.Zapraszamy do Studia Jogi i Terapii Naturalnych na regularne zajęcia jogi kundalini, jogi hormonalnej, jogi dla kręgosłupa medytacje i jogę dzwięku (gongi, misy i dzwonki) zobacz grafik zajęć jogi i medytacji.

Nasz adres: ul. Herbsta 2, Warszawa - Ursynów - metro Stokłosy. Zobacz na na mapie jak dojechać lub dojść do Studia.

Zapraszamy do zakupu herbat jogicznych Hari Tea oraz Shoti Maa Tea.

16 grudzień 2017 (sobota) g. 18.00-19.00 - Terapia dźwiękiem dla meridianu serca

Zapraszamy na kąpiel w dźwiękach. Wibracje gongu pomagają uwolnić napięcia i lęki, spowalniają fale mózgowe i redukują stres. Dźwięki gongu trafiają do nas nie tylko poprzez słuch, lecz również przez doznania akustycznych drgań w całym ciele. Dźwięk OM wydawany przez gong stwarza absolutną ciszę wewnątrz. Dźwięki mis tybetańskich wnikają w ciało docierając do każdej pojedynczej komórki pobudzając ją do właściwej wibracji. Każda misa wydaje dźwięki zarówno wysokie jak i niskie. Misy tybetańskie wydają wszystkie dźwięki których potrzebuje nasze ciało. W zależności od zastosowanej techniki uderzenia można osiągnąć określone skutki terapeutyczne.

Celem tej sesji jest uzdrowienie meridianu serca. Sesja obejmuje 15 minutową rozgrzewkę - ćwiczenia jogi + długi relaks w gongach, misach i dzwonkach koshi.

Prowadzenie: Marek Tyburcy - jogin, masażysta i terapeuta metodami naturalnymi.

Koszt 30 zł. Płatnie gotówką przed zajęciami. Nie trzeba się zapisywać - wystarczy przyjść 10 min wcześniej.

Proszę przyjść w wygodnym ubraniu, aby swobodnie położyć się na macie. Maty i koce są na miejscu.

17 grudzień 2017 (niedziela) g. 11.00-13.30- Naturalne Oczyszczanie w Nowiu Księżyca - joga, zioła i terapia dźwiękiem dla wątroby!

Większość ludzi jest bardzo zdziwiona, kiedy zadaje się im pytanie, czy się kiedykolwiek "odrobaczali". Prawda jest jednaka taka, że nie ma ludzi całkowicie wolnych od pasożytów i tak naprawdę wszyscy, a zwłaszcza posiadacze psów i kotów, powinni się odrobaczać. Zwykle zauważamy, że mamy pasożyty, kiedy dochodzi do zaburzeń zdrowotnych - wtedy dopiero zaczynamy się badać i szukać przyczyny. Większość osób uskarżających się na dolegliwości takie jak: astma, atopowe lub łojotokowe zapalenie skóry, niedokrwistość i inne - po odrobaczaniu doświadcza zdecydowanej poprawy zdrowia.

Przykładowe objawy szkodliwego zarobaczenia – uporczywe bóle głowy, bóle stawów, szyi, depresje, problemy z oddychaniem, ciągłe uczucie zmęczenia, podkrążone oczy, wzdęty brzuch, uporczywy kaszel nocny.

W trakcie warsztatu: -zajęcia jogi poprawiające metabolizm,-mikstura ziołowa na odrobaczanie organizmu-terapia dźwiękiem dla meridianu wątroby.

Prowadzenie: Marek Tyburcy -jogin, zielarz, hirudoterapeuta

Koszt 100 zł. Obowiązują zapisy: osobiście w Studio lub e-mail: jogamed1@gmail.com. Podaj imię i nazwisko+ telefon kontaktowy. Płatność gotówką przed warsztatem. Obowiązuje wygodny strój do ćwiczeń. Maty i pomoce do jogi są na miejscu.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych JogaMed ul. Herbsta 2. Ursynów - metro Stokłosy.

6 styczeń 2018 (sobota) g. 15.30-20.00 – Otwórz swoje serce na Miłość i Pomyślność w 2018 roku! - 9 wolnych miejsc!

.Zapraszamy na warsztat Noworoczny - dla otwarcia swojego serca i dla połączenia z Nieskończoną Miłością w nas samych i Nieskończoną miłością we Wszechświecie.

Miłość jest wyjątkową siłą, dzięki której zmieniamy nasze życie, przezwyciężamy trudności i ograniczenia. Pomimo, że mamy w sobie dar miłości i potrzebę bycia kochanym, zazwyczaj mamy .trudności z okazywaniem tego uczucia. Z drugiej strony wydaje nam się, że nie zasługujemy na miłość i skazujemy siebie na samotność. A kiedy mamy już partnera, nie wiemy jak pielęgnować związek i w jaki sposób naturalnie wyrażać się w intymnej sferze naszego życia.

W trakcie warsztatu: energetyczna prognoza na Nowy Rok, uzdrawianie relacji, oczyszczanie wzorców i związków karmicznych oraz przekonań związanych z relacjami, rola mężczyzny i rola kobiety.

- rozwijanie miłości do siebie jako podstawa do budowania autentycznych relacji,

- nawiązanie relacji ze swoją duszą, uzdrawianie w przestrzeni serca.

Prowadząca: Barbara Maziarska - nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini, uzdrowiciel i instruktor sat nam rasayan.

Koszt 200 zł. Miejsce rezerwuje zgłoszenie e-mail: imię i nazwisko + telefon kontaktowy przesłane na adres: jogamed1@gmail.com + wpłata zadatku 100 zł. konto: JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

13-14 styczeń 2018 (sobota g. 12.00-19.00 i niedziela g. 10.00-17.00) - Jak uzdrowić siebie i swoje życie? - kurs medytacji i uzdrawiania

.Sat Nam Rasayan jest sztuką uzdrawiania w tradycji jogi kundalini i oznacza „relaksację i boskie połączenie”. Zamiast nawiązywać bezpośrednią relację ze Światem, robimy to poprzez nasze idee i wyobrażenia, które oddzielają nas od rzeczywistości. Myślimy, że świat jest dokładnie taki jakim go widzimy. Nasza świadomość istnieje w ciągłej alienacji. Mamy zasłonę z wyobrażeń przed naszymi oczami, która odcina nas od realnego świata. Zasłona wyobrażeń w kontakcie w rzeczywistością się porusza i widzimy jak obrazy czy wyobrażenia się przesuwają i uznajemy to za rzeczywistość. Używamy terminu założenia, aby odnieść się do zestawu definicji, interpretacji, pomysłów i ocen, które kiedy w nie ślepo wierzymy, oddzielają nas od rzeczywistości. Te założenia są częścią naszej struktury mentalnej, ale nie zdarzenia.

Jak mówisz ten pokój jest duży, jakość duży jest w Tobie, nie w pokoju. Twoje założenia powodują, że tworzysz relacje ze wszechświatem w specyficzny sposób i to tworzy tendencje.

Ścieżka neutralności jest oparta na pozwoleniu na doświadczenie dokładnie takie jakie ono jest i wtedy kiedy się pojawia, bez tworzenia jakichkolwiek założeń. Kiedy pozwolimy na to, aby proces interpretacji doświadczenia został osłabiony, dystans pomiędzy uzdrowicielem a wszechświatem jest zredukowany i możne on poczuć się jednym ze wszechświatem.

W Sat Nam Rasayan praktyka neutralności prowadzi do stanu braku rozróżnienia. Ten stan, implikuje jedność indywidualnej świadomości z uniwersalną świadomością. Podczas kiedy nadal rozpoznajemy siebie, indywidualna świadomość rozpoznaje siebie jako część wyższej świadomości, która jest wszystko obejmująca.

Koszt: 500 zł. Miejsce rezerwuje zgłoszenie i wpłata zadatku 100zł. Zgłoszenie: podaj imię i nazwisko+ telefon kontaktowy oraz dokonaj wpłaty zaliczki na konto: JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802. Informacje i zgłoszenia: jogamed1@gmail.com.

Kolejne spotkania: 10-11 luty 2018 (sobota g. 12.00-19.00 i niedziela g. 10.00-17.00) - Uzdrawianie 5 czakr i 5 Tattw (ziemia, woda, ogień, powietrze i eter) - koszt 500zł.

oraz 2-4 marzec 2018 - Trzecie oko, Intuicja i Era Wodnika - warsztat wyjazdowy - Rozpieszczenie/Oczyszczalnia - Stodoła Wszystkich Świętych niedaleko Warszawy. Informacja o wyjeździe poniżej.

Trzecie oko, Intuicja i Era Wodnika - warsztat wyjazdowy - Rozpieszczenie/Oczyszczalnia - Stodoła Wszystkich Świętych niedaleko Warszawy - koszt z noclegiem i wyżywieniem 750/800zł.

Kurs prowadzi: Barbara Maziarska (Har Anand)- Nauczycielka i trenerka instruktorów Jogi Kundalini według przekazu Yogi Bhajana. W kwietniu 2008 ukończyła I w Polsce kurs instruktorski (certyfikowany przez KRI- Kundalini Research Institute). Od stycznia 2008 roku prowadzi regularne zajęcia jogi kundalini w Warszawie. Praktykę jogi rozpoczęła w 2001 roku od hatha jogi (u Adama Bielewicza i Sławomira Bubicza) i tantra jogi (Ar Luczis Pustota). W kwietniu 2012 ukończyła II stopień nauczycielski Jogi Kundalini w Londynie i Tajlandii. We wrześniu 2014 roku uzyskała uprawnienia trenera instruktorów jogi kundalini "Associate Trainer". Uzdrowiciel i instruktor Sat Nam Rasayan -metoda uzdrawiania w tradycji Jogi Kundalini – Sat Nam Rasayan u nauczyciela i mistrza tej technologii – Guru Dev Singha. Ukończyła kursy 1 i 2 stopnia Sat Nam Rasayan (Poziom 1 - Praktyk, poziom 2 - Uzdrowiciel). Prowadzi kurs Sat Nam Rasayan poziomu 1 w Polsce. Od 2008 oferuje indywidualne sesje Sat Nam Rasayan.

20 styczeń 2018 (sobota) godz. 15.00 -18.30 – Cykle w życiu kobiety - czyli jak dbać o siebie w różnych fazach życia

Zapraszamy na warsztat jogi hormonalnej połączony z wykładem/ recepturami jak dbać o siebie w różnych fazach życia; Zajmiemy się szczególnie: czasem menstruacji, czasem po urodzeniu dziecka oraz czasem około menopauzalnym.

W programie: ćwiczenia i receptury redukujące zbyt duże napięcie przedmiesiączkowe , łagodzące objawy menopauzalne oraz regulujące cykl menstruacyjny oraz receptury wspomagające: jak się odżywiać i co wzmacniać.

Joga Hormonalna to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentrację i relaksację, dzięki której można wznowić lub wyregulować produkcję żeńskich hormonów. Joga Hormonalna jest wskazana dla wszystkich kobiet szczególnie w wieku 35+, kiedy produkcja estrogenu naturalnie się obniża. Obniżony poziom hormonów ma wpływ na obniżoną stabilność emocjonalną, depresje, bezsenność, obniżenie libido, migreny, trudności w koncentracji i zapamiętywaniu, suchość pochwy, zaburzenia cyklu miesiączkowego oraz suchość skóry. Ćwiczenia jogi hormonalnej oddziałują na całe ciało, ale w szczególności na : jajniki, przysadkę, tarczycę oraz nadnercza. Joga hormonalna pomaga w przygotowaniu się do menopauzy, pomaga zlikwidować związane z nią dolegliwości. Joga hormonalna jest połączeniem praktyki asan hatha-jogi, ćwiczeń kundalini jogi oraz tybetańskich technik energetycznych.

Prowadząca: Barbara Maziarska- terapeutka jogi hormonalnej, nauczyciel i trener Kundalini Jogi.

Koszt 150 zł. Miejsce rezerwuje zgłoszenie zgłoszenie: e-mail: imię i nazwisko + telefon kontaktowy przesłane na adres: jogamed1@gmail.com + wpłata zadatku 50 zł.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych JogaMed, ul. Herbsta 2.

26 styczeń 2018- 2 luty 2018 - Odkryj swoją MOC KOBIETY w miejscach MOCY w MEKSYKU - Powróć do harmonii i szczęścia.

Jeśli potrzebujesz powrotu do harmonii, odzyskać kobiecą Moc, uzdrowić linię żeńską w swojej rodzinie, połączenia z Matką Ziemią i uzdrowienia Pierwotnego Łona - to ten wyjazd jest dla Ciebie!

Im głębiej zanurzamy się w Erę Wodnika, tym więcej zmian. Jedną z kluczowych zmian tego nowego czasu jest odbudowanie/ponowne odkrycie mocy kobiet. To czas połączenia ze światłem i mądrością kobiet dla dokonania i kreowania zmian, których pragniesz w swoim życiu i wokół siebie. Nie możesz tego przegapić!

Zapraszam Was, na wspólny wyjazd, do wspólnej podróży siostrzanej, do odkrywania naszej twórczej mocy i wewnętrznej mądrości.

Chcemy być piękne, pełne wdzięku i promieniować radością i szczęściem, ale okazuje się, że to jest zablokowane przez nasze obawy i brak poczucia własnej wartości. Wielokrotnie staramy się udowodnić, że jesteśmy godne, wystarczająco dobre i piękne ale zawsze wydaje się nam, że to za mało, że nie jesteśmy „wystarczające”.

Zajęcia prowadzi: Barbara Maziarska - nauczyciel i trener instruktorów jogi kundalini, tantryczka, terapeutką jogą hormonalną.

Więcej informacji na stronie organizatora: http://malaymata.com/joga-1. e-mail: biuro@malaymata.com.

2-4 marzec 2018 - Trzecie oko, Intuicja i Era Wodnika - warsztat wyjazdowy - Rozpieszczenie/Oczyszczalnia - Stodoła Wszystkich Świętych niedaleko Warszawy - 6 wolnych miejsc!

W trakcie tego 3 dniowego warsztatu będziemy pracować z oczami i wyobrażeniami. Uważamy, że rzeczywistość jest taka jak ją widzimy. Wszystko weryfikujemy poprzez: widziałeś to?

.W trakcie warsztatu będziemy pracować nad otwarciem trzeciego oka, a także będziemy się uczyć jak używać widzenia do uzdrowienia siebie i innych. Prawdopodobnie cały czas widzisz swoim 3-cim okiem, ale nie jesteś tego świadom/a, ponieważ nie patrzysz. To oznacza, że coś w Twojej świadomości jest świadome, ale nie możesz tego zintegrować, aby rzeczywiście widzieć. W takiej sytuacji, nic nie trzeba rozwijać, wystarczy tylko to rozpoznać. Twoje trzecie oko pracuje w ten sam sposób jak Twoje fizyczne oczy. Fizyczne oczy są niezbędne w normalnym procesie widzenia. One pozwalają Ci zbudować obraz poprzez neurony połączone z Twoimi oczami i mózgiem. Ale obraz, jako taki, powstaje w twojej świadomości. I to samo jest z trzecim okiem. Obraz z trzeciego oka także powstaje w Twojej świadomości w przestrzeni w twoim mózgu. W trakcie tych warsztatów wskoczymy do tej przestrzeni, gdzie zobaczycie obraz poza normalna przestrzenia i czasem.

Program pobytu obejmuje praktykę jogi, medytacji i uzdrawiania. Czy dostęp do wewnętrznej wizji pomoże Ci w nadchodzącym czasie? W Erze Wodnika? Mijające 2 tysiące lat, nazywane Erą Ryb, były okresem zewnętrznej ekspansji ludzkości, dotarcia do Księżyca i działania na zewnątrz. Był to czas pościgu, chwytania, zabierania i poszukiwania. Era Wodnika ma być zupełnym przeciwieństwem – ludzkość zwróci się do wewnątrz w poszukiwaniu spokoju, ciszy i mądrości. Przygotuj się na ten czas, połącz się na poziomie subtelnym z energią Matki Ziemi oraz z innymi ludźmi, aby ułatwić przejście ludzkości w stan Uniwersalnej Świadomości.

W programie: Joga Kundalini, nauka Sat Nam Rasayan (uzdrawianie w głębokiej medytacji), dieta wegetariańska, która pozwoli na oczyszczenie ciała.

Zapraszamy na kameralny wyjazd z jogą i uzdrawianiem do wspaniałego jogicznego miejsca jakim jest Oczyszczalnia - Stodoła Wszystkich Świętych niedaleko Warszawy.

Program pobytu: (piątek, sobota, niedziela)

Piątek

zakwaterowanie od godz. 17.00.

17.30 -obiadokolacja

19.00-21.00- wprowadzenie - joga kundlaini oraz wprowadzenie do medytacji, medytacja pełni.

Sobota

6.30-poranna praktyka jogi i medytacji dla uzdrowienia przez czakry,

8.30-śniadanie,

10.30- 13.00 - warsztat i praktyka jogi

13.00- obiad,

15.30- 18.00- uzdrawianie-teoria i praktyka

18.00-kolacja,

19.30-21.00- medytacja, wizualizacja, relaksacja przy gongach i misach.

Niedziela

6.30-poranna praktyka jogi i medytacji dla uzdrowienia przez czakry,

8.30-śniadanie,

10.30-13.00 -warsztat - czakry cz. 2 i praktyka jogi

13.00- obiad,

15.30- 18.00- uzdrawianie cz. 2 -teoria i praktyka

W trakcie pobytu możliwość skorzystania z sauny.

prowadząca: Barbara Maziarska - nauczycielka jogi kundalini, trener instruktorów jogi kundlaini, terapeuta jogi hormonalnej, jogi dla oczu, instruktor i uzdrowiciel Sat Nam Rasayan (uzdrawianie w głębokiej medytacji).

Koszt 750 zł (obejmuje warsztaty, zakwaterowanie w pokojach 2 os. z łazienką, posiłki wegetariańskie wg. programu). Cena obowiązuje przy wpłacie zadatku do 31 stycznia 2018, po tym terminie 800zł.

Liczba miejsc jest ograniczona - do 10 os, czyli mamy do dyspozycji 5 pokoi 2 os. z łazienkami. Będziemy zakwaterowani w Rozpieszczeniu.

Miejsce rezerwuje zgłoszenie mailowe + wpłata zadatku 400zł płatna gotówką w Studio lub na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Informacje i zapisy: jogamed1@gmail.com, www.jogamed.pl, www.jogakundalini.waw.pl.

Kontakt: tel :694 456 033 lub 504 706 002, e- mail jogakundalini@wp.pl, jogamed1@gmail.com.