.Zapraszamy do Studia Jogi i Terapii Naturalnych na regularne zajęcia jogi kundalini, medytacje i jogę dzwięku (gongi, misy i dzwonki) zobacz grafik zajęć jogi i medytacji.

Nasz adres: ul. Herbsta 2, Warszawa - Ursynów - metro Stokłosy. Zobacz na na mapie jak dojechać lub dojść do Studia.

Odwiedź nas również na Facebooku

24 października 2021 (niedziela) g. 10.00-18.00 – Moc Kobiety - uzdrawianie 5 aspektów kobiecości - warsztat jogi kundalini - 6 wolnych miejsc!

Kobiety mają swoją moc, wdzięk i sposób działania. Próba stania się i zachowywania się jak mężczyzna jest poważnym nieporozumieniem, jest brakiem akceptacji siebie, a nawet objawem nienawiści do siebie, co stwarza tylko niedolę dla mężczyzn i kobiet.

. Kobiety są pożądane, ponieważ są kobietami. Kobiety są atrakcyjne, ponieważ ucieleśniają moc Shakti i wyrażają wdzięk i łaskę Bogini.

Jeśli kobieta chce przyciągać to co dla niej najlepsze, powinna wzmocnić swoją moc Shakti, moc wdzięku i łaski, rozpoznać i uznać swoją pełnię, i utrzymać swoją przestrzeń miłości. Jeśli kobiety nie dostarczą swojej kobiecości, to kto to zrobi?

Pierwszym sprawdzeniem dla kobiety jest, to czy identyfikujesz siebie jako kobietę. Problemy kobiet można zidentyfikować poprzez zrozumienie pięciu aspektów tożsamości kobiety.

Kobieta jest jednocześnie: 1.Małą dziewczynką 2.Nastolatką 3.Kobietą 4.Matką 5.Boginią.

Każdy z tych aspektów stawia przed nią wyzwania, którym musi stawić czoła, aby czuć i stać się pełną, całkowicie siebie pokochać, odnieść sukces w życiu i doświadczać szczęścia .

Wewnętrzne mistrzostwo kobiety jest jak droga do esencji kobiecości. To nie jest intelektualna nauka, czy kontrola emocji i umysłu, wewnętrzne mistrzostwo jest jak samo-odkrycie, samo-odkrywanie, doświadczanie siebie samej autentycznej i świętej.

"Jak nie akceptujesz swojej godności jako kobieta, wszystkie zewnętrzne oznaki kobiecości nic nie znaczą. To nie ma w ogóle związku z żadnym mężczyzną lub jakąkolwiek relacją. Jak zaakceptujesz swoją własną godność, cały świat przyjdzie do Ciebie. "Yogi Bhajan

Warsztat obejmuje praktykę jogi kundalini, medytacji i rozmowy. Czyli aspekt teoretyczny i praktyczny.

Prowadzi: Barbara Maziarska(Har Anand) - nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini.

Inwestycja 350zł. Obowiązują zapisy: e-mail: jogamed1@gmail.com + wpłata zadatku 100 zł gotówką lub na konto: JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Obowiązuje wygodny strój do ćwiczeń. Maty i pomoce do jogi są na miejscu.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2.

10- 14 listopada 2021 - Umysł i Medytacja - pogłebiony warsztat lub kurs jogi kundalini poziom 2/ Ośrodek Rozwojowy Oddechowo, Urle k/ Warszawy- 8 wolnych miejsc!

.“Man jeetai jag jeet . . . Opanuj umysł , a opanujesz świat.” —Yogi Bhajan

Umysł jest jednocześnie problemem, ale jest w nim też rozwiązanie. Kurs/warsztat jest okazją do dogłębnej eksploracji umysłu, jego funkcji, aspektów i projekcji.

Nauczysz się rozpoznawać własne skłonności, doświadczysz medytacji, które zmieniają w sługę twojej duszy. Jak osiągnąć stan umysł medytacyjnego, który pomaga pozostać spokojnym, intuicyjnym i kreatywnym.

Warsztaty/kurs mają na celu pogłębienie doświadczenia medytacji, tak aby umożliwić pogłębienie relacji pomiędzy Tobą, a Twoim umysłem oraz zbadać, jak funkcjonuje Twój umysł w relacji z Tobą i z innymi.

Zapanuj nad umysłem, a nauczysz się panować nad światem.

Na kursie poznasz narzędzia, które pomogę Tobie

- osiągnąć stabilność, intuicyjny wgląd, stan medytacyjny i oraz poznać strukturę umysłu.

- zintegrować podstawowe koncepcje dotyczące natury i dynamiki umysłu.

- zwiększyć swoją świadomość struktury umysłu

- pogłębić zrozumienie, użycie i doświadczenie negatywnych i pozytywnych sił leżących w naturze ludzkiej.

- zintegrować i zrównoważyć umysł pozytywny i negatywny.

- doświadczyć, odbierać i wysyłać projekcję z umysłu neutralnego.

Mając umysł neutralny za przewodnika, zyskasz ostateczną wolność - wolność wyboru: jak chcesz się czuć, co chcesz kreować, i w jaki sposób doświadczać rzeczywistości.

- jak zmienić swoją częstotliwość, aby dostroić się do wibracji Ery Wodnika.

Na poziomie 2, poprzez swoją osobistą praktykę, proces grupowy, głęboką interaktywną dyskusję, intensywne medytacje, przejdziesz przez transformację, która pomoże ci pogłębić własne, bezpośrednie postrzeganie nauk jogi kundalini. Ten moduł /kurs służy również poprawie zdolności tworzenia i utrzymywania Świętej Przestrzeni Nauczyciela.

Zapraszamy na głęboki proces w trakcie stacjonarnego warsztatu /kursu stacjonarny , który jest otwarty dla wszystkich, ale certyfikacja jest ograniczona do osób, które ukończyły kurs instruktorski Jogi Kundalini poziomu 1 certyfikowany przez KRI.

Program pobytu w Oddechowie: Przyjazd i zakwaterowanie i rejestracja od g. 11.00

12.00 - 13.30 Wprowadzenie do modułu i praktyka jogi

13.30 – obiad

15.30-18.00 - Umysł i Medytacja

18.00- kolacja

19.30-20.30 - sesja wieczorna / kurs

11,12,13 listopada 2021 (czwartek, piątek, sobota)

5.30- sadhana

8.30 – śniadanie

10.30-13.00 – Umysł i Medytacja

13.00-obiad

15.30-18.00 – U&M

18.00- kolacja

19.30-20.30 – sesja wieczorna / kurs

14 listopada (niedziela)

5.30- sadhana

8.30 – śniadanie

10.30-13.00 – Umysł i Medytacja

13.00-obiad

14.30-16.00 – podsumowanie, zakończenie.

Trening poprowadzą:

Har Anand (Basia Maziarska) z Międzynarodowej Szkoły Kundalini Jogi (ISKY). Trening odbędzie się w Ośrodku Rozwojowym Oddechowo, Urle k. Warszawy.

Darryl O' Keffe z Międzynarodowej Szkoły Kundalini Jogi (ISKY). online zoom w terminie 27 listopada 2021.

Dla instruktorów Jogi Kundalini odbędzie się dodatkowe spotkanie 1 dniowe w terminie 27 listopada 2021 z Darryl O'Keffe - spotkanie online - podczas którego zostaną uzupełnione aspekty związane z kursem i certyfikacją oraz zaliczeniem modułu jako 1 z 5 do certyfikacji poziomu 2.

Inwestycja: tylko warsztat w Oddechowie - 2 000zł ( obejmuje pobyt, zakwaterowanie, posiłki wegańskie oraz 5 dniowy warsztat /kurs).

Manual w języku polskim na życzenie - dodatkowa opłata 100zł.

kurs wraz z certyfikatem KRI – 2.700zł

- obejmuje 5 dniowy warsztat/kurs w Oddechowie oraz 1 dzień online z Darryl O'Keffe 27 listopada + manual w języku polskim.

Powyższe ceny obowiązują przy wpłacie zadatku bezzwrotnego 700zł w momencie zgłoszenia, nie później niż 30.08.2021.

Po tym terminie opłaty wzrastają o 200zł.

Miejsce rezerwuje wpłata bezzwrotnego zadatku 700 zł oraz zgłoszenie mailowe: imię i nazwisko + telefon kontaktowy.

Zadatek może być uregulowany gotówką w Studio lub na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Zgłoszenia: Prosimy przesyłać na adres e-mail: jogamed1@gmail.com.

19 listopada 2021 (piątek) g. 18.00- 21.00 – Kobieta w Pełni - Święta seksualność - warsztat jogi kundalini

W trakcie tego spotkania będziemy pracować z energią seksualną oraz połączymy się z naszą ukrytą mocą i mądrością.

Kontakt z naszym łonem prowadzi do domu, do ciebie samej jako kobiety, tak abyś mogła powrócić do naturalnego rytmu życia i abyś mogła tańczyć w rytmie i cyklach przyrody i kosmosu.

Uzdrowienie kobiecego łona pozwala kobiecie ponownie połączyć się z jej naturalnymi siłami z jej wewnętrzną mądrością, wiedzą i witalnością.

Joga Kundalini jest uważana za najstarszą formę jogi, ponieważ jest nauczana poprzez kryje, które nie były zmieniane i pozostawały w tajemnicy przez setki lat.

"Jak nie akceptujesz swojej godności jako kobieta, wszystkie zewnętrzne oznaki kobiecości nic nie znaczą. To nie ma w ogóle związku z żadnym mężczyzną lub jakąkolwiek relacją. Jak zaakceptujesz swoją własną godność, cały świat przyjdzie do Ciebie. "Yogi Bhajan

Prowadząca: Har Anand /Barbara Maziarska - nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini.

Inwestycja 150 zł.

Miejsce rezerwuje zgłoszenie e-mail: jogamed1@gmail.com (imię i nazwisko+ tel. kontaktowy).

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2, Warszawa.

5 grudnia 2021 (niedziela) g.10.00-18.00 - Moc Kobiety - uzdrawianie Rany Matki i honorowanie Rodu - warsztat jogi kundalini

z przerwą 90 min na posiłek we własnym zakresie

.W trakcie tego warsztatu zajmiemy się uzdrawianiem i honorowaniem Rodu i rany matki.

Jedną z najważniejszych funkcji Nerek jest przechowywanie przed urodzeniowej energii i esencji . Esencja przed urodzeniowa pochodzi od rodziców. Esencja odpowiada za narodziny, a także późniejszy rozwój, wzrost i rozmnażanie. Esencja nerek łączy się z macicą, odgrywa istotną rolę w procesie poczęcia, ciąży i narodzin. Niedobory energii i esencji w nerkach może skutkować zaburzeniami miesiączkowania, niskim libido, problemy z tarczycą, czy bezpłodność.

Kiedy odcinamy się od rodziców, cechy których najbardziej w nich nie lubimy, zwykle ujawniają się w nas samych. Jeśli na przykład odbieraliśmy naszych rodziców jako zimnych, krytycznych lub agresywnych, możemy sami stać się zimni, samokrytyczni, a nawet agresywni wobec siebie. jesteśmy dla siebie tacy, jacy w naszej opinii byli nasi rodzice. Pracując zatem z uzdrowieniem rodu, pracujemy nad uzdrowieniem siebie.

Matka reprezentuje połączenie z Matką Ziemią, co na planie energetycznym oznacza, że nasza relacja z naszą matką odzwierciedla relacje ze Wszystkim co jest. Od momentu poczęcia buduje się nasza relacja z matką, którą z poziomu Duszy świadomie wybieramy. Musimy być świadomi faktu, że właśnie ta kobieta, a nie żadna inna, spełnia wszystkie warunki, na wszystkich poziomach, które są potrzebne do zrealizowania prawdziwego celu naszej inkarnacji. Jeśli to pojmiemy i odczujemy głęboką prawdę zawartą w tym twierdzeniu, wtedy niezależnie od stopnia odczuwanego bólu związanego z tą relacją, będziemy wdzięczni za wszystko czego mamy szansę dzięki niej doświadczyć.

Potrzebujemy uzdrowienia rany matki i ojca, aby odzyskać wiarę i miłość własną. Uzdrowienie rany ojca może Ci pomóc w uzdrowieniu relacji partnerskiej lub pomóc przyciągnąć właściwego partnera do swojego życia lub stać się partnerką w obecnym związku.

W trakcie warsztatu: wzmocnimy nerki , tak aby połączyć się z mocą naszego Rodu, oczyścimy wzorce karmiczne sprzed narodzin oraz wzorce z nieświadomości i podświadomości, które blokują nasze uzdrowienie i uhonorowanie doświadczeń rodowych.

Prowadząca: Barbara Maziarska/Har Anand - nauczycielka i trenerka instruktorów Jogi Kundalini

Inwestycja 350zł. Obowiązują zapisy: osobiście w Studio lub e-mail: jogamed1@gmail.com oraz wpłata zadatku 100zł na konto Studia JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Dopłata gotówką na miejscu przed warsztatem.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych JogaMed ul. Herbsta 2. Ursynów - metro Stokłosy

5. Stres i Witalność - pielęgnuj jakość życia i prowadź siebie i innych przez wyzwania życia

28-30 stycznia 2022 (piątek-niedziela) - Uzdrawianie Ran Miłości: Rana Matki, Ojca i Relacji – pogłębiony warsztat jogi kundalini - Oddechowo / Urle - 70 km od Warszawy

.W trakcie tego warsztatu, będziemy przy użyciu narzędzi i technik Jogi Kundalini, oddechu, medytacji prowadzonych pracować z: uczuciem samo zwątpienia i poglądem "nie wystarczy dla mnie" "nie jestem wystarczająca/y", - kwestionowaniem tego, czy masz coś do zaoferowania, czy mógłbyś/ mogłabyś być przykładem dla innych, - obawą przed zrealizowaniem własnego celu, - porównywaniem się do innych, uzależnianiem swojego poczucie własnej wartości od osiągnięć i wyników. Na tym warsztacie możesz uświadomić sobie jakie rany otrzymało twoje subtelne Ja, zidentyfikować jaki wpływ mają te rany na twoje życie, jakie negatywne wyobrażenie siebie nosisz, uwolnić te negatywne wyobrażenia. Matka reprezentuje połączenie z Matką Ziemią, co na planie energetycznym oznacza, że nasza relacja z naszą matką odzwierciedla relacje ze Wszystkim co jest. Od momentu poczęcia buduje się nasza relacja z matką, którą z poziomu Duszy świadomie wybieramy. Musimy być świadomi faktu, że właśnie ta kobieta, a nie żadna inna, spełnia wszystkie warunki, na wszystkich poziomach, które są potrzebne do zrealizowania prawdziwego celu naszej inkarnacji. Jeśli to pojmiemy i odczujemy głęboką prawdę zawartą w tym twierdzeniu, wtedy niezależnie od stopnia odczuwanego bólu związanego z tą relacją, będziemy wdzięczni za wszystko czego mamy szansę dzięki niej doświadczyć. Im dłużej trwa konflikt z naszą Matką, tym dłużej strumień energii płynącej od Matki ziemi jest zablokowany. Proces uzdrawiania dotyczy uzdrowienia relacji ze wszystkimi naszymi matkami z różnych inkarnacji. Raną ojca natomiast jest brak miłości od twojego ojca od momentu narodzin. Ta rana może być spowodowana: przez: zaniedbanie; czujesz, ze nie jesteś ważna/y, nieobecność ojca - rodzice się rozwiedli, wczesna śmierć, nadmierną kontrolę - brak poczucia wolności, uzależnienie, - wycofanie, brak zaangażowania - brak miłości, akceptacji, błogosławieństwa, co prowadzi do braku samoakceptacji. Skutkiem rany ojca jest niskie poczucie własnej wartości, głęboki ból emocjonalny w środku i orientacja na wydajność, która czyni nas "realizatorami", którzy zapominają o sobie.

Potrzebujemy uzdrowienia rany matki i ojca, aby odzyskać wiarę i miłość własną. Uzdrowienie rany ojca może Ci pomóc w uzdrowieniu relacji partnerskiej lub pomóc przyciągnąć właściwego partnera do swojego życia lub stać się partnerką w obecnym związku.

Zapraszamy na wyjazdowy warsztat z jogą kundalini do wspaniałego jogicznego miejsca jakim jest: Ośrodek rozwojowy Oddechowo.

Program pobytu: (piątek, sobota, niedziela)

Piątek

zakwaterowanie od godz. 15.30.

16.30 -zajęcia jogi - wprowadzenie

18.00 - kolacja

19.30-21.00- wieczorna praktyka.

Sobota

6.30-poranna praktyka jogi i medytacji,

8.30-śniadanie,

11.00- 13.00 - warsztat i praktyka jogi

13.30- obiad,

16.00- 18.00- warsztat cz. 2

18.00-kolacja,

19.30-21.00- medytacja, relaksacja przy gongach i misach.

Niedziela

6.30-poranna praktyka jogi i medytacji

8.30-śniadanie,

11.00-13.30 -warsztat

13.30- obiad,

15.00- 16.00- medytacja, podsumowanie i zakończenie warsztatu.

prowadząca: Har Anand / Barbara Maziarska - nauczycielka jogi kundalini, trener instruktorów jogi kundlaini, terapeuta jogi hormonalnej, jogi dla oczu, instruktor i uzdrowiciel Sat Nam Rasayan (uzdrawianie w głębokiej medytacji).

Inwestycja First Minute 900zł (obejmuje warsztaty, zakwaterowanie w pokojach 2 lub 3 os, posiłki wegańskie wg. programu) przy wpłacie zadatku 400zł do 18 grudnia 2021. Po tym terminie cena wzrasta o 100zł. Liczba miejsc jest ograniczona.

Miejsce rezerwuje zgłoszenie mailowe + wpłata bezzwrotnego zadatku 400zł płatna gotówką w Studio lub na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

od 2 marca do 3 października 2022 - Kurs Nauczyciel Ery Wodnika - Kurs jogi kundalini - poziom 1 - instruktor - do 30 października 2021 niższa cena.

Kurs Nauczyciel Ery Wodnika, może być dla Ciebie okazją do własnego rozwoju, do zdobycia kwalifikacji instruktorskich, a może będzie to dla Ciebie okazja do dotknięcia swojej prawdziwej istoty, do dotarcia do miejsc, do których pragniesz dotrzeć, lecz coś do tej pory powstrzymywało Ciebie….

Podczas tego kursu będziesz mieć okazję: • nauczyć się starożytnej techniki Jogi Kundalini

• doświadczyć najwyższej i najczystszej świadomości

• zdobyć wiedzę i umiejętności, aby budować spokojniejsze i bardziej twórcze życie.

Ten wszechstronny kurs obejmuje 220 godzin treningu, w tym 180 godzin lekcyjnych i 40 godzin zadań domowych. Jednostką certyfikującą nauczycieli jest Kundalini Research Institute (Instytut Badań Kundalini zarejestrowany w USA).

Program kursu składa się z następujących części:

• Używanie oddechu, pozycji ciała, dźwięków, medytacji aby obudzić oraz wyćwiczyć umysł i ciało

• filozofia jogi i filozofia kundalini

• anatomia człowieka - jogiczna i zachodnia

• rozwijanie medytacyjnego umysłu

• stosowanie mantry i świętych dźwięków

• rozwijanie codziennej własnej praktyki jogi

• wejście na ścieżkę jogicznego stylu życia

• uczenie Jogi Kundalini

• etyka, rola i postępowanie nauczyciela

Lokalnym organizatorem kursu jest Studio Jogi i Terapii Naturalnych „JogaMed” Barbara Maziarska.

Kurs obejmuje 4 szkolenia wyjazdowe - Ośrodek Rozwojowy Oddechowo Borzymy k/ Urle oraz 2 weekendy w Warszawie – Studio Jogi i Terapii Naturalnych „JogaMed”.

Więcej informacji.

Kontakt: tel :694 456 033 lub 504 706 002, e- mail jogakundalini@wp.pl, jogamed1@gmail.com.