.Zapraszamy do Studia Jogi i Terapii Naturalnych na regularne zajęcia jogi kundalini, medytacje i jogę dzwięku (gongi, misy i dzwonki) zobacz grafik zajęć jogi i medytacji.

Nasz adres: ul. Herbsta 2, Warszawa - Ursynów - metro Stokłosy. Zobacz na na mapie jak dojechać lub dojść do Studia.

Odwiedź nas również na Facebooku

23-28 kwietnia 2024 - Umysł i Medytacja – warsztat/ kurs jogi kundalini poziom 2 / Ośrodek Rozwojowy "Oddechowo" Urle k/ Warszawy

“Man jeetai jag jeet . . . Opanuj umysł , a opanujesz świat.”

Umysł jest jednocześnie problemem, ale jest w nim też rozwiązanie. Kurs/warsztat może być okazją do dogłębnej eksploracji umysłu, jego funkcji, aspektów i projekcji.

Nauczysz się rozpoznawać własne skłonności, doświadczysz medytacji, które zmieniają umysł w sługę twojej duszy.

Jak osiągnąć stan umysłu medytacyjnego, który pomaga pozostać spokojnym, intuicyjnym i kreatywnym. Zapanuj nad umysłem, a nauczysz się panować nad światem.

10 maja 2024 (piątek) g. 18.00 -21.00 – Moc Kobiety - Uzdrawianie Rany Ojca i linii męskiej rodu - 6 wolnych miejsc!

Czy zastanawiałaś się kiedyś, czym jest rana ojca i jaki ma wpływ na Twoje życie? Wszyscy przychodzimy na świat bezradni, zależni i potrzebujący akceptacji i miłości. Raną ojca jest brak tej miłości od swojego ojca od momentu narodzin.

Ta rana może być spowodowana: przez: zaniedbanie; czujesz, ze nie jesteś ważna/y, nieobecność ojca - rodzice się rozwiedli, wczesna śmierć, nadmierną kontrolę - brak poczucia wolności, uzależnienie, - wycofanie, brak zaangażowania - brak miłości, akceptacji, błogosławieństwa, co prowadzi do braku samoakceptacji.

Skutkiem rany ojca jest niskie poczucie własnej wartości, głęboki ból emocjonalny w środku i orientacja na wydajność, która czyni nas "realizatorami", którzy zapominają o sobie. Potrzebujemy uzdrowienia rany ojca, aby odzyskać wiarę i miłość własną. Uzdrowienie rany ojca może Ci pomóc w uzdrowieniu relacji partnerskiej lub pomóc przyciągnąć właściwego partnera do swojego życia lub stać się partnerką w obecnym związku,

Jako kobiety potrzebujemy uzdrowienia aspektu żeńskiego i męskiego w sobie, potrzebujemy połączyć się z naszą mocą kobiecą i naszą podatnością na zranienie oraz z naszym wewnętrznym mężczyzną, tak aby nas wspierał i wzmacniał.

"Jak nie akceptujesz swojej godności jako kobieta, wszystkie zewnętrzne oznaki kobiecości nic nie znaczą. To nie ma w ogóle związku z żadnym mężczyzną lub jakąkolwiek relacją. Jak zaakceptujesz swoją własną godność, cały świat przyjdzie do Ciebie. "Yogi Bhajan

Prowadząca : Basia Maziarska /Har Anand- nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini.

Inwestycja 200zł. Miejsce rezerwuje zgłoszenie zgłoszenie: e-mail: imię i nazwisko + telefon kontaktowy przesłane na adres: jogamed1@gmail.com. Płatność na miejscu gotówką.

Miejsce : Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2.

17 maja 2024 (piątek) g. 18.00-21.00 – Moc Kobiety -Uzdrawianie rany matki i linii żeńskiej - warsztat jogi kundalini - 6 wolnych miejsc!

Matczyna Rana sprawia, że kobiety oddzielają się od siebie samych, od siebie nawzajem i od swojej prawdziwej mocy. Nasza zbiorowa rana jątrzy się przez pokolenia, wpływa/zniekształca relacje matka-córka, czyniąc czasem z tej relacji pole walki o dominację. Konsekwencją nieuleczenia rany matki jest to, że przekazujemy tę ranę pokoleniowo. Żyjemy w poczuciu, że coś z nami jest nie tak, nie wykorzystujemy naszego potencjału ze strachu przed niepowodzeniem, mamy albo zbyt słabe granice psychiczne i zatracamy siebie; albo zbyt sztywne, że nie wpuszczamy nikogo i się izolujemy.

W trakcie tego warsztatu zajmiemy się uzdrawianiem żeńskiej linii rodu, szczególnie relacją z matką, innymi kobietami w rodzinie oraz uzdrowieniem aspektu kobiecego w nas samych.

Dla kobiet oznacza to również uzdrowienie swojej kobiecości.i relacji z Matką Naturą.

Matka reprezentuje połączenie z Matką Ziemią, co na planie energetycznym oznacza, że nasza relacja z naszą matką

odzwierciedla relacje ze Wszystkim co jest. Od momentu poczęcia buduje się nasza relacja z matką, którą z poziomu Duszy świadomie wybieramy. Musimy być świadomi faktu, że właśnie ta kobieta, a nie żadna inna, spełnia wszystkie warunki, na wszystkich poziomach, które są potrzebne do zrealizowania prawdziwego celu naszej inkarnacji. Jeśli to pojmiemy i odczujemy głęboką prawdę zawartą w tym twierdzeniu, wtedy niezależnie od stopnia odczuwanego bólu związanego z tą relacją, będziemy wdzięczni za wszystko czego mamy szansę dzięki niej doświadczyć. Im dłużej trwa konflikt z naszą Matką, tym dłużej strumień energii płynącej od Matki ziemi jest zablokowany. Proces uzdrawiania dotyczy uzdrowienia relacji ze wszystkimi naszymi matkami z różnych inkarnacji.

Kobieta z natury jest matką. Każda kobieta ma w sobie archetyp matki, który ją może wyzwolić. To jest prawda, która daje każdej kobiecie możliwość otworzenia serca dla siebie, tak aby mogła odkryć swoją istotę. Kamieniem milowym na duchowej ścieżce kobiety jest połączenie z energią matki w nieosobisty sposób. Bycie matką nie oznacza dosłownie posiadania dzieci, wykonywanie obowiązków matki itd. Jak kobieta traktuje rolę matki zbyt dosłownie, czuje się zobligowana do opieki nad wszystkimi innymi, ale nie zajmuje się sobą.

Prowadząca: Barbara Maziarska - terapeutka jogą, nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini, tantryczka.

Inwestycja 200zł. Miejsce rezerwuje zgłoszenie e-mailowe: na adres: jogamed1@gmail.com, podaj imię i nazwisko i telefon kontaktowy.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych JogaMed, ul. Herbsta 2. Warszawa.

23 - 28 lipca 2024 (wtorek-niedziela) - 21 etapów medytacji - kameralne odosobnienie, kurs medytacji w tradycji Kundalini Jogi/ Ośrodek Medytacyjno- Rozwojowy Oddechowo Urle k/ Warszawy - 6 wolnych miejsc !

.Poznaj siebie, wyraź siebie i pozwól na własną transformację. Zapraszam na kurs medytacji, który jest jednocześnie podróżą w głąb siebie.

Zaangażujemy się w uzdrawiającą podróż, tak aby poznać i uzdrowić siebie. Jak uzdrowimy siebie, nasze pole będzie uzdrawiać nasze otoczenie.

Medytacja jest zarówno umiejętnością jak i doświadczeniem. Ma etapy, tak jak kwiat wyrasta z nasion i przechodzi od fazy kiełkowania, przez fazę puszczania listków do kwitnięcia, tak my przechodzimy przez różne etapy w naszym życiu. Ten kurs medytacji pozwoli nam przeżyć i uświadomić sobie różne etapy, dzięki którym będziemy mogli zobaczyć nasze wzorce, zobaczyć siebie i widzieć poza sobą.

Zapraszam na kurs medytacji, który jest jednocześnie kursem głębokiego uzdrawiania. Zapraszam na kurs wewnętrznej przemiany. Zaangażujemy się w trzy medytacyjne podróże, które zabiorą Ciebie krok po kroku do głębszego poziomu przebudzenia i realizacji.

W trakcie kursu/ odosobnienia zaangażujemy się w podróż, aby poznać siebie, wyrazić siebie i pozwolić na własną transformację.

Rozpoznamy i uzdrowimy emocje, które pojawiają się na początku praktyki medytacyjnej. Rozwiniemy umiejętność oddzielenia naszego autentycznego poczucia siebie od projekcji wielu ról i identyfikacji jakie przyjmiemy.

Jak rozpoznać różnice między nami a naszymi myślami i odczuciami. Jak rozpoznawać siebie wśród wielu naszych identyfikacji i ról, które gramy.

Jak być czystą obecnością Nieskończonego.

Kurs zaczyna się we wtorek o g. 11.00 , a kończy po obiedzie w niedzielę ok 15.00.

Ta podróż wymaga od nas wyjścia poza różnice i podobieństwa do jedności i rzeczywistości.

Kurs prowadzi: Barbara Maziarska (Har Anand Kaur)

Nauczycielka i trenerka instruktorów Jogi Kundalini według przekazu Yogi Bhayana. Lead trener kursów nauczycielskich jogi kundalini poziom I i II oraz 21 etapów medytacji.

Inwestycja : 2400 zł (kurs) plus opłata za pobyt i wyżywienie 1560zł płatna na miejscu doi Ośrodka.

Prosimy o zgłoszenia mailowe: jogamed1@gmail.com: podaj imię i nazwisko +tel kontaktowy oraz wpłata bezzwrotnego zadatku 500zł na konto Studia: JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

27 września – 15 grudnia 2024 - KURS NAUCZYCIELSKI JOGI HORMONALNEJ DLA KOBIET - kameralna grupa do 12 os – cena First Minute do 9 maja!!!!

Zapraszamy na kameralny kurs nauczycielski jogi hormonalnej.

Terminy kursu:

27-29 września 2024

22-24 listopada 2024

13-15 grudnia 2024

piątek g. 16.00-20.00, sobota g. 9.00-17.00 i niedziela g. 9.00-16.00

Miejsce kursu: Studio JogaMed, ul Herbsta 2, Warszawa

Kurs obejmuje naukę i praktykę jogi hormonalnej z elementami jogi energetycznej.

- podstawy anatomii zachodniej i jogicznej w zakresie układu hormonalnego i nerwowego oraz podstawy o czakrach i przepływie energii

.-cykl menstruacyjny a płodność kobiety, Fazy Menopauzy.

- nauka i praktyka jogi hormonalnej

– płodność, menopauza, dobre samopoczucie, tarczyca i trzustka, wpływ stresu na gospodarkę hormonalną kobiety,

- Joga Nidra – podstawy i warianty.

Zapraszam wszystkie zainteresowane kobiety. po ukończeniu kursu certyfikat ukończenia wystawiony przez: Barbara Maziarska (Har Anand Kaur) – międzynarodowa trenerka instruktorów i nauczycieli jogi kundalini, terapeutkę jogi kobiecej, dla instruktorek jogi (każdy styl) certyfikat z akredytacją Yoga Alliance Professional.

Cena kursu First Minute: kurs + materiały 3.200zł. Podana cena obowiązuje przy wpłacie bezzwrotnego zadatku 400zł do 9 maja 2024, po tym terminie opłata wzrasta o 300 zł.

W trakcie zjazdów w Studio nie zapewniamy noclegu i wyżywienia. W pobliżu Studia mamy sprawdzone miejsce na posiłek wegański. Dojazd we własnym zakresie.

W cenie kursu nagrania lekcji wprowadzającej i tematycznych (udostępnione po spotkaniu w sierpniu) i skrypt (na III spotkaniu).

Zgłoszenia: Podaj imię i nazwisko i telefon kontaktowy - wyślij na adres; jogamed1@gmail.com.

Miejsce rezerwuje wpłata bezzwrotnego zadatku 400 zł, płatne gotówką w Studio lub na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Joga Hormonalna - to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentrację i relaksację, dzięki której można wznowić produkcję żeńskich hormonów. Joga Hormonalna jest zalecana dla wszystkich kobiet w wieku 35+, kiedy produkcja estrogenu naturalnie się obniża. Obniżony poziom hormonów wpływa na stabilność emocjonalną, podatność na depresje, bezsenność, obniżenie libido, migreny, trudności w koncentracji i zapamiętywaniu, suchość pochwy, zaburzenia cyklu miesiączkowego oraz suchość skóry. Dla kogo szczególnie jest ta praktyka?• kobiety w okresie klimakterium i menopauzy• kobiety leczące się z powodu niepłodności• kobiety z zaburzeniami hormonalnymi np. zaburzenia cyklu menstruacyjnego, zanik miesiączki, zespół napięcia przedmiesiączkowego, przedwczesna menopauza• kobiety w trakcie Hormonalnej Terapii Zastępczej, pragnące zrezygnować z tej terapii i zastąpić ją jogą hormonalną• kobiety skarżące się na spadek libido, obniżenie energii życiowej• kobiety z niedoczynnością tarczycy• kobiety z trądzikiem o podłożu hormonalnym• kobiety od 35 roku życia, aby zachować odpowiedni poziom żeńskich hormonów• kobiety w każdym wieku chcące zachować młodość, zdrowie i urodę Joga hormonalna działa profilaktycznie i terapeutycznie, odmładza, uwalnia od przykrych objawów podnosi poziom żeńskich hormonów, daje energię i witalność, lepszą sprawność fizyczną, spokój wewnętrzny i równowagę emocjonalną! Ćwiczenia jogi hormonalnej oddziałują na całe ciało, ale w szczególności na : jajniki, przysadkę, tarczycę oraz nadnercza. Joga hormonalna pomaga zlikwidować lub osłabić symptomy i dolegliwości związane z menopauzą.

od 5 października 2024 do 2 marca 2025 - KURS uzdrawiania Sat Nam Rasayan - poziom 1

Zapraszamy na kurs uzdrawiania w głębokiej medytacji Sat Nam Rasayan.

W sanskrycie Sat Nam Rasayan oznacza: Sat – prawda, Nam – tożsamość, Rasayan – odmłodzenie w całości Sat Nam Rasayan tłumaczone jest jako "głęboki relaks w Prawdziwej Tożsamości”.

Sat Nam Rasayan jest starożytną sztuką medytacji i uzdrawiania. W SNR używamy tylko naszej świadomości do uzdrawiania. Stan świadomości, w którym pozwalamy sobie na odczucia i który pozwala na uzdrowienie nazywamy przestrzenią sensytywną.

Celem Sat Nam Rasayan jest pomaganie innym. Sat Nam Rasayan pracuje na subtelnym poziomie poprzez projekcję medytacyjnego umysłu. Sat Nam Rasayan pozwala uzdrowicielowi zrównoważyć pięć elementów (powietrze, ziemia, ogień, eter i woda) oraz ciało praniczne pacjenta.

Nauka i praktyka SNR jest dla każdego, kto jest zainteresowany okiełznaniem swoich zmysłów, nauczeniem się medytacji i technologii uzdrawiania.

Daty kursu

5-6 października 2024

16-17 listopada 2024

7-8 grudnia 2024

11-12 stycznia 2025

8-9 lutego 2025

1-2 marca 2025

sobota 9.00-17.00 i niedziela g.9.00-16.00) Studio JogaMed, Warszawa

Nauka i praktyka SNR jest dla każdego, kto jest zainteresowany okiełznaniem swoich zmysłów, nauczeniem się medytacji i technologii uzdrawiania.

Sat Nam Rasayan uczy jak; Uzdrawiać innych, Uwolnić niezdrowe zachowania i doświadczać każdej chwili z czystym umysłem, Radzić sobie z odczuciami, myślami i emocjami, bez przywiązywania się do nich, Rozwinąć i ugruntować swój wewnętrzny spokój umysłu, Wzmocnić, rozwinąć intuicję i sztukę medytacji.

Na kursie Sat Nam Rasayan poziomu 1, studenci uczą się pozwalać sobie na odczuwanie tego co się pojawia. Poprzez pozwolenie mam na myśli, to że jesteśmy świadomi naszych odczuć bez ich oceniania lub robienia mentalnych założeń na temat tego, co czujemy. Odczuwamy i odbieramy to co się pojawia w danym momencie, czy jest to ból w stopach, czy tik na twarzy, czy cokolwiek innego pozwalamy tym wszystkim odczuciom się pojawić, ale ich nie oceniać.

Kurs prowadzi: Barbara Maziarska (Har Anand)- Nauczycielka i trenerka instruktorów Jogi Kundalini, Instruktor Sat Nam Rasayan

Inwestycja First minute: 4500zł (kurs, materiały certyfikacja) przy wpłacie zadatku 400zł do 14 czerwca 2024, po tym terminie cena wzrasta o 200zł.

Nie zapewniamy jedzenia i noclegu. W pobliżu Studia są knajpki Vege, gdzie razem wychodzimy na posiłek.

Dla osób, które ukończą kurs - Międzynarodowy Certyfikat Sat Nam Rasayan poziom 1.

Prosimy o zgłoszenia mailowe: jogamed1@gmail.com: podaj imię i nazwisko +tel. kontaktowy oraz wpłata zadatku 400 zł na konto Studia: JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802. Zgłoszenia: Prosimy przesyłać na adres e-mail: jogamed1@gmail.com. Podaj imię i nazwisko + telefon kontaktowy.

Więcej informacji tutaj

Kontakt: tel :694 456 033, e- mail:jogamed1@gmail.com.