O nas

yoga

Barbara Maziarska (Har Anand)

.

Nauczycielka i trenerka instruktorów Jogi Kundalini według przekazu Yogi Bhajana. W kwietniu 2008 ukończyła I w Polsce kurs instruktorski (certyfikowany przez KRI- Kundalini Research Institute). Od stycznia 2008 roku prowadzi regularne zajęcia jogi kundalini w Warszawie. Praktykę jogi rozpoczęła w 2001 roku od hatha jogi (u Adama Bielewicza i Sławomira Bubicza) i tantra jogi (Ar Luczis Pustota). W kwietniu 2012 ukończyła II stopień nauczycielski Jogi Kundalini w Londynie i Tajlandii. We wrześniu 2014 roku uzyskała uprawnienia trenera instruktorów jogi kundalini "Associate Trainer".

Terapeutka Jogi hormonalnej - ukończyła 3 stopniowy kurs Jogi Hormonalnej u autorki tej metody Dinah Rodrigues w lipcu 2012. Kurs jest autoryzowany przez Międzynarodową Organizację Jogi (International Yoga Teachers Association). Terapeuta jogą dla kobiet - absolwentka kursu dla nauczycieli jogi "WOMB Yoga" - sierpień 2015r.

Uzdrowiciel i instruktor Sat Nam Rasayan -metoda uzdrawiania w tradycji Jogi Kundalini – Sat Nam Rasayan u nauczyciela i mistrza tej technologii – Guru Dev Singha. Ukończyła kursy 1 i 2 stopnia Sat Nam Rasayan (Poziom 1 - Praktyk, poziom 2 - Uzdrowiciel). Prowadzi kurs Sat Nam Rasayan poziomu 1 w Polsce. Od 2008 oferuje indywidualne sesje Sat Nam Rasayan.

Terapeutka dźwiekiem, Ukończyła kurs „Mistrzostwo Gongu” u DONA CONREAUX w październiku 2009r. -oferuje regularne kąpiele w dźwiekach gongu i mis tybetańskich.

Prowadzi warsztaty i zajęcia joga dlaoczu - ukończyła pogłębiony kurs korekcji wad wzroku „WZROK i RELAKS” w Szkole Widzenia Siejgieja Litwinowa w listopadzie 2003r.

Absolwentka SGH i Studiów Podyplomowych na AWF Warszawa na Wydziale Rehabilitacji. Studiowała hatha jogę (asany) u prof. Szopy i jogę psychiczną u prof. Lesława Kulmatyckiego.

Telefon kontaktowy: 694 456 033 e-mail: jogamed1@gmail.com

Marek Tyburcy

marekTerapeuta i masażysta. Od wielu lat zgłebia tajniki wiedzy z zakresu hirudoterapii (leczenie pijawkami) i apiterapii (leczenie jadem pszczół).

Ukończył kursy masażu klasycznego i limfatycznego oraz brał udział w licznych warsztatach doszkalakjacych z zakresu masażu kaukaskiego, gorącymi kamieniami oraz aromaterapii. Od 2004 roku prowadzi gabinet hirudoterapii.

Absolwent studiów podyplomowych na Wydziale Rehabilitacji na AWF Warszawa. Studiował hatha jogę (asany) u prof. Szopy i jogę psychiczną u prof. Lesława Kulmatyckiego. Według wytycznych opracowanych przez AWF Warszawa wykonuje pomiary wad postawy z wykorzystaniem nowoczesnych metod laserowych i elektrometrycznych.

W Studio prowadzi zajęcia jogi "Zdrowy Kręgosłup" w oparciu o Jogę Akademicką i autorskie badania wad postawy.

Od 8 lat prowadzi Gabinet HirudoTerapii (przystawianie pijawek) oraz Apiterapii (leczenie jadem pszczelim i produktami pszczelimi oraz biopolem pszczelego ula.

Marek zaprasza na masaże, hirudoterapię, apiterapię, jogę zdrowy kręgosłup , masaże dźwiękiem i terapie ziołami.

Z zawodu inżynier, wielele lat pracował naukowo. Telefon kontaktowy: 504 706 002

Monika Podsiadlik (Prabhukiret Kaur)

.Instruktorka Jogi Kundalini według przekazu Yogi Bhajana.

Ćwiczy jogę od 2000r, początkowo Hatha Jogę u Adama Bielewicza, później Vinyasę, jednak to pierwszy kontakt z Jogą Kundalini w 2009 roku,

spowodował że zapragnęła poznać tą technikę lepiej i przekazywać swoją wiedzę dalej.

W 2013 roku ukończyła roczny kurs nauczycielski prowadzony przez iSKY „The International School of Kundalini Yoga” z Wielkiej Brytanii.

Kurs jest certyfikowany przez Kundalini Research Institute w USA (www.kundaliniresearchinstitute.org).

Prowadzi regularne zajecia jogi kundalini w Studio JogaMed od 2014 roku.

„Joga Kundalini to dla mnie siła, spokój, kreatywność i odkrywanie siebie" Monika.