantry i świętych dźwięków •rozwijanie codziennej własnej praktyki jogi •wejście na ścieżkę jogicznego stylu życia •uczenie Jogi Kundalini •etyka, rola i postępowanie nauczyciela

Kurs obejmuje 5 szkoleń wyjazdowych - Ośrodek Rozwojowy Oddechowo Borzymy k/ Urle

Daty kursu: 23-26 stycznia 2025, 22-25 maja 2025, 2-6 lipca 2025, 28-31 sierpnia 2025

Kurs będzie prowadzony w języku polskim/lub tłumaczony na język polski. Liczba miejsc ograniczona. Miejsce na kursie rezerwuje zgłoszenie + wpłata bezzwrotnego zadatku 2000zł. Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenia mailowe: imię i nazwisko + ogólna informacja dotycząca doświadczenia związanego z jogą kundalini. Na tej podstawie otrzymasz formularz zgłoszenia na kurs. Informacje oraz zapisy: jogamed1@gmail.com, podaj imię i nazwisko oraz opisz swoje doświadczenie związane z jogą kundalini.

Opłaty za kurs: First Minute 7.500zł – wpłata zadatku 2000zł przed 30 września 2024. Po tym terminie cena kursu 7.700zł. Pełna informacja tutaj

Kontakt: tel :694 456 033, e- mail:jogamed1@gmail.com.