.Zapraszamy do Studia Jogi i Terapii Naturalnych na regularne zajęcia jogi kundalini, jogi hormonalnej, jogi dla kręgosłupa medytacje i jogę dzwięku (gongi, misy i dzwonki) zobacz grafik zajęć jogi i medytacji.

Nasz adres: ul. Herbsta 2, Warszawa - Ursynów - metro Stokłosy. Zobacz na na mapie jak dojechać lub dojść do Studia.

Zapraszamy do zakupu herbat jogicznych Hari Tea oraz Shoti Maa Tea.

26 maja 2018 (sobota) g. 16.00-19.30 – Moc kobiety - uzdrawianie rany matki i linii żeńskiej!

"Kiedy kobieta łączy się ze świętym aspektem w sobie w danym momencie - wspiera i zasila całą planetę" - Yogi Bhajan

W trakcie tego warsztatu zajmiemy się uzdrawianiem żeńskiej linii rodu, szczególnie relacją z matką, innymi kobietami w rodzinie oraz uzdrowieniem aspektu kobiecego w nas samych. Dla kobiet oznacza to również uzdrowienie swojej kobiecości. Matka reprezentuje połączenie z Matką .Ziemią, co na planie energetycznym oznacza, że nasza relacja z naszą matką

odzwierciedla relacje ze Wszystkim co jest. Od momentu poczęcia buduje się nasza relacja z matką, którą z poziomu Duszy świadomie wybieramy. Musimy być świadomi faktu, że właśnie ta kobieta, a nie żadna inna, spełnia wszystkie warunki, na wszystkich poziomach, które są potrzebne do zrealizowania prawdziwego celu naszej inkarnacji. Jeśli to pojmiemy i odczujemy głęboką prawdę zawartą w tym twierdzeniu, wtedy niezależnie od stopnia odczuwanego bólu związanego z tą relacją, będziemy wdzięczni za wszystko czego mamy szansę dzięki niej doświadczyć. Im dłużej trwa konflikt z naszą Matką, tym dłużej strumień energii płynącej od Matki ziemi jest zablokowany. Proces uzdrawiania dotyczy uzdrowienia relacji ze wszystkimi naszymi matkami z różnych inkarnacji.

Prowadząca: Barbara Maziarska - terapeutka jogą, nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini, tantryczka.

Koszt 120 zł. Obowiązują zapisy: e-mail: jogamed1@gmail.com. Podaj imię i nazwisko +telefon kontaktowy.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych JogaMed ul. Herbsta 2. Ursynów - metro Stokłosy.

2 czerwca 2018 (sobota) g. 16.00-20.00 - Uzdrawianie w głębokiej medytacji z poziomu serca

Otwarte centrum serca oznacza ciepło, współczucie, pasję, życzliwość, gniew; wszystko, co jest wspaniałe i wszystko to, co jest zepsute na naszej planecie. Wszystko to przechodzi przez Centrum Serca. Jeśli ustawisz swoje serce na czymś, twoja głowa się temu podda, dlatego, że to jest najsilniejszy ośrodek i jednocześnie najbardziej niebezpieczny. Z drugiej strony jest to jedyne centrum z poziomu którego warto żyć.. "Aspekt fizyczny tego, że masz serce, to pole elektromagnetyczne serca , w którym można umieścić rozrusznik serca i on może oddychać za ciebie. To centrum jest bardzo trwałe. Wykonane jest z dwóch części: fizycznej : to mięśnie i nerwy. Serce pompuje całą krew i odżywia każdy organ. Serce jest odpowiedzialne za uzdrowienie i wspiera twoje życie i cały czas pracując, do momentu aż się zmęczy i powie żegnaj! Druga część to jego elektromagnetyczna natura. To jest jeden organ, który ma swoją własną długość fali elektromagnetyczne j i swój własny skład.

Warsztat obejmuje praktykę jogi na rozgrzewkę, medytacji dla otarcia serca oraz uzdrawianie z poziomu serca.

Prowadząca: Barbara Maziarska - uzdrowiciel i instruktor Sat Nam rasayan (uzdrawianie w głębokiejmedytacji) , nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini.

Koszt 150zł -. Obowiązują zapisy: osobiście w Studio lub e-mail: jogamed1@gmail.com oraz wpłata zadatku 50zł na konto Studia JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

16 czerwca 2018 (sobota) g. 16.00-19.30 – Kobieta w Nowiu - uzdrawianie linii męskiej; ojciec, partner, syn!

Zapraszam na głęboki proces uzdrawiania aspektu męskiego w sobie i w relacjach z innymi przy pomocy jogi kundalini, medytacji prowadzonych i głębokiego relaksu.

Na tym warsztacie możesz uświadomić sobie jakie rany otrzymało twoje subtelne Ja, zidentyfikować jaki wpływ mają te rany na twoje życie, jakie negatywne wyobrażenie siebie nosisz, oraz uwolnić te negatywne wyobrażenia.

W trakcie tego warsztatu zajmiemy się uzdrawianiem z poziomu serca męskiej jakości w Tobie, męskich przodków, relacji z ojcem i mężczyznami. Jakie były twoje doświadczenia/lekcje odebrane od ojca, przodków w linii męskiej? W naszych komórkach zapisały się doświadczenia i informacje z okresu dzieciństwa, a także często trzymamy się nieświadomie wzorców, które przejęliśmy od naszych przodków, które są przekazywane przez pokolenia.

Jako kobiety potrzebujemy uzdrowienia aspektu męskiego w sobie, tak aby nasz wewnętrzny mężczyzna nas wspierał i wzmacniał. ale nie przysłaniał naszej kobiecej natury. Uzdrowienie tego aspektu w sobie; oznacza uzdrowienie relacji z męskim aspektem na zewnątrz.

W trakcie warsztatu: rola i dola kobiety, uzdrawianie wzorców z dzieciństwa, relacji z ojcem, który reprezentuje linię męską Oczyszczenie i uzdrowienie tej relacji może Ci pomóc w uzdrowieniu relacji partnerskiej lub pomóc przyciągnąć właściwego mężczyznę do swojego życia,

"Kobieta jest tą, która tworzy czas i przestrzeń dla mężczyzny, tworzy mężczyznę jutra, dziecko i przodków. Całe środowisko w teorii i w rzeczywistości jest oparte na duchowości kobiety"----Yogi Bhajan.

Prowadząca: Barbara Maziarska - nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini.

Koszt 120zł. Miejsce rezerwuje zgłoszenie e-mail: jogamed1@gmail.com (imię i nazwisko+ tel. kontaktowy).

Obowiązują wygodne stroje jak na jogę. maty i pomoce do jogi są na miejscu.

Miejsce : Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2, Warszawa - metro Stokłosy.

22-24 czerwiec 2018 (piątek-niedziela) – Moc Shakti, Intuicji, Wizji i Kreatywności - odosobnienie z jogą kundalini i uzdrawianiem w czasie Przesilenia Letniego - 2 wolne miejsca!

.Zapraszamy wszystkich, którzy czują potrzebę: --uzyskania dostępu do swojej intuicji i mądrości, -znalezienia nowych rozwiązań dla starych problemów, --zamanifestowania niewyobrażalnego celu, --dotarcia do własnej kreatywności i źródła swojej wizji.

Zobacz swój cel i utrzymaj go w swojej świadomości. "Twoja" wizja "jest związana z twoją intencją, ale przed intencją zawsze pojawia się kreatywność. Często myślimy, że wizja musi pojawić się"pierwsza",a druga "kreatywność", To moc Shakti - niezorganizowana siła napełnia każdy "zamiar/wizję". Ta twórcza siła przejawia się jako aspekt kobiecy. Wizja jest aspektem męskim. Oba aspekty są niezbędne, aby zamanifestowała się nasza wizja.

Będziemy pracować przy użyciu technik jogi kundalini, medytacji oraz sat nam rasayan (uzdrawianie w głębokiej medytacji).

Joga Kundalini jest uznawana za najbardziej kompleksową ze wszystkich rodzajów jogi. Obejmuje ona wszystkie elementy: ćwiczenia fizyczne, medytacje, modlitwę i techniki oddechowe. Praktyka jogi kundalini obejmuje ponad 8 milionów zestawów ćwiczeń (kryj), wykonywanych dla osiągnięcia określonego efektu.

Sat Nam Rasayan jest sztuką uzdrawiania w tradycji Kundalini Jogi i oznacza „relaksację i boskie połączenie”. Sat Nam Rasayan to technologia oparta na własnym postrzeganiu i odczuwaniu. W stanie wewnętrznej ciszy (Shunyia) dotykamy nieskończoności i zaczynamy z nią płynąć. Wszystko to, co postrzegamy jako ograniczenie zostaje uwolnione jak doświadczamy nieskończoności. W ten sposób, możliwe jest odczuwanie, rozpuszczenie i uzdrowienie energii i bloków w ciele.

Warsztat prowadzi: Barbara Maziarska - nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini, uzdrowiciel i instruktor Sat Nam Rasayan (uzdrawianie w głębokiej medytacji).

Program dnia

6.00-8.30 – poranna praktyka jogi i medytacji,

8.30 – śniadanie,

12.00-13.30 – warsztat wg opisu powyżej

13.30 – obiad

16.00-18.00 – warsztat wg opisu powyżej

18.00 - kolacja.

19.30- 21.30 – medytacja i terapia dźwiękiem

First munute 750 zł (2 noclegi, posiłki, zajęcia i warsztaty wg planu. Cena obowiązuje przy wpłacie zaliczki do 30 maja, po tym terminie 800zł.

W piątek zaczynamy od zajęć jogi o g. 12.00. Przyjazd i zakwaterowanie uczestników od g. 11.00. W niedzielę kończymy zajęciami o g. 15.00- 17.00. Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność wpłaty zaliczki. Informacje i zapisy: jogamed1@gmail.com, tel. 694 456 033. Miejsce rezerwuje wpłata zaliczki 300 zł, płatne gotówką w Studio lub na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Miejsce - Ośrodek Wolnego Wyboru, Czarny Las k/ Grodziska Mazowieckiego, ul. Cisowa 15.

8 lipca 2018 (niedziela) godz. 16.00 -19.00 – Hormony, wzrok i relaks - warszat jogi hormonalnej

Zapraszam na warsztat jogi hormonalnej i jogi dla oczu połączony z głębokim relaksem.

Joga Hormonalna to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentrację i relaksację, dzięki której można wznowić lub wyregulować produkcję żeńskich hormonów. Joga Hormonalna jest wskazana dla wszystkich kobiet szczególnie w wieku 35+, kiedy produkcja estrogenu naturalnie się obniża. Obniżony poziom hormonów ma wpływ na obniżoną stabilność emocjonalną, depresje, bezsenność, obniżenie libido, migreny, trudności w koncentracji i zapamiętywaniu, suchość pochwy, zaburzenia cyklu miesiączkowego oraz suchość skóry. Ćwiczenia jogi hormonalnej oddziałują na całe ciało, ale w szczególności na : jajniki, przysadkę, tarczycę oraz nadnercza. Joga hormonalna pomaga w przygotowaniu się do menopauzy, pomaga zlikwidować związane z nią dolegliwości. Joga hormonalna jest połączeniem praktyki asan hatha-jogi, ćwiczeń kundalini jogi oraz tybetańskich technik energetycznych.

Joga dla oczu – autorski program, który powstał w oparciu o jogę, medytację, relaksację oraz naturalne metody korekcji wad wzroku. Wszyscy mamy piękne oczy, które odzwierciedlają nasze doświadczenia. Aby pozostały piękne i spełniały swoje funkcje wymagają troski. W trakcie tego warsztatu: - ćwiczenia wspierające oczyszczanie zatok,- chiński masaż punktów akupresurowych odpowiedzialnych za widzenie, ćwiczenia wzmacniających mięśnie wokół oczu, - głęboka medytacja z wizualizacją oraz głęboki relaks ciała i oczu. Mówiąc relaks mam na myśli nie tylko ogólną umiejętność rozluźniania mięśni, ale również relaks umysłu, bez którego proces widzenia nie jest możliwy.Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zdrowiem swoich oczu i zatok, szczególnie tych, który spędzają godziny przed komputerem lub telewizorem.

Prowadzenie: Barbara Maziarska – certyfikowany nauczyciel jogi kundalini, uzdrowiciel Sat Nam Rasayan (uzdrawianie w stanie głębokiej medytacji) oraz absolwentka pogłębionego kursu „Naturlane metody korekcji wad wzroku” u Sergieja Litwinowa”.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2, Warszawa - metro Stokłosy

Inwestycja: 100 zł. Obowiązują zapisy maiowe": imię i nazwisko + + telefon kontaktowy przesłane na adres: jogamed1@gmail.com.

15-19 sierpnia 2018 (środa-niedziela) - Festiwal Kobiecy - joga hormonalna i kundalini - 8 wolnych miejsc!

Miejsce - Ośrodek Wolnego Wyboru, Czarny Las k/ Grodziska Mazowieckiego, ul. Cisowa 15.

Jeśli czujesz, że Twoje życie utknęło w jakimś punkcie i nie możesz ruszyć dalej, może to jest ten moment, aby z dala od domu zrelaksować ciało i umysł oraz nakarmić swoją duszę.

.

Zapraszamy na 5-dniowy wyjazdowy warsztat z jogą hormonalną i treningiem emocjonalnym wg. jogi kundalini.

Joga Hormonalna to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentrację i relaksację, dzięki której można wznowić produkcję hormonów: żeńskich, męskich oraz odpowiadających za wagę ciała (tarczyca i trzustka).

Dla kogo: - dla pań starających się o dziecko, - gdy istnieją zaburzenia hormonalne,- aby zharmonizować przepływ energii życiowej i zwiększyć jej poziom - aby nauczyć się oddychać i pogłębić oddech oraz jego świadomość - aby umieć oddychać w chwilach stresu i niepokoju - aby wzmocnić brzuch i zniwelować ” oponkę” czy ukształtować piękną talię. Joga hormonalna obejmuje proste ćwiczenia i jest odpowiednia dla osób o dowolnej sprawności. Efekty odczuwalne już na początku praktyki -poprawa nastroju -zmniejszenie napięcia, niepokoju i drażliwości -ustąpienie dolegliwości związanych z kręgosłupem i słabym krążeniem -lepszy sen. Joga Kundalini obejmuje wszystkie elementy: ćwiczenia fizyczne, medytacje, mantrę/modlitwę i techniki oddechowe. Praktyka jogi kundalini obejmuje ponad 8 milionów zestawów ćwiczeń (kryj), wykonywanych dla osiągnięcia określonego efektu. Joga kundalini jest drogą osiągnięcia harmnii między ciałem, umysłem i duszą. Joga Kundalini jest starożytną technologią oddechu, ruchu, medytacji i mantry. Praktyka Jogi Kundalini utrzymuje ciało w optymalnym zdrowiu fizycznym, zwiększa pojemność płuc, pobudza krążenie, leczy system hormonalny i nerwowy, stymuluje umysł, co zwiększa odporność na stres oraz skuteczność działań. Powyższe korzyści są już odczuwalne na początku praktyki.

Senses of the Soul – SOS dla Emocji to terapia emocjonalna dla wzmocnienia, uzdrowienia i prowadzenia. Trening obejmuje: pracę z emocjami, nowy sposób spojrzenia na to czym naprawdę są emocje, Jak korzystać z tych emocji, aby ci służyły.Będziemy pracować z następującymi emocjami: Strach-Lęk, Pragnienie-Obsesja, Złość-Frustracja, Depresja-Apatia, Żal-Smutek, Wina i Wstyd).

Miejsce: Ośrodek Wolego Wyboru w Czarnym Lesie ok 50km od Warszawy za Grodziskiem Mazowieckim

Prowadząca: Barbara Maziarska – nauczyciel i trener Kundalini Jogi, terapeutka jogi hormonalnej i uzdrowicel Sat Nam Rasayan – uzdrawianie w głębokiej medytacji.

Program pobytu:

Środa

Od 11.00- przyjazd i zakwaterowanie w domkach.

12.00-13.30 – zajęcia wprowadzające : Joga Hormonalna (nauka podstawowych oddechów, zamknięcia ciała (bandhy) i mudry.

13.30 – obiad

16.30 -18.00 – warsztat : Joga Kundalini

18.00 –kolacja

19.30 -21.00 – medytacja i relaksacja/krąg kobiecy.

Czwartek/Piątek/Sobota

6.30-8.30 – Poranna praktyka jogi i medytacji

8.30-śniadanie

11.30-13.30 – joga hormonalna

13.30 – obiad

16.30-18.00 – joga kundalini

18.00- kolacja

19.00-20.30 -medytacja/relaksacja/krąg kobiet

Niedziela

6.30-8.30 – Poranna praktyka jogi i medytacji

8.30-śniadanie

11.30-13.30 – joga hormonalna

13.30 – obiad

15.30-17.00 – joga kundalini + zakończenie

Przyjazd i zakwaterowanie od godz. 11.00, zakończenie w niedzielę ok godz. 17.00.

Koszt warsztatów + posiłki + 4 noclegi: 1200 zł/ 1300zł. Niższa cena obowiązuje przy wpłacie zadatku do 30 maja 2018r.

Wymagane zgłoszenie osobiste/mailowe : imię i nazwisko + telefon kontaktowy wraz z podaniem wariantu noclegu oraz wpłata zaliczki 500 zł gotówką w Studio lub na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802. Zgłoszenia: e-mail: jogamed1@gmail.com.

25 sierpnia 2018- 15 kwietnia 2019 - Nauczyciel Ery Wodnika Poziom 1 KRI - Kurs Nauczycielski Jogi Kundalini wg Yogi Bhajana

Roczny kurs nauczycielski Jogi Kundalini wg Yogi Bhajana prowadzony przez trenerów iSKY the International School of Kundalini Yoga

Kurs Nauczyciel Ery Wodnika, może być dla Ciebie okazją do własnego rozwoju, do zdobycia kwalifikacji instruktorskich, a może będzie to dla Ciebie okazja do dotknięcia swojej prawdziwej istoty, do dotarcia do miejsc, do których pragniesz dotrzeć, lecz coś do tej pory powstrzymywało Ciebie….

Podczas tego kursu będziesz mieć okazję: • nauczyć się starożytnej techniki Jogi Kundalini

• doświadczyć najwyższej i najczystszej świadomości

• zdobyć wiedzę i umiejętności, aby budować spokojniejsze i bardziej twórcze życie. Więcej informacji...

Kontakt: tel :694 456 033 lub 504 706 002, e- mail jogakundalini@wp.pl, jogamed1@gmail.com.